ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 18:07

chcieć więcej to rozwijać się, iść do przodu, mieć konkretnie sprecyzowane cele i być zdeterminowanym do działania.. a tu trzy lata pierdzenia, unikania ludzi i problemów i inwestycje w roku wyborczym na kredyt. błazen.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 19:30

Kasa ,kasa tylko to się liczy dla naszych wybrańców ,szkoda ludzi których niszczą w imię wypaczonych ambicji kilku bezideowych prostaków
Na górę

Postautor: Gosc 3 » 12 kwie 2018, o 20:40

Moj typ jest jeden, ale brak wiedzy czy będzie chciał startować i trochę przeorganizowac naszą kochana gminę . Mam na myśli przegranego w ostatnich wyborach tj. p.Tymbla. Mam nadzieję, że będzie jeszcze startował jedyna osoba, która nie ma powiązań z miejscowymi i tylko tutaj mogę liczyć na obiektywizm i brak nepotyzmu. Może ma ktoś widzę o ewentualnych planach tego pana. Trzymam kciuki za niego, oby sie zdecydował jeszcze raz wystartować! Jeżeli ktoś może niech przekona go ,że tylko on może spróbować zaprowadzić ,,zdrowe zasady!, w naszej miejscowości.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 20:56

Moj typ jest jeden, ale brak wiedzy czy będzie chciał startować i trochę przeorganizowac naszą kochana gminę . Mam na myśli przegranego w ostatnich wyborach tj. p.Tymbla. Mam nadzieję, że będzie jeszcze startował jedyna osoba, która nie ma powiązań z miejscowymi i tylko tutaj mogę liczyć na obiektywizm i brak nepotyzmu. Może ma ktoś widzę o ewentualnych planach tego pana. Trzymam kciuki za niego, oby sie zdecydował jeszcze raz wystartować! Jeżeli ktoś może niech przekona go ,że tylko on może spróbować zaprowadzić ,,zdrowe zasady!, w naszej miejscowości.
Haha
Autopromocja
Na górę

Postautor: Gosc 3 » 12 kwie 2018, o 21:34

Zastanow sie co piszesz, czy należy trwać w tym co jest, ale do czego to doprowadzi?Przeczytaj gazety ,sasiednie gminy dostają fundusze unijne na drogi a my co? NIC dlaczego, tego nie wie nikt. Mamy rewelacyjne drogi ?Jakoś to będzie tzw.bylejakosc na przetrwanie ,ile można broń obecnych wlodarzy.Ja jestem za dobrymi zmianami i obojętnie kto je wprowadza.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 22:20

Zastanow sie co piszesz, czy należy trwać w tym co jest, ale do czego to doprowadzi?Przeczytaj gazety ,sasiednie gminy dostają fundusze unijne na drogi a my co? NIC dlaczego, tego nie wie nikt. Mamy rewelacyjne drogi ?Jakoś to będzie tzw.bylejakosc na przetrwanie ,ile można broń obecnych wlodarzy.Ja jestem za dobrymi zmianami i obojętnie kto je wprowadza.
Jeżeli chodzi o funkcjonowanie gminy, strukturę, pozyskiwanie funduszy unijnych to nikt lepiej na tym się nie znał od poprzedniej kandydatki w osobie P. Borkowskiej.Innego kandydata nie było i nie ma, no chyba, że ściągniecie P. Jędrusinę. To Ty przedmówco się zastanów i przemyśl w jakim jesteśmy bagnie i uświadom sobie, że laik nas z tego nie wyciągnie. Sięgneliśmy dna.... A straży granicznej to bym nie ruszał chyba, że chcecie mieć kolejne układy. Zresztą w radzie mieliście i macie ich pracowników to po protokołach z sesji wiecie jacy to radni bezradni.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 06:49

jeszcze wiele przed nami inwestycji w tym roku.., będziecie w szoku ile nasz burmistrz może wykonać w jednym roku.
No i super w końcu coś się robi? Tak trzymać panie burmistrzu 😀😁😊
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 06:57

Na jesieni wykopki buraków ,jakieś typy
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 07:22

....Wysoki Sądzie! Ja z narkotykami
Miałem tyle wspólnego, co z mercedesami
Czyli nic. I nigdy nie uwierzę
Aby moje dziecko miało cokolwiek z tym bliżej
Od niedawna chodził, ubrany lepiej
Niż jego rówieśnicy ze szkoły średniej
Ale ja go nie pytałem, ja czasu nie miałem
By dać żreć im wszystkim na dwie zmiany tyrałem

,,Tata dilera,,- Kazik
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 09:21

Zastanow sie co piszesz, czy należy trwać w tym co jest, ale do czego to doprowadzi?Przeczytaj gazety ,sasiednie gminy dostają fundusze unijne na drogi a my co? NIC dlaczego, tego nie wie nikt. Mamy rewelacyjne drogi ?Jakoś to będzie tzw.bylejakosc na przetrwanie ,ile można broń obecnych wlodarzy.Ja jestem za dobrymi zmianami i obojętnie kto je wprowadza.
Jeżeli chodzi o funkcjonowanie gminy, strukturę, pozyskiwanie funduszy unijnych to nikt lepiej na tym się nie znał od poprzedniej kandydatki w osobie P. Borkowskiej.Innego kandydata nie było i nie ma, no chyba, że ściągniecie P. Jędrusinę. To Ty przedmówco się zastanów i przemyśl w jakim jesteśmy bagnie i uświadom sobie, że laik nas z tego nie wyciągnie. Sięgneliśmy dna.... A straży granicznej to bym nie ruszał chyba, że chcecie mieć kolejne układy. Zresztą w radzie mieliście i macie ich pracowników to po protokołach z sesji wiecie jacy to radni bezradni.
Nie sięgnęliście dna, Wasz "Cezar- odnowiciel" jako jeden z nielicznych, któremu udało się pogłębić dno :lol: :lol:
A przedstawiciele SG podczas sesji: Pytania i wnioski radnych? brak. Pan Szalaty siedzi cichutko jak myszka :lol: "pułkownik" ale tam szybko awansują
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 10:54


Jeżeli chodzi o funkcjonowanie gminy, strukturę, pozyskiwanie funduszy unijnych to nikt lepiej na tym się nie znał od poprzedniej kandydatki w osobie P. Borkowskiej.Innego kandydata nie było i nie ma, no chyba, że ściągniecie P. Jędrusinę. To Ty przedmówco się zastanów i przemyśl w jakim jesteśmy bagnie i uświadom sobie, że laik nas z tego nie wyciągnie. Sięgneliśmy dna.... A straży granicznej to bym nie ruszał chyba, że chcecie mieć kolejne układy. Zresztą w radzie mieliście i macie ich pracowników to po protokołach z sesji wiecie jacy to radni bezradni.
Nie sięgnęliście dna, Wasz "Cezar- odnowiciel" jako jeden z nielicznych, któremu udało się pogłębić dno :lol: :lol:
A przedstawiciele SG podczas sesji: Pytania i wnioski radnych? brak. Pan Szalaty siedzi cichutko jak myszka :lol: "pułkownik" ale tam szybko awansują

Przecież oni razem wódkę piją u hrabiego w leśniczówce.., jaka tu mowa o zapytaniach do władzy czy coś.. Każdy ma coś obiecane, załatwione po cichu i taniej, umorzenie z podatku, praca dla syna, córki, synowej, szwagra kuzynki.. Wiecie i pamiętacie jak wyglądała ostatnia kampania wyborcza.., wiecie kto startował, kto co robił lub czego nie robił, wiecie ? Pamiętacie? Proszę zauważyć kto będzie
teraz startował i zobaczyć jakimi ludźmi się otacza...., jak zrozumiecie kto nie powinien być kandydatem to wyłonicie odpowiedniego
. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 12:39

Przecież hrabia popadł w niełaskę.Czyżby już się przeprosili? ????
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 12:58

tu walczą o sto)łki nauczyciele, intryg, szfindli i oficjalnie nieoficjalnych konfliktów będzie wiele.. tu liczy się tylko efekt końcowy. KORYT O_ po trupach do celu. Nauczyciele powinni uczyć!! Dlaczego tak się opsesyjnie pchają?
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 14:01

jak muchy nad kupą latają, każdy chce zasiadać, i gówno robić
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 01:01

narobili smrodu na województwo.., zero totacji na drogi w roku wyborczym..., pajace.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”