ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 11:39

W każdej gminie są punkty gdzie można samodzielnie wywieźć opony, meble, sprzęt. Gdzie u nas jest taki punkt i w jakich godzinach czynny?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 13:16

Mam tutaj rodziców i dom rodzinny, przyjeżdżam kilka razy w roku i tutaj życie się zatrzymało, dla mnie to rewelacja, cisza, spokój, zero pędu.. Zastanawiam się tylko co tu się dzieje że tak brudno wszędzie, kto to naśmiecił i kiedy jak pustki wszędzie! Pojezdziłem rowerem po okolicy i to co leży po rowach, zaroślach, wokół przystanków autobusowych to przerażające widoki. Tym się powinien ktoś zainteresowsć, bardzo nieładnie to wygląda i jeszcze gorzej świadczy o mieszkańcach.
Za ochronę środowiska i rolnictwo w urzędzie miejskim odpowiada koleżanka p. burmistrz, niech się tym zainteresuje.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 13:24

O i odezwał się głupi. Serwus głupi jak żyjesz? Ale przyznam ci jedno chociaż jesteś głupi to z tym gzukiem to masz rację za bardzo się pieści z tym rudym z gzuku. Pognać nierobę. Nie chce to na jego miejsce są inni. Na razie głupi.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 15:24

no i nadyskutowaliście z przedstawicielem kasty "TERAZ MY"
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 15:28

Za ochronę środowiska i rolnictwo w urzędzie miejskim odpowiada koleżanka p. burmistrz, niech się tym zainteresuje.
To ta co ją z chłodni pogonili bo nie miała o niczym pojęcia? Tutaj uchowa się, jest wśród swoich.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 15:49

No ale powiedz mi głupi czym ma się zainteresować? No bo widzisz głupi jak ona nic nie umie to po co ma się interesować. Ty głupi wiesz lepiej to może podpowiedź.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 16:31

no i nadyskutowaliście z przedstawicielem kasty "TERAZ MY"
Siedzo i myślą w co piniondze pchać żeby potem było.. myślą o sobie, nie mają czasu myśleć o tym co robić żeby ludzie chwalili i szanowali.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 17:25

Trzeba powiedzieć prawdę, że na przystankach i na ulicach kosze na śmieci są, ale idzie i rzuca gdzie popadnie, przed siebie, bo nikt go nie nauczył kultury. Pamiętam jak chodziłem do szkoły, to na godz wychowawczych albo w-f co tydzień zbieraliśmy papierki wokół szkoły i na boisku, nawet zbieraliśmy śmieci na poboczach drogowych w pasie do Wólki a dzisiaj ucz. śmiecą a sprzątaczki chodzą i po nich zbierają. Nic by mu się nie stało, jak od czasu do czasu by pozbierał to co sam naśmiecił, przy okazji by się uczył, że tak nie można, ale gdzie tam nie wolno, więc mamy to co mamy. ,,Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie'' powiedział Staszic.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 19:18

To ta co ją z chłodni pogonili bo nie miała o niczym pojęcia? Tutaj uchowa się, jest wśród swoich.
[/quoteTo musi być osoba bardzo profesjonalna wygrała konkurs między innymi z p Zającem, byłym burmistrzem Tyszowiec, jeśli tak mówisz, to jest to kpina z wyborców.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 20:02

Wina burmistrz! Mogła mieć Zająca, fachowiec po uju, nakupił pola, żonka w szkole przez lata na 2 etatach była i teraz w Zmc sekretarz, a co to znaczy i co robi to pewnie tylko prezes Grzędy wie! Szanuję burmistrz Łaszczowa za to że wystartowała, miała ludzi co ją popchnęli i skorzystała, pogoniła wirusa z Łaszczowa!
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 22:40

Popierdoła byrmistrz... zero konkretu, idź zapytaj ją o byle dupe, nie, nie ma, nie będzie....phhyy, senior-baki-party.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 08:49

Mam pytanie od której jutro czynna jest biedronka w Łaszczowie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 14:38

Trzeba powiedzieć prawdę, że na przystankach i na ulicach kosze na śmieci są, ale idzie i rzuca gdzie popadnie, przed siebie, bo nikt go nie nauczył kultury. Pamiętam jak chodziłem do szkoły, to na godz wychowawczych albo w-f co tydzień zbieraliśmy papierki wokół szkoły i na boisku, nawet zbieraliśmy śmieci na poboczach drogowych w pasie do Wólki a dzisiaj ucz. śmiecą a sprzątaczki chodzą i po nich zbierają. Nic by mu się nie stało, jak od czasu do czasu by pozbierał to co sam naśmiecił, przy okazji by się uczył, że tak nie można, ale gdzie tam nie wolno, więc mamy to co mamy. ,,Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie''
powiedział Staszic.
👏🏻👏🏻👏🏻
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 16:21

Mam pytanie od której jutro czynna jest biedronka w Łaszczowie?
Dla ciebie od 10.00
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 17:20

Mam pytanie od której jutro czynna jest biedronka w Łaszczowie?
Biedronka w Łaszczowie czynna codziennie od godz 6 rano.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”