ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 20:21

100 jak 100 ale te jedną to bym chciał w bikini zobaczyć :P
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 20:29

O pierdołach piszecie a pora podsumować 12 lat złodziejstwa i kombinowsnia, albo ta blondynka to specjalnie po to, żeby nie o konkretach... zastanawia mnie wielkość zadłużenia gminy, nikt nie jest wstanie w urzędzie miasta wypowiedzieć się jaka jest faktyczna suma zobowiązań..., a tak z perspektywy tych 12 lat i tych jakże nietrafnych inwestycji, to brakuje gdzieś poprostu kilku milionów złotych, to jest temat!!!! Burmistrz odsyła do sekretarza, ten drugi do skarbnika, ten trzeci oczy jak sowa plecie nie po naszemu...
Drażliwy remat lepiej o dupach smarować
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 20:33

Zapytaj tych z ratyczowa, oni wiedzą kto z kim i o czy rozmawia do jakiego sklepu kto chodzi
alfa i omega-serio
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 20:48

Tematdlauwagi :D
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 21:53

Tematdlauwagi :D
Nie przesadzaj kolego. Nie każdy może być w tv. Wiem, że byś chciał, ale za wysoko mierzysz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 22:23

Zapytaj tych z ratyczowa, oni wiedzą kto z kim i o czy rozmawia do jakiego sklepu kto chodzi
alfa i omega-serio
ci bliżej urzędu powinni wiedzieć, mieszkają przez drogę i koło sklepu i grają wariata o sowich oczach :lol: ... Nikt nie jest wstanie wyliczyć czy to celowe, a po wyborach to nie ważne..., bo po co to komu.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 23:23

12 lat łazi przez drogę do urzędu niecałe sto metrów i nie stać go na publiczne oświadczenie w jakiej sytuacji jest gmina? A setki osób z tej gminy srać żeby pokonać trasę dwóch tysięcy kilometrów i więcej żeby pojechać do pracy, zarobić i przywieść coś do Łaszczowa, k.u.r.w.a nie mogę!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 23:43

Srać urmistrzowi nie można bo on burmistrz. , jeszcze
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 07:08

Srać urmistrzowi nie można bo on burmistrz. , jeszcze
[/quote


Nikt mu nie zabrania ale jest przejście dla pieszych a nie ulicą no i samochód służbowy nie musi parkować na posesji burmistrza .
Po co ? Paliwo spuszcza ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 07:54

Srać urmistrzowi nie można bo on burmistrz. , jeszcze
[/quote


Nikt mu nie zabrania ale jest przejście dla pieszych a nie ulicą no i samochód służbowy nie musi parkować na posesji burmistrza .
Po co ? Paliwo spuszcza ?
Nagminnie!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 07:59

12 lat łazi przez drogę do urzędu niecałe sto metrów i nie stać go na publiczne oświadczenie w jakiej sytuacji jest gmina? A setki osób z tej gminy srać żeby pokonać trasę dwóch tysięcy kilometrów i więcej żeby pojechać do pracy, zarobić i przywieść coś do Łaszczowa, k.u.r.w.a nie mogę!!
Bo jak to się mówi w Łaszczowie pracy nie ma!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 08:01

Tematdlauwagi :D
Nie przesadzaj kolego. Nie każdy może być w tv. Wiem, że byś chciał, ale za wysoko mierzysz :lol:
Wystarczyło że jeden był i teraz robią z niego męczennika. Bo to wina wszystkich. Złapali trzymali i wleli do gardła. A on bez winy. A tak na marginesie zdrowy już 😈👿
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 08:32

Opluć,opluć ,opluć to zasada nielicznych chowających się za kurtyną komputera .Panowie P i W odwiedzili mnie w ubiegłym tygodniu,przekonali mnie
argumentami z programu jaki oferują.Nie jestem zwolennikiem chodzenia po domostwach ale teraz po tych wpisach rozumiem tych panów.
Panie W i P oferujecie dobry program .Głosy mojej rodziny są wasze już za to, że nie wyrażacie się negatywnie o waszych przeciwnikach ,a co niektórzy
boją się strasznie zmian jakie proponujecie.Panowie tak trzymajcie.Robią w majtki.Drodzy poprzednicy jeśli macie coś do tych panów,lub na tych panów
to zgłoście to organom ścigania .Jeszcze jedno łączenie tych trzech osób G W P że są razem to porażka myślowa,lub celowe wprowadzenie w błąd użytkowników forum.Panowie W i P macie ogromną szansę przeprowadzenia zmian i nie poddajcie się.

Jaki program człowieku Ci Panowie już mieli okazję polepszyć byt mieszkańców i co ,jaki powstał dług jakPan Piasecki był przewodniczącym Rady Gminy , protestowł przeciwko zadłuzaniu i sprzedaży majątku Gminy ?A Pan Woch szkoda gadać G6 na dnie i dotacja dla źony Pana Girgiela. A kto niedawno remont w straży wykonywał , ciekawie ile zakasował czy tak jak zaHopkie 350000 tyś.
Tym Panom dziękujemy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 09:36

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy złodziejem a burmistrzem?? Jak złodziejowi udowodnisz kradzież to złodziej ma przejebane, jak burmistrzowi udowodnisz kradzież to on jest burmistrzem, Pamiętajcie na przyszłość burmistrzem, nie Cezarym Girgielem, on jest burmistrzem, a jak nie będzie burmistrzem to nic wam już nie odda z tego tytułu jak był burmistrzem. Wszystkie podjęte działania dotyczące nabycia gruntu pod myjnię, sam projekt myjni, przyłącza, dokumentacje, zezwolenia, pozwolenia, zgodność z projektem Natura 2000 są nie zgodne z prawem i nie legalne. Żadna władza nie podejmie działań mających na celu odzyskania tego co się jeszcze da? Dlatego durnie macie radnego złodzieja, pijaka i fałszywego katola, przewodniczącego z siostrą awansową, macie hrabiego co wyremontował wszystkie remizy, macie w tych remizach raj.., nie wiecie że nie ma ani grosza w gminie a to co jest to kredyt, i brak pomysłu na wyjście na prostą. Działania są tak głęboko infantylne, że każdy aktualnie przepisał lub jest w trakcie przepisywania majątku na dzieci.., ze szkół mają zwalniać najpierw tych co mają inne źródła dochodów i utrzymania, zgadnijcie kto już nie ma nic na siebie zapisane ??? Garstka cwaniaczków ma wygórowaną wizję bogactwa, małym kosztem pracy., a wielką pracą i zaangażowaniem innych ludzi. A teraz realna patologia? ! Kto mi wytłumaczy kto może korzystać z remizy w Małoniżu, Pukażowie, Hopkiem, Zimnie, Podlodowie, Kmiczynie, Nabrożu. Przez sześć lat mieszkałem koło remizy, nie napiszę której, co kilka dni tygodni, strażak opiekujący się naszą remizą bo każda remiza ma takiego lub kliku opiekunów i są takie dni że ktoś podaje dla danej remizy prowiant, flaszeczki, napoiki, tak co jakiś czas,..., zawsze tak ze trzy miesiące przed wyborami ta darowizna jest ograniczona i pojawia się fatum, chco niedobre ludzie, durnie usunąć tego co nam do remizy przywozi poczęstunki i wódkę.., o nie!!! Nie oddamy naszego dobroczyńcy! A ja pytam a gdzie jest komisja do zwalczania problemów alkoholowych? Dostaje od burmistrza dotację na klub korona z funduszu alkoholowego bo w gminie mało piją :) Jak to k.u.r.w.a nazwać!!!????
post napisany 5 stycznia 2017 roku, jakże trafny w tym momencie, to takie podsumowanie tego co jest, a nie powinno być!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 09:57

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy złodziejem a burmistrzem?? Jak złodziejowi udowodnisz kradzież to złodziej ma przejebane, jak burmistrzowi udowodnisz kradzież to on jest burmistrzem, Pamiętajcie na przyszłość burmistrzem, nie Cezarym Girgielem, on jest burmistrzem, a jak nie będzie burmistrzem to nic wam już nie odda z tego tytułu jak był burmistrzem. Wszystkie podjęte działania dotyczące nabycia gruntu pod myjnię, sam projekt myjni, przyłącza, dokumentacje, zezwolenia, pozwolenia, zgodność z projektem Natura 2000 są nie zgodne z prawem i nie legalne. Żadna władza nie podejmie działań mających na celu odzyskania tego co się jeszcze da? Dlatego durnie macie radnego złodzieja, pijaka i fałszywego katola, przewodniczącego z siostrą awansową, macie hrabiego co wyremontował wszystkie remizy, macie w tych remizach raj.., nie wiecie że nie ma ani grosza w gminie a to co jest to kredyt, i brak pomysłu na wyjście na prostą. Działania są tak głęboko infantylne, że każdy aktualnie przepisał lub jest w trakcie przepisywania majątku na dzieci.., ze szkół mają zwalniać najpierw tych co mają inne źródła dochodów i utrzymania, zgadnijcie kto już nie ma nic na siebie zapisane ??? Garstka cwaniaczków ma wygórowaną wizję bogactwa, małym kosztem pracy., a wielką pracą i zaangażowaniem innych ludzi. A teraz realna patologia? ! Kto mi wytłumaczy kto może korzystać z remizy w Małoniżu, Pukażowie, Hopkiem, Zimnie, Podlodowie, Kmiczynie, Nabrożu. Przez sześć lat mieszkałem koło remizy, nie napiszę której, co kilka dni tygodni, strażak opiekujący się naszą remizą bo każda remiza ma takiego lub kliku opiekunów i są takie dni że ktoś podaje dla danej remizy prowiant, flaszeczki, napoiki, tak co jakiś czas,..., zawsze tak ze trzy miesiące przed wyborami ta darowizna jest ograniczona i pojawia się fatum, chco niedobre ludzie, durnie usunąć tego co nam do remizy przywozi poczęstunki i wódkę.., o nie!!! Nie oddamy naszego dobroczyńcy! A ja pytam a gdzie jest komisja do zwalczania problemów alkoholowych? Dostaje od burmistrza dotację na klub korona z funduszu alkoholowego bo w gminie mało piją :) Jak to k.u.r.w.a nazwać!!!????
post napisany 5 stycznia 2017 roku, jakże trafny w tym momencie, to takie podsumowanie tego co jest, a nie powinno być!!
i teraz ten hrabia chce być burmistrzem?, burmistrz chce być dalej burmistrzem???

Czy wy mieszkańców gminy Łaszczów macie za skończonych idiotów???
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”