ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 08:55

Za rok wybory, mietek już działa..., burmistrz też zaczął strażakom dawać granty...,
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 09:08

I tu nic się nie zmieni dalej Girgiel będzie burmistrzem i się będzie dorabiał z łysymi, Mietek i inne miernoty będą brać diety i zbierać składki a głupi naród będzie rozkładał ręce że jest źle! Cztery lata temu miał być zmieniony, ale wódka niezmiennie wygrywa...
Na górę

Postautor: Llll » 6 lis 2017, o 09:54

I tu nic się nie zmieni dalej Girgiel będzie burmistrzem i się będzie dorabiał z łysymi, Mietek i inne miernoty będą brać diety i zbierać składki a głupi naród będzie rozkładał ręce że jest źle! Cztery lata temu miał być zmieniony, ale wódka niezmiennie wygrywa...
To się jeszcze okaże :!:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 15:55

Wolą Państwo deltę ujemną czy dodatnią?
Zapraszam do dyskusji.
Oczywiście delta ujemna, gdyż otrzymujemy zbiór pusty rozwiązań i nie musimy dalej liczyć. :)
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 17:37

Matematyk ? Do roboty..
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 18:41

Ty delto oblicz lepiej ile w Łaszczowie jest młodzieży? Ile jest ludzi w wieku 20, 25, 30 lat.. Bucu jeden z drugim.., wydumajcie na tych zasranych sesjach jak ożywić lokalne życie.. Co zrobić żeby była praca, żeby była możliwość życia i rozwoju... Zajmijcie się życiem tu i teraz..., bo za 10 lat może być już niemożliwe osiedlanie się tutaj.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 19:10

Prawda o burmistrzu i naszym mieście jest taka, że [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium, wykup ]
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 20:27

[ Wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium, wykup już teraz na laszczow.pl/premium ]
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 20:40

Widzieliście, co wczoraj [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] nawywijał? Zawsze go widziałem w kościele z małżonką, zawsze życzliwy i zawsze uprzejmy. Na takim obywatelu, można by pomyśleć, można polegać. Nic bardziej mylnego, towarzysze!!!! Na własne oczy widziałem, jak [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] zrobił [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ]. SKANDAL!!!! CZAS OTWORZYĆ OCZY!!!! CHAM BEZ HONORU!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 20:51

Widzieliście, co wczoraj [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] nawywijał? Zawsze go widziałem w kościele z małżonką, zawsze życzliwy i zawsze uprzejmy. Na takim obywatelu, można by pomyśleć, można polegać. Nic bardziej mylnego, towarzysze!!!! Na własne oczy widziałem, jak [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] zrobił [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ]. SKANDAL!!!! CZAS OTWORZYĆ OCZY!!!! CHAM BEZ HONORU!!!!!!!
Ale że on tak pod sklepem?? HA! I tacy chcą rządzić gminą, na parkingu popisując się ekstremalnym prostactwem... Normalnie brak mi słów...
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 20:56

zaczyna się kampamia wyborczo-pogrzebowa ,teraz pan burmistrz będzie na każdym pogrzebie
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 21:02

zaczyna się kampamia wyborczo-pogrzebowa ,teraz pan burmistrz będzie na każdym pogrzebie
I co, boli cię, że nasz Pan Burmistrz fajny człowiek? On chociaż przyjdzie na pogrzeb, w przeciwieństwie do ciebie!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 08:32

Fajny, fajny! On fajny jak czuje pieniądze do zgarnięcia.., już mniej fajny jak się go w gmin ie odwiedza w konkretnej sprawie, ucieka, odsyła do innych pokoi, czerwieni się, napina i jąka. Taki on fajny, po prostu mało kompetentny i arogancki, taki TUSK naszej miejscowości!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 11:27

Widzieliście, co wczoraj [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] nawywijał? Zawsze go widziałem w kościele z małżonką, zawsze życzliwy i zawsze uprzejmy. Na takim obywatelu, można by pomyśleć, można polegać. Nic bardziej mylnego, towarzysze!!!! Na własne oczy widziałem, jak [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] zrobił [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ]. SKANDAL!!!! CZAS OTWORZYĆ OCZY!!!! CHAM BEZ HONORU!!!!!!!
Nie pajacuj, chcesz coś przekazać to napisz, a nie cudujesz o kontach premium.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 13:05

jakie to konto premium, zapłace każde pieniądze żeby zobaczyć..
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”