ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:00

Przeszkadzać celowo a działać to dwa światy, a skąd wiesz czy go nie zaprosili na spotkanie? Może się wstydził.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:06

To że narazie
Inni się nie odzywają nie znaczy że nie mają własnego rozumu i nie pisz w czyim imieniu
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:14

To że narazie
Inni się nie odzywają nie znaczy że nie mają własnego rozumu i nie pisz w czyim imieniu
Myślę, że każdy wyborca chciał radnego aktywnego, zainteresowanego sprawami gminnymi. Co komu po rozumie jak się go nie używa i nie działa Na razie to wygląda przyjść , odbębnić i wysiedzieć sobie dietę..
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:15

To idż zapytaj się skarbnika czy wykorzystał urlop, bo już za miesiąc odchodzi do Suśca.
A nowy dodatek weźmie do susca czy odda
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:28

To że narazie
Inni się nie odzywają nie znaczy że nie mają własnego rozumu i nie pisz w czyim imieniu
Myślę, że każdy wyborca chciał radnego aktywnego, zainteresowanego sprawami gminnymi. Co komu po rozumie jak się go nie używa i nie działa Na razie to wygląda przyjść , odbębnić i wysiedzieć sobie dietę..
A za głosami latali jak poparzenia
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:39

Oprucz jednego, cała rada aktywnie działa aby gminie było lżej. Samo oddanie lo przyniesie zyski. To dzięki głosom rady. Konsolidacja kredytów dzięki głosom rady nie dopuści do upadku gminy. Jak można pisać że nic nie robią.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:42

Coś tu jest nie halo?
Myślałam że to dobrze że radny jest aktywny?
O czym świadczy to jak piszecie, że radny Sen aktywny( niech nawet czyta) a reszta się podsmichuje albo dzień wcześniej jakaś narada?
To jest w porządku. ?
Nie oglądam obrad, nie wiem o czym mowa, zajrzałam przeczytać co tu piszecie i jestem w szoku. Lepiej wyborco że twój radny siedzi i nic nie mówi i nie zgłasza?
Czy o to wam chodziło.?
Radny Sen zgłasza, można podyskutować, być za lub przeciw ale jest aktywny.
Brawo panie Sen!
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:53

Oprucz jednego, cała rada aktywnie działa aby gminie było lżej. Samo oddanie lo przyniesie zyski. To dzięki głosom rady. Konsolidacja kredytów dzięki głosom rady nie dopuści do upadku gminy. Jak można pisać że nic nie robią.
A komu to oddanie?Co Ty pleciesz,?Gdzie ta aktywność?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:55

On sam nic nie zrobi bo on jest awatarem teścia, taki chodzący pendrive!! Wstydzioch z niego i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:00

radni wieczorem przed sesją sie spotykają i wtedy dużo mówią a na sesji już nie mają o czym tylko Sen nie zaproszony to się odzywa na sesji

To po co jet posiedzenie Rady, jak przed sesją wszystko ustalają, czyli posiedzenie transmitowane to taki teatrzyk dla gawiedzi?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:02

Powinni się wstydzić, wariatów z ludzi robią. Odgrywają do kamery przećwiczony teatrzyk
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:23

Oprucz jednego, cała rada aktywnie działa aby gminie było lżej. Samo oddanie lo przyniesie zyski. To dzięki głosom rady. Konsolidacja kredytów dzięki głosom rady nie dopuści do upadku gminy. Jak można pisać że nic nie robią.

przecież LO zostaje z powodu zaniedbań w przygotowywaniu przekazania- więc o jakich zyskach piszesz
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:28

Coś tu jest nie halo?
Myślałam że to dobrze że radny jest aktywny?
O czym świadczy to jak piszecie, że radny Sen aktywny( niech nawet czyta) a reszta się podsmichuje albo dzień wcześniej jakaś narada?
To jest w porządku. ?
Nie oglądam obrad, nie wiem o czym mowa, zajrzałam przeczytać co tu piszecie i jestem w szoku. Lepiej wyborco że twój radny siedzi i nic nie mówi i nie zgłasza?
Czy o to wam chodziło.?
Radny Sen zgłasza, można podyskutować, być za lub przeciw ale jest aktywny.
Brawo panie Sen!

BRAWO PANIE WOJTKU

TO NIE MA BYC- NIEMY FILM

TAK TRZYMAC I NIE DAC SIE ZASZCZUC
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:28

Oprucz jednego, cała rada aktywnie działa aby gminie było lżej. Samo oddanie lo przyniesie zyski. To dzięki głosom rady. Konsolidacja kredytów dzięki głosom rady nie dopuści do upadku gminy. Jak można pisać że nic nie robią.

przecież LO zostaje z powodu zaniedbań w przygotowywaniu przekazania- więc o jakich zyskach piszesz
To trzeba będzie zastanowić się nad zamknięciem szkoły w Zimnie.Temat wraca jak bumerang..
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:34

Oprucz jednego, cała rada aktywnie działa aby gminie było lżej. Samo oddanie lo przyniesie zyski. To dzięki głosom rady. Konsolidacja kredytów dzięki głosom rady nie dopuści do upadku gminy. Jak można pisać że nic nie robią.



jak wszystko wiesz, ale działania, to są naprawdę

a ,,oprócz" to nie wiesz jak napisać- takie podstawowe słowo

a ludzie czegos tacy niezadowoleni, no niewiadomo czego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”