ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: MADMAX » 22 sty 2020, o 10:01

Władza jest od tego aby rozwiązywać problemy ,a nie się ich pozbywać.Przed wyborami burmistrz miała antydotum na wszystkie bolączki gospodarcze i ekonomiczne w gminie.Już rok rządów a nic do przodu ,przyjęta postawa poprzednika "to rada tak mi zleca" ja tylko wykonuję.Spektakularna spłata kredytu to też mrzonki, bo plan spłaty na ten rok to 360 tyś zł.nie napawa optymizmem.Nie poradzenie sobie z małym remontem przyszkolnego placu zabaw, a ty ty chcesz aby aby wymyślili coś dobrego na bazie szkoły ,przecież trzeba by było zainwestować a tu pieniążki potrzebne są na nowe etaty i podwyżki dla koleżanek.Bo przecież zwiększona subwencja o ponad 1 ml.zł. gdzieś musi być zagospodarowana.Ale te okna to fakt mogli by uszczelnić bodaj płytą.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 13:21

Te okna to nie wiadomo po co robił tak jak w szkole w podlodowie. Tylko że tam zaraz zamknął a w pukarzowie później. Pewnie miał co do tych lokalizacji plany. Niekiedy czepiasz się konkretów ale tylko się czepiasz bo sam nie bardzo wiesz co i jak to można wyczuć z twoich wpisów co uzasadnia mnie dalej w przekonaniu że jesteś poj.eb, krótko mówiąc - pie.rdol.niety jak w dekiel. Pozdro dla tego co cię zrobił. ⛄
Na górę

Postautor: MADMAX » 22 sty 2020, o 14:13

Na konkretne tematy najlepiej obrońcom wychodzą przekleństwa lub pomówienia.No ale co można wymagać od prostego mechanizmu jak nie jest naoliwiony ?Aby czytać ze zrozumieniem potrzeba trochę inteligencji a ty jesteś po prostu cham.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 14:37

Władza jest od tego aby rozwiązywać problemy ,a nie się ich pozbywać.Przed wyborami burmistrz miała antydotum na wszystkie bolączki gospodarcze i ekonomiczne w gminie.Już rok rządów a nic do przodu ,przyjęta postawa poprzednika "to rada tak mi zleca" ja tylko wykonuję.Spektakularna spłata kredytu to też mrzonki, bo plan spłaty na ten rok to 360 tyś zł.nie napawa optymizmem.Nie poradzenie sobie z małym remontem przyszkolnego placu zabaw, a ty ty chcesz aby aby wymyślili coś dobrego na bazie szkoły ,przecież trzeba by było zainwestować a tu pieniążki potrzebne są na nowe etaty i podwyżki dla koleżanek.Bo przecież zwiększona subwencja o ponad 1 ml.zł. gdzieś musi być zagospodarowana.Ale te okna to fakt mogli by uszczelnić bodaj płytą.
Porażka! Brak charakteru i ikry do działania, zdobyte kolosalne zaufanie społeczne kruszy się z prędkością światła, albo tego nie widzą, albo już o tym wiedzą i starają się odkroić z tortu ile się da i podziękować! Bo jak inaczej to wytłumaczyć? Zero zainteresowania dniem codziennym... raz w miesiącu przemowa na sesji jak to ciężko spłacać dług, zwalanie odpowiedzialności na poprzednika i radnych i zero pomysłów.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 15:04

Oj jakie mądrości pisze nasz forumowy zjeb. Aż dech zapiera czytając. Boże daj wszystkim tyle mądrości co dałeś zjebowi.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 16:22

Oj jakie mądrości pisze nasz forumowy zjeb. Aż dech zapiera czytając. Boże daj wszystkim tyle mądrości co dałeś zjebowi.
Jazgotowi nerwy puszczają, zaczyna wyzywać i kląć. A gdzie obrońcy poostali? Zawsze była linia obrony, a teraz wody w usta nabrali?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 21:58

Jazgotowi nerwy puszczają, zaczyna wyzywać i kląć. A gdzie obrońcy poostali? Zawsze była linia obrony, a teraz wody w usta nabrali?
Cisza przed burzą? Już niebawem nowy kredycik??
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 22:20

4 lata przypadkowe towarzystwo musi przetrwać. Ciekawe jak tym razem będzie nazywał się ten kredycik?
ps . Jedna uwaga do Pana radnego , który nie udziela się w żaden sposób na sesjach , ani w swoim okręgu tylko na profilach społecznościowych
Otóż Szanowny Panie nie przystoi pisać ,, tyle ekspertów" , bo to odmiana niepoprawna.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 23:16

4 lata przypadkowe towarzystwo musi przetrwać. Ciekawe jak tym razem będzie nazywał się ten kredycik?
ps . Jedna uwaga do Pana radnego , który nie udziela się w żaden sposób na sesjach , ani w swoim okręgu tylko na profilach społecznościowych
Otóż Szanowny Panie nie przystoi pisać ,, tyle ekspertów" , bo to odmiana niepoprawna.
Muszą przetrwać? Nie muszą, już są w czarnej du.pie z programami, inwestycjami i pomysłami. Co pozostawią po sobie? Wstydu nie mają, nahapać się chcą tylko bo to głównie widać, kosztem nie ryzykowania w żadne inicjatywy. KGW i sołectwa ich podniecają choć i te środowiska żyją własnym życiem, nic tam się nie rozwija co byłoby warte oklaskania. Co daliście do KGW? Czekacie na wielkie wydarzenia, że ktoś w KGW coś zorganizuje co będzie warte uwagi i was zaprosi żeby was fotografować? Na tym ma polegać KGW??
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 07:29

Pustynia umysłowa, zero polotu w jakiejkolwiek dziedzinie! Jazgoty klną i wyzywają ludzi co krytykują i komentują brak zaangażowania i działania. A to dopiero rok minął!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 08:55

Pustynia umysłowa, zero polotu w jakiejkolwiek dziedzinie! Jazgoty klną i wyzywają ludzi co krytykują i komentują brak zaangażowania i działania. A to dopiero rok minął!
Ludzie obsadzeni, powrót na stołek, trener robi fikołki- czyli cel osiągnięty. A teraz niech sobie radzi, zaczyna się nerwówka, po kątach śmiechy, chichy, a w oczy co innego. A jazgoty robią to co umieją, czego wymagasz? Czy mysz potrafi latać?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 09:12

Najgorsze że trener jest, zagrożenie dla etatów w szkole, tylko czekać jak go zatrudni, nie darmo jazgocze w ich czynach, których nie ma :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 12:38

Rodzice dzieci uczęszczających do szkół w Łaszczowie powinni być wdzięczni dyrektorom B za to, że panowie robili wszystko przez 10 lat by ratować dzieci przed narkomanią. Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych moją osobą, że nigdy nie byłem karany za żadno przestępstwo, bardzo długo trwało wyeliminowanie mnie z pracy w zawodzie, jako osoba zdrowa potrafię pracować nie tylko jako nauczyciel. Jestem w posiadaniu pełnej dokumentacji, nagrań, pism procesowych, arkuszy godzin, zeznań dyrektorów, nauczycieli i działaczy w wyniku, których zostałem zwolniony z pracy. Jestem zadowolony z obecnego stanu oświaty w Łaszczowie i uważam, że łatwo jest kogoś pogrążyć na lata w celu zabezpieczenia własnej pozycji, Pozdrawiam.
Człowieku, gdybyś miał jakiekolwiek poczucie moralności, bo nie wspomnę o honorze, zasadach czy też etyce zawodowej, to po tym jak faktycznie policja znalazła u Ciebie narkotyki?, powinieneś sam zrezygnować z funkcji nauczania młodzieży. Dlatego że nauczyciel powinien być osobą dającą przykład młodzieży, osobą którą mogłyby naśladować, czerpać wzorce. A ty co pokazałeś? Co młodzież miała naśladować? Zamiast odejść, to szukaliście poręczenia? Kto się tego podjął? Ten który powinien zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i porządek publiczny? Tak zapewnił? A teraz na kogo kreujesz się? na "męczennika"? "na ofiarę? Ofiarami były dzieci, które musiały na to patrzeć. A ty "kup sobie koło i je.. nij się w czoło", i nie opowiadaj takich herezji.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 19:29

Etycy się znaleźli. :lol: ale wam robi koło pióra, ratujcie biedne dzieciaczki przed narkomanem. Wszyscy wielcy tego świata przyznali się do palenia zioła i nikt nie był tak napiętnowany jak ten w Łaszczowie. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 19:46

Skąd wiesz, że to było zioło?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielcy nie byli nauczycielami, nie mieli więc kontaktu z młodzieżą!!!!!!!!!!! :idea:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”