ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 07:47

Gość pisze:Kiedy w Łaszczowie będzie lepiej? Jak będzie życzliwość, zrozumienie, uczciwość! Teraz jest tragizm sytuacji, nikt nie wie jak wykopać burmistrza na drugą stronę ulicy i jak zmusić przewodniczącego i radnych do pracy na rzecz gminy i zapewnienia ciągłości finansowej!


Jak odejdą :
- burmistrz
- przewodniczący rady gminy
- radni z zimna ,hopkiego,podlodowa,steniatyna ,złodziej prądu,małoniża,dobużka,wólki pókarzowskiej,domaniża,łaszczów kościuszki

wówczas jest szansa na normalność a do tych Państwa .......trochę zwykłej ludzkiej przyzwoitości i dostrzeżenia drugiego człowieka a nie tylko własnego interesu , Bozia patrzy na faryzeuszy i strzeżcie się przed Jego wyrokami
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 10:37

Jak wynika z wykresu cały czas od 2008 r. wydatki naszej gminy są większe od dochodów i dlatego rośnie zadłużenie, a do tego trzeba jeszcze spłacać odsetki od zaciągniętych kredytów. Najwięcej wydatków przeznacza się nie na inwestycje a na bieżącą działalność 14,8 mln zł. Obecnie nic się nie robi a pieniędzy brak na te rozbuchane bieżące wydatki.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 11:32

Wcale nie trzeba brać nowego kredytu, czy zamykać szkoły, aby zaoszczędzić, wystarczy tylko zaprzestać płacenia niektórym ludziom za nic nie robienie.Takich osób można wskazać wiele i w GOKU i w GZUKU , w straży, w urzędzie miasta i w szkołach jak tu już wskazano metodyków, czy dyr małych szkól z wysokimi dodatkami i nagrodami. Rada też powinna ograniczyć swoje wydatki na przewodniczącego na diety swoje i sołtysów oraz ich prowizje. Ale by to zrobić potrzebna jest rzeczowa analiza bieżących wydatków i odwaga skarbnika, burmistrza oraz radnych.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 12:03

Gość pisze:Wcale nie trzeba brać nowego kredytu, czy zamykać szkoły, aby zaoszczędzić, wystarczy tylko zaprzestać płacenia niektórym ludziom za nic nie robienie.Takich osób można wskazać wiele i w GOKU i w GZUKU , w straży, w urzędzie miasta i w szkołach jak tu już wskazano metodyków, czy dyr małych szkól z wysokimi dodatkami i nagrodami. Rada też powinna ograniczyć swoje wydatki na przewodniczącego na diety swoje i sołtysów oraz ich prowizje. Ale by to zrobić potrzebna jest rzeczowa analiza bieżących wydatków i odwaga skarbnika, burmistrza oraz radnych.

A gdzież to są Ci odważni?Marzenia ściętej głowy!.Który z radnych potrafi cokolwiek przeanalizować- zapewniam,że jedynie garstka.Przewodniczący miał by sobie odmówić comiesięcznej pensji- mrzonka.A może Pan burmistrz okroi sobie troszkę pobory(nie chcę się powtarzać ale znowu mrzonka).I ten cały ciągnący się tuż za nim ogon(bez komentarza).
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 12:32

A ja chcę powiedzieć do Pana G..., puknij się Pan w czoło, a że już łysiejesz to powierzchnia jest spora. Co Wy wstawiacie na tej stronie UG?? Jakie konsultacje Ty urządzasz, człowieku pomyśl (jeżeli wiesz jak się to robi) jakie organizacje tutaj funkcjonują?? jaki wolontariat??? Co Ty wypisujesz?? I następna kwestia "Ogólnopolski konkurs na najlepsze inicjatywy dla społeczności lokalnych z udziałem OSP i samorządów". Z kim Ty chcesz brać udział z tymi strażakami??? Kto PREZES??? NACZELNIK??, a może te tłuściutkie stare panny z OPIEKI??? a może słynna pani biegająca z GZUK??? Z tymi ludźmi to Ty możesz brać udział ale w konkursie "rzut lotką do tarczy"- tam nie trzeba myśleć...Człowieku zrozum jedno Ty w skali kraju jesteś nielicznym osobnikiem, któremu udało się pogłębić dno, nic więcej....
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 12:50

A może zorganizujmy konsultacje społeczne nt.,,Jak oddłużyć Gminę Łaszczów".
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 14:15

No i z kim będziesz konsultował, zadłużenie gminy ukryte przed szarym mieszkańcem, wydatki ogromne co widać po zarobkach dyrektorów szkół, przewodniczącego, radnych.., kto stanie i powie o stanie faktycznym? Burmistrz powie to nie moja sprawa, rada głosuje! Radni nie odezwą się bo szkoda stracić dietę, no i co? koło zamknięte?

Pakować się do wyjazdu lepiej jak się nie ma dużej gospodarki lub kogoś przy korycie....
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 15:30

Gość pisze:
Gość pisze:Wcale nie trzeba brać nowego kredytu, czy zamykać szkoły, aby zaoszczędzić, wystarczy tylko zaprzestać płacenia niektórym ludziom za nic nie robienie.Takich osób można wskazać wiele i w GOKU i w GZUKU , w straży, w urzędzie miasta i w szkołach jak tu już wskazano metodyków, czy dyr małych szkól z wysokimi dodatkami i nagrodami. Rada też powinna ograniczyć swoje wydatki na przewodniczącego na diety swoje i sołtysów oraz ich prowizje. Ale by to zrobić potrzebna jest rzeczowa analiza bieżących wydatków i odwaga skarbnika, burmistrza oraz radnych.

A gdzież to są Ci odważni?Marzenia ściętej głowy!.Który z radnych potrafi cokolwiek przeanalizować- zapewniam,że jedynie garstka.Przewodniczący miał by sobie odmówić comiesięcznej pensji- mrzonka.A może Pan burmistrz okroi sobie troszkę pobory(nie chcę się powtarzać ale znowu mrzonka).I ten cały ciągnący się tuż za nim ogon(bez komentarza).


Przewodniczący niczego sobie nie odmówi bo to zwyczajna świnia co dba tylko o swoje koryto ,zwykły prostak z twarzą zdradzającą tęsknotę za rozumem,że tez tyle głupoty , chamstwa i obłudy może być w człowieku ?
Na górę

Postautor: kibic » 25 lis 2016, o 18:06

czytajac wpis o nic nierobieniu trzeba wiedziec do kogo ta uwaga sie odnosi ja jako byly mieszkaniec jestem za ograniczeniem poborow wladzy zwierzchniej gminy oraz dyrektorom podleglym zwierzchnikowi gminy a nie czepial sie osob ktore choc cos robia a nie slecza przed komputerem i na kazdego szukaja jakiegos chaka kto jest zatrudniony poprzez wladze gminy
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 20:29

kibic pisze:czytajac wpis o nic nierobieniu trzeba wiedziec do kogo ta uwaga sie odnosi ja jako byly mieszkaniec jestem za ograniczeniem poborow wladzy zwierzchniej gminy oraz dyrektorom podleglym zwierzchnikowi gminy a nie czepial sie osob ktore choc cos robia a nie slecza przed komputerem i na kazdego szukaja jakiegos chaka kto jest zatrudniony poprzez wladze gminy


Były mieszkańcu,to nie jest czepianie się tylko stwierdzenie faktow.Daj chociaż jeden przykład osoby,która pracuje rzetelnie??kto Sulejukowa ?ten pan,który gubi teczki??a może te stare . panny??A może straż??Ci co potrafią nie wyjechać do pożaru,bo się nie potrafią odnaleźć,albo jadą na zdarzenie pod wpływem i to same najważniejsze figury,kom.,nacz.??To co wykonują to tylko zadania zlecone.Pokaż obrońco uciśnionych,co zrobili w ramach zadań własnych??A haki pisze się przez "h" a nie "ch" barańczyku..
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 22:19

Pijecie? To super. Dwa dni lego. Powinszować zdrowia. Ja tyż. A ty chuju nie pisz durnot. Baw się. Osp pozdrwiam.. :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2016, o 08:28

Wy tam wszyscy siebie warci.., świnie objadły koryto i szukają winnego .
Na górę

Postautor: kibic » 26 lis 2016, o 08:35

do poprzedniego przedmowcy na takie oskarzenia potrzebne sa dowody jesli nie wyjezdzaja do zdarzen i sa pijani jak piszesz to poinformoj odpowiednie wladze ktore wyciagna konsekwencje ale dla twego spokojnego sumienia przyjedz na jakakolwek akcje z udzialem tych strazakow z policja i wtedy osiagniesz spokoj ze ich zlapales na goracym uczynku widc ze jestes bardzo sfrustrowanym mieszkancem jesli masz mozliwosci to wykaz sie jakas inicjatywa na zecz tej miesciny a nie sleczysz przed komputerem koncze bo trzeba zarabiac kase to jest jedyne wyjscie aby nie popasc w taka fascynacje swa osoba ktora potrafi tylko wszystkich szkalowac a co ty zrobiles dobrego dla tej miesciny a co do bledow przepraszam taki jestem nie zwracam uwagi na pisownie a ty gosciu przydalbys sie w szkole do sprawdzania klasowek z polskiego milego dnia przed komputerem
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2016, o 09:23

Ot [***] konus pierdolony i jeszcze poucza. Po jakiego chuja czytasz? Pytam? Nie czytaj. Nie wchodź. I nie nerwoj się. Alam salam.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2016, o 09:24

Przewodniczący niczego sobie nie odmówi bo to zwyczajna świnia co dba tylko o swoje koryto ,zwykły prostak z twarzą zdradzającą tęsknotę za rozumem,że tez tyle głupoty , chamstwa i obłudy może być w człowieku ?[/quote]


Jeżeli jeszcze raz ktoś porówna mnie do przewodniczącego rady gminy to wniose sprawe do prokuratury - Świnia
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”