ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 paź 2020, o 12:32

Beznadziejnie z tym forum, napiszesz posta dzisiaj to ukaże się dopiero za kilka dni, aż administrator zaakceptuje.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2020, o 20:35

Forum było potrzebne w kampanii, a teraz nie ma już potrzeby nikogo pomawiać, oczerniać i oskarżać. Teraz ma być cichutko, żadnych słów krytyki. Im mniej się pisze i mówi tym lepiej, spokojnie kasa ma wpływać.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2020, o 07:28

Beznadziejnie z tym forum, napiszesz posta dzisiaj to ukaże się dopiero za kilka dni, aż administrator zaakceptuje.
Albo się nie ukaże :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2020, o 12:30

Beznadziejnie z tym forum, napiszesz posta dzisiaj to ukaże się dopiero za kilka dni, aż administrator zaakceptuje.
Albo wcale nie zostanie zamieszczony
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2020, o 11:22

Wypędzić tę burmistrz z urzędu, niech wyjdzie do ludzi, niech powie co będzie robić i kiedy!? Już dwa lata mijają a tu zapaść i nicość, zastawia się covidem i łazi bokami! Ile takie bałwaństwo można tolerować? Jak nie ma komu kierować ludźmi to trzeba znaleźć takich co pokierują! Każdy się przyspawał do stołka i zadowolony, z sekretarzem na czele!! Zacznijcie poruszać się po miejscowościach gminy i otwórzcie oczy! Bo siedzicie i z poza nacisków przez forum, nie widzicie nic co jest do zrobienia!! Flagę wymieniacie, ramy tablicy też już nie ma na targowisku... Jakim trzeba być nieudolnym burmistrzem, żeby sugerować się tematami na forum i przez dwa lata nie za inicjować żadnych działań na rzecz gminy i mieszkańców! Ręce opadają jak widzi się co tu się nie dzieje, nie robi, toż tu wszystko w koło zamiera!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2020, o 13:40

Wypędzić tę burmistrz z urzędu, niech wyjdzie do ludzi, niech powie co będzie robić i kiedy!? Już dwa lata mijają a tu zapaść i nicość, zastawia się covidem i łazi bokami! Ile takie bałwaństwo można tolerować? Jak nie ma komu kierować ludźmi to trzeba znaleźć takich co pokierują! Każdy się przyspawał do stołka i zadowolony, z sekretarzem na czele!! Zacznijcie poruszać się po miejscowościach gminy i otwórzcie oczy! Bo siedzicie i z poza nacisków przez forum, nie widzicie nic co jest do zrobienia!! Flagę wymieniacie, ramy tablicy też już nie ma na targowisku... Jakim trzeba być nieudolnym burmistrzem, żeby sugerować się tematami na forum i przez dwa lata nie za inicjować żadnych działań na rzecz gminy i mieszkańców! Ręce opadają jak widzi się co tu się nie dzieje, nie robi, toż tu wszystko w koło zamiera!!
A kto bogatemu zabroni? Hahaha, nie napinaj się bo ci żyłka w tym głupim łbie peknie. Jaki ty jesteś infantylny i myślisz że to co jest robione to dzieki twoim wpisom?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2020, o 08:33

Wypędzić tę burmistrz z urzędu, niech wyjdzie do ludzi, niech powie co będzie robić i kiedy!? Już dwa lata mijają a tu zapaść i nicość, zastawia się covidem i łazi bokami! Ile takie bałwaństwo można tolerować? Jak nie ma komu kierować ludźmi to trzeba znaleźć takich co pokierują! Każdy się przyspawał do stołka i zadowolony, z sekretarzem na czele!! Zacznijcie poruszać się po miejscowościach gminy i otwórzcie oczy! Bo siedzicie i z poza nacisków przez forum, nie widzicie nic co jest do zrobienia!! Flagę wymieniacie, ramy tablicy też już nie ma na targowisku... Jakim trzeba być nieudolnym burmistrzem, żeby sugerować się tematami na forum i przez dwa lata nie za inicjować żadnych działań na rzecz gminy i mieszkańców! Ręce opadają jak widzi się co tu się nie dzieje, nie robi, toż tu wszystko w koło zamiera!!
Już tylko trzy lata!
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 16:20

Oj Ela Ela. Glupia ty.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 19:05

A ten twój głupek tak wychodził do ludzi? Trzy dni pod rząd byłem prosta sprawa a zamknął się u siebie slyszal mnie i zna moj głos uj nawet nie wyszedl.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 19:33

Bardzo często jest odniesienie i porównanie do sytuacji w "ościeżnych" gminach, dlatego niech nasza władza pojedzie do "ościeżnej' gminy i zobaczy jak jest oświetlona droga i do której latarnie świecą. W naszej gminie jak w komedii Bareji, "po co sprzątać ,jak zaraz nabrudzi się","jak jest noc, to musi być ciemno", " woda zakamieniona, takie mamy podłoże" i dylemat na co przeznaczyć pieniądze? Na drogę? nie bo można drogę z innych dotacji zrobić, ale z jakich jak tutaj niczego nie otrzymuje się bo nie ma się pojęcia aby pozyskać jakikolwiek dofinansowania. I kompletne "olanie"radnych podczas sesji, którzy chcieli przedyskutować na co przeznaczyć pieniądze otrzymane od Premiera. "Ja dzisiaj nie mam już czasu bo jestem umówiona". Sesja odbywa się raz na kwartał i w tym dniu umawia się spotkanie, jakby innego dnia nie było.A najlepsze tłumaczenie dlaczego fontanna nie działa i powołanie się na przepisy prawa, które już nie obowiązują. Nawet życzenia dla nauczycieli napisane niepoprawnie i chwalimy się tym na FB. Ale jak się ma takich doradców to nic dziwnego. "Pan z Kundlem? "i trendy ze stolicy: podwyżki, program wyborczy w koszu i żadnej wizji rozwoju gminy.
Na górę

Postautor: kirs » 13 paź 2020, o 22:39

A nasz radny powiatowy Adam Piasecki to nic dla Łaszczowa i okolic nie robi. Wszystkie pieniądze idą do tomaszowskiej gminy, bo wójtowa starostą rządzi. A Piasecki się tylko przygląda i boi się odezwać. Dupa z brodą.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 23:52

Bardzo często jest odniesienie i porównanie do sytuacji w "ościeżnych" gminach, dlatego niech nasza władza pojedzie do "ościeżnej' gminy i zobaczy jak jest oświetlona droga i do której latarnie świecą. W naszej gminie jak w komedii Bareji, "po co sprzątać ,jak zaraz nabrudzi się","jak jest noc, to musi być ciemno", " woda zakamieniona, takie mamy podłoże" i dylemat na co przeznaczyć pieniądze? Na drogę? nie bo można drogę z innych dotacji zrobić, ale z jakich jak tutaj niczego nie otrzymuje się bo nie ma się pojęcia aby pozyskać jakikolwiek dofinansowania. I kompletne "olanie"radnych podczas sesji, którzy chcieli przedyskutować na co przeznaczyć pieniądze otrzymane od Premiera. "Ja dzisiaj nie mam już czasu bo jestem umówiona". Sesja odbywa się raz na kwartał i w tym dniu umawia się spotkanie, jakby innego dnia nie było.A najlepsze tłumaczenie dlaczego fontanna nie działa i powołanie się na przepisy prawa, które już nie obowiązują. Nawet życzenia dla nauczycieli napisane niepoprawnie i chwalimy się tym na FB. Ale jak się ma takich doradców to nic dziwnego. "Pan z Kundlem? "i trendy ze stolicy: podwyżki, program wyborczy w koszu i żadnej wizji rozwoju gminy.
Kto z Ratyczowa ma kundla ze stolicy?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2020, o 14:14

Polityka nic nie robienia i udawania zapracowanej ..
Na górę

Postautor: Karol1 » 15 paź 2020, o 23:18

No chwila chwila. Teraz raptem tylu mamy przeciwników i lepszych zarządców finansami gminy ? Gdzieście byli wcześniej ? A jak ja wielokrotnie pisałem z prośbą o podłączenie głupiego światłowodu to mnie ludzie brali za jakiegoś kolejnego dziadka leśnego, który tu wykłóca się z jakimś innym leśnym dziadkiem i obrażali. Przeczytajcie sobie moje wszystkie poprzednie wpisy. Teraz możecie narzekać, aż miło się czyta bo w końcu wyjechałem z tego [***]. Tu nigdy nic nie było i nic nie będzie ale wina nie leży tylko po stronie władzy, a ludzi. Choćby jak w przypadku światłowodu gdzie kiedy dzwoniłem do tom netu powiedzieli mi że nie mają nawet połowy zgód, i że jak żyją takich ludzi nigdy nie widzieli. Śmialiście się ze mnie "żem taki wyształciuch" a ci co to pisali robili błędy w wyrazach jeśli były dłuższe niż 5 znaków. Dobrze wam tak, powiem więcej. Tę wiochę opuszczoną przez Boga powinno się sprzedać prywaciarzowi, zobaczylibyście co to znaczy inwestycja. Przed wyborami pani burmistrz zaglądała pod każdą starą pierzynę i mówiła że poprzednia władza takich długów narobiła że nam rozbiory zrobią. Całe szczęście w to uwierzyliście i aż przyjemnie mi się z mojej nowej perspektywy na was patrzy. Jeśli ktoś jakimś cudem przeczytał tak długi tekst to nikogo z was nie pozdrawiam. Nie zasługujecie na nic oprócz bata ukręconego z własnej głupoty i zaściankowości.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2020, o 07:57

Co tak zamilkli? Pogoda nie nastraja? I wirus każe w domu zostać....i po rozrywce 😓
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”