ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 15:20

[***] jesteś? Kaprawy [***]. 😉
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 16:02

Ludzie, nie piszcie o głupotach, piszcie o kandydatach. Narazie jest dwóch, ja wybieram Wocha. I kropka.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 16:43

Ludzie, nie piszcie o głupotach, piszcie o kandydatach. Narazie jest dwóch, ja wybieram Wocha. I kropka.
Dwóch?Mało wiesz!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 06:23

Ludzie, nie piszcie o głupotach, piszcie o kandydatach. Narazie jest dwóch, ja wybieram Wocha. I kropka.
Tak,jest bardziej ludzki i przejmuje się sprawami innych ludzi.Dlaczego on jeszcze oficjalnie nie ogłosił że startuje???
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 07:53

Ludzie, nie piszcie o głupotach, piszcie o kandydatach. Narazie jest dwóch, ja wybieram Wocha. I kropka.
Tak,jest bardziej ludzki i przejmuje się sprawami innych ludzi.Dlaczego on jeszcze oficjalnie nie ogłosił że startuje???

Zgadza się przejmuje się sprawami ludzi tylko nie tych co są w potrzebie ,przyznał zonie burmistrza 70 tysięcy złotych na budowę myjni ,taka ta rodzina Girgiela biedna była ,ludzie bez odrobiny honoru
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 14:37

Jedna szuja drugiej szuji Girgiel dalej zostanie burmistrzem i nic się nie zmieni..., dalej będą kombinować jak z pieniędzy gminnych robić prywatne.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 15:21

Jedna szuja drugiej szuji Girgiel dalej zostanie burmistrzem i nic się nie zmieni..., dalej będą kombinować jak z pieniędzy gminnych robić prywatne.
Chyba burmistrzem .... myjni bo do tego sie tylko nadaje
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 22:43

Od kiedy jest zakaz pisania i blondynkach nudno się tu zrobiło;:;; ile można wałkować temat myjni? Szkoda ci? Każdy może złożyć wniosek o dotację była taka możliwość to ktoś wykorzystał moment i złożył. Niestety ty nie pomyślałeś o tym biznesie i teraz wylewasz żale z zazdrości.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 07:47

Od kiedy jest zakaz pisania i blondynkach nudno się tu zrobiło;:;; ile można wałkować temat myjni? Szkoda ci? Każdy może złożyć wniosek o dotację była taka możliwość to ktoś wykorzystał moment i złożył. Niestety ty nie pomyślałeś o tym biznesie i teraz wylewasz żale z zazdrości.
Składałem ,miałem pomysł na myjnię i co ....zablokowano a po kilku miesiącach powstała ........myjnia , dobrze napisałeś , ktoś to wykorzystał ale zło powraca w najmniej spodziewanym momencie ,zobaczysz lizodupie girgiela
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 15:37

Od kiedy jest zakaz pisania i blondynkach nudno się tu zrobiło;:;; ile można wałkować temat myjni? Szkoda ci? Każdy może złożyć wniosek o dotację była taka możliwość to ktoś wykorzystał moment i złożył. Niestety ty nie pomyślałeś o tym biznesie i teraz wylewasz żale z zazdrości.
Składałem ,miałem pomysł na myjnię i co ....zablokowano a po kilku miesiącach powstała ........myjnia , dobrze napisałeś , ktoś to wykorzystał ale zło powraca w najmniej spodziewanym momencie ,zobaczysz lizodupie girgiela
Człowieku, żyjesz w średniowieczu. Co znaczy "zło powraca"? Czary Mary?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 16:03

Trafnie poprzedniku to ująłeś ,żyjemy jak w średniowieczu.Jak to mówią ludzie z zewnątrz czas się tutaj zatrzymał,ale powodów do dumy niestety z tego powodu nie mamy.A co do tej karmy to nie udawaj idioty, no chyba,że nim po prostu jesteś :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 16:35

i z kieszeni syp syp pod nogi
co ty tam sypiesz
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 06:13

Człowieku, żyjesz w średniowieczu. Co znaczy "zło powraca"? Czary Mary?

To znaczy ,że ,,Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ,, Pan Girgiel zapłacze jeszcze w tym życiu ,,zapłaci,, w przyszłości za chamstwo wobec ludzie ,niejasne interesy w sprawie myjni ,wykorzystywanie stanowiska do celów prywatnych ,kłamstwa ,poniżanie ludzi ,trawka to dopiero początek
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 10:46

Jan Zbigniew hrabia Potocki
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 16:55

O [***] mać co za jebniety.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”