ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 23:25

Czasami czytam co tu piszecie, ale chyba jesteście na chaju, bo ciągle ten sam bełkot... rozpaczy po przegranej bitwie. Czas się pogodzić i dać innym w spokoju rządzić.
No bo tak
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2019, o 23:32

Ciekawe czy jest więcej takich rodzin uprzednio odsuniętych, które musiały w czasie kampanii i wyborów działać z ukrycia, a teraz obnoszą się,, zwycięstwem"? Ile myślicie ich jest 2-3-4?
Pewnie 2. Rok prawie minął i kasa by za długo uciekała. Bardziej potrzebująca natychmiast ulokowana, a druga musiała zaczekać, bo nie chodziło jej o sztucznie stworzone stanowisko tylko konkretne. No może po drodze coś się jeszcze wykluje, ale główni przegrani z ostatnich wyborów już coś mają. Tylko ten jeden jeszcze, ale spory opór chyba jest w ludziach
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 00:59

Ciekawe co jutro nawywijaja. Tyle chociaż, że przyszło w ostatniej chwili opamiętanie i ma być jutro przeprowadzona zbiórka pieniędzy
A dlaczego Ty wczesniej nie przeprowadziles zbiorki pieniędzy? Tylko czekasz az ktos inny zrobi "w ostatniej chwili"?
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 08:07

Ciekawe co jutro nawywijaja. Tyle chociaż, że przyszło w ostatniej chwili opamiętanie i ma być jutro przeprowadzona zbiórka pieniędzy
A dlaczego Ty wczesniej nie przeprowadziles zbiorki pieniędzy? Tylko czekasz az ktos inny zrobi "w ostatniej chwili"?
Bydle gra na uczuciach ludzkich, wszystkie mechanizmy chce wykorzystać, żeby pokazać jaka władza jest nieudolna i się błaźni co dnia!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 08:30

Dzisiaj wielkie swieto, a ty jak co dzień wyzywasz
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 14:41

Czasami czytam co tu piszecie, ale chyba jesteście na chaju, bo ciągle ten sam bełkot... rozpaczy po przegranej bitwie. Czas się pogodzić i dać innym w spokoju rządzić.
No bo tak
No bo ludzie nie chcieli G to wybrali ją, bo kto inny miał wygrać ten podwójny komitet pisowsko utajony...
Na górę

Postautor: gosciu » 15 sie 2019, o 14:51

Dzisiaj wielkie swieto, a ty jak co dzień wyzywasz
A ty jak co dzień ryjesz, bez tego nie możesz żyć,to twój główny pokarm, kłamliwe i ohydne pomówienia.Ze złości,ze coś ktoś robi sam rzuć się na jakaś robotę,zajmij się czymś, a tutaj nie wypisuj bzdur.Nie robią czegoś po twojej myśli-źle,coś robią- tez źle bo zapewne nie tak,a może za wcześnie lub za późno.Ciekawe z jakiej rodziny ty jesteś,skoro podjudzasz, żeby pisać o innych.Dusisz sie we własnym jadzie,poszanuj się mężczyzno czy może kobieto. Została wybrana większością głosów,za jakiś czas ty możesz wystartować i pozamiatać ...będziemy sie bacznie przyglądać jak sobie poradzisz.Miej szacunek dla siebie i innych,nie pytaj co kto i ile nawywija bo widzę ze już tu wystarczająco nawywijałeś/las,pamiętaj, nie jesteś anonimowy/wa. Zyj własnym życiem,bo inaczej umkną ci twoje własne, ważne sprawy,a masz ich co niemiara.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 15:00

o ludzie !!!!!!!!!!!!
:lol:
:lol:
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 15:35

Pięknie by było w naszej wiosce jakby był tylko jeden niezadowolony i jeszcze dałoby się go zastraszyc żeby zamilkł na zawsze, albo przymusic do pisania samych postów pochwalnych. Pozdrowienia dla normalnych ludzi. Korzystacie z długiego weekendu
Na górę

Postautor: Rayaner » 15 sie 2019, o 16:41

Dalej zastraszanie na forum myślałem że jesteś osobą z którą chciałbym się spotkać w realu ale widać ze niema sensu w ogóle tolerować twego słownictwa na forum tym bardziej spotkać się jak normalni ludzie dla mnie jako wyborcy który chciał zmian zostałem oszukany jak większość wyborców a prawda jest taka że działania terazniejszej władzy nic nie wnoszą aby było lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 17:16

Dalej zastraszanie na forum myślałem że jesteś osobą z którą chciałbym się spotkać w realu ale widać ze niema sensu w ogóle tolerować twego słownictwa na forum tym bardziej spotkać się jak normalni ludzie dla mnie jako wyborcy który chciał zmian zostałem oszukany jak większość wyborców a prawda jest taka że działania terazniejszej władzy nic nie wnoszą aby było lepiej
Ty nie wyborca, ty gnida jesteś zwykła...
Na górę

Postautor: AABBCC » 15 sie 2019, o 17:51

Dalej zastraszanie na forum myślałem że jesteś osobą z którą chciałbym się spotkać w realu ale widać ze niema sensu w ogóle tolerować twego słownictwa na forum tym bardziej spotkać się jak normalni ludzie dla mnie jako wyborcy który chciał zmian zostałem oszukany jak większość wyborców a prawda jest taka że działania terazniejszej władzy nic nie wnoszą aby było lepiej
@Rayaner napisz proszę co WCZEŚNIEJSZA władza zrobiła ze tobie było tak dobrze ...
TOBIE !!!!
Nie wszystkim mieszkańcom
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 18:00

NAPISZ CZEGO NIE ZROBIŁA MIESZKAŃCOM- proszę !
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 18:26

NAPISZ CZEGO NIE ZROBIŁA MIESZKAŃCOM- proszę !
Nie gwarantowała obniżki, a zrobiła podwyżke :!:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2019, o 18:41

Najważniejsze , że nie było tego wyzywania i zastraszania
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”