ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 08:44

Jeżeli sam prezesina to potwierdził że tak odpowiedział to jasna sprawa więc się nie nakręcaj.
Czego ty bronisz, to powinni zrobić dawno temu bo kilka lat nasza gmina jest stratna na tym.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 08:47

Takie zachowanie nie przystoi ani sołtysowi ani radnemu ani wójtowi czy burmistrzowi. Nigdy nie mówi się: " gdzieś słyszałem", "to tylko może plotki", "słyszałem że są jakieś nieformalne spotkania" albo
"Czytałam na forum, proszę mnie nie obrażać na forum" ludzie na Boga, jak burmistrz czy wójt może się publicznie przyznawać że czyta jakieś forum, że wchodzi na forum, że wie co tu piszą, żenada. To jakby przyznanie się do tego że się plotkuje. Władza ma się opierać tylko na faktach. No ale to tylko Łaszczów.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:05

Jeżeli sam prezesina to potwierdził że tak odpowiedział to jasna sprawa więc się nie nakręcaj.
Czego ty bronisz, to powinni zrobić dawno temu bo kilka lat nasza gmina jest stratna na tym.
i widzisz jaka ciota jesteś bez szacunku do ludzi
posłuchaj jeszcze raz co odpowiedział Prezes i kto wyszedł na idiotę
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:13

Takie zachowanie nie przystoi ani sołtysowi ani radnemu ani wójtowi czy burmistrzowi. Nigdy nie mówi się: " gdzieś słyszałem", "to tylko może plotki", "słyszałem że są jakieś nieformalne spotkania" albo
"Czytałam na forum, proszę mnie nie obrażać na forum" ludzie na Boga, jak burmistrz czy wójt może się publicznie przyznawać że czyta jakieś forum, że wchodzi na forum, że wie co tu piszą, żenada. To jakby przyznanie się do tego że się plotkuje. Władza ma się opierać tylko na faktach. No ale to tylko Łaszczów.
A wypada witać z kartki w 3 zdaniach biskupa np.?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:17

Czy naprawdę nie widzisz co się działo? Czy udajesz ślepego!?! Posłuchaj nieudolnych wypowiedzi prezesa, nie niał nic na obronę tylko wszystkich oskarżał i bezpodstawnie atakował.
Tak w stylu platformy, nic do zaoferowania a obsmarowywanie i jeszcze to "LOBBY" Za takie oskarżenie można nieźle beknąć!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:18

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:20

Czy naprawdę nie widzisz co się działo? Czy udajesz ślepego!?! Posłuchaj nieudolnych wypowiedzi prezesa, nie niał nic na obronę tylko wszystkich oskarżał i bezpodstawnie atakował.
Tak w stylu platformy, nic do zaoferowania a obsmarowywanie i jeszcze to "LOBBY" Za takie oskarżenie można nieźle beknąć!!!
kto jak kto, ale o obsmarowywaniu to nie powinniście się wypowiadać
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:29

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
Mówimy o zachowaniu burmistrza wójta,,,,co wypada co nie,,co ma do tego jakaś słynna pani z kryszyna bi kto to jest??
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:42

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
Wiem o kim mowa pewnie o blondynce. Blondynka i z encyklopedii może biskupa witać ona nie jest burmistrzem. Ale jaki jest cel porównania z blondynką? Chcecie odwrócić uwagę o swoich problemów? Niektórym trzeba by się było trochę jeszcze pouczyć żeby dorównać tej pani z Kryszyna.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:52

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
Nie wiem kto jest bardziej słynny :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:52

Głos w dyskusji sołtysa:........ z tego co słyszałem, powtarzam, z tego co słyszałem, bo nie jestem pewien tego na 100%, bo nie byłem świadkiem tej rozmowy, myślę,..........myślę, że mogę to powtórzyć.............

To jest poziom dyskusji godny sesji!
Tak u nas osiąga się cele!
Rozsądna, poprawnie składniowo, wyraźna wypowiedź, dla wszystkich zrozumiała, więc po co krzyczysz??
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 09:52

No ta wasza kryszynka to miało być naj z naj :shock:
No ale jak posłuchałem tego czytania to DUPY NIE URYWA 8) Jak wiejska seniorka.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 10:04

No ta wasza kryszynka to miało być naj z naj :shock:
No ale jak posłuchałem tego czytania to DUPY NIE URYWA 8) Jak wiejska seniorka.
Jakby ci dupę urwało to byś miał pretensje że ci urwało , raczej w kościele nie o to chodzi , to nie gospel że miała tańczyć i śpiewać , przeczytała normalnie i tyle . Ale wygląda lepiej niż czyta 😛
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 10:33

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
a te co z nią był to mąż czy nie mąż?? powiedziałabym że on przystojniejszy niż ona!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 10:50

Właśnie ta słynna pani z kryszyna tak witała biskupa
a te co z nią był to mąż czy nie mąż?? powiedziałabym że on przystojniejszy niż ona!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”