ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 23:16

Tak jak pisałem już kilka razy jeszcze nic się nie wydarzyło, ale juź powoli widać że są zmiany..., i to zmiany zmierzające do konkretnej rewolucji, brawo.
Masz rację poprzedniku, jeszcze nigdy Łaszczów nie był tak poróżniony. Ale mam nadzieję, że te kłótnie, ta fala nienawiści jaka jest obecnie nie spowoduje faktycznie rewolucji w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mogliśmy się cofnąć o lata świetlne, ale raczej w dzisiejszych czasach mam nadzieję,, że przewrotu nie będzie
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 23:29



Boże mój... Boże,z kim ja tu polemizuje.O czym nie napisze,wciskają rządzącym.A ja nie mam z nimi nic wspólnego.Tak sobie podczytuje fora i dopisuje z nudów.Straszenie za inne zdanie?Nie ,nie ...to nie tak... to za chamskie wytykanie komuś wady,z która być może się urodził.To nie jest straszenie,to tylko taka mała podpowiedz,czym może się skończyć...zabawa w przedszkole.
A rozumiem, że społecznie udzielasz porad prawnych tutaj na forum. Tylko dziwnym trafem ja kogoś wyzywają, że małe czy łyse prawo nie działa, tylko jak dopiero o jakieś patrzałki chodzi. Widzisz tak właśnie jest, że kto od miecza wojuje ten od miecza ginie. Nie ma ludzi idealnych , a każdy ma wady, a zarzucanie ich tylko w jedną stronę to paskudne zachowanie i brak jakiejkolwiek kultury i wychowania. Więc powtarzam opanujcie się, bo żyjecie w tej chorej nienawiści już pół roku i ludzie są zniesmaczeni w łagodnym tego słowa znaczeniu. Za dużo o nienawiści się mówi, żeby kultywować to w tak małym środowisku
Nie pisz do mnie ''opanujcie się'' bo ja jestem liczba pojedyncza.Nie udzielam porad prawnych ,gdyż nie jestem prawnikiem.Jestem zwyczajnym człowiekiem,który walczy z mowa nienawiści.Zgadzam się z Toba,ze naśmiewanie się z czyichś wad czy słabości jest bardzo nie na miejscu. Uważasz,ze nie należy odpowiadać na prowokacje?Pewnie masz racje,mądrzejszy powinien głupszemu ustąpić.Ale czasami się nie da.Jestem bardzo wyczulony na wytykanie wad,które są niezależne od osoby,która je posiada,stad moja reakcja.
Na górę

Postautor: Groch » 24 mar 2019, o 23:46

Wady ma KAZDY.... Moze o zaletach porozmawiajcie? Albo o tym co w glowie?ale madrego i korzystnego dla laszczowa. Tylko skakanie do gardel w glowie.

Spac [***]...mac
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 23:53

Jak na naszą naturę pesymistyczną przystało, napiszę tak. Nic korzystnego nie będzie się działo dopóki ludzie, którzy mają potencjał nie będą wypinali się na lokalne sprawy. Można zrozumieć, że takim ludziom ta cała polityka nie jest potrzebna, bo są w stanie zarobić większe pieniądze bez włażenia z butami do każdej dziedziny ich życia, ale taką żyłkę działacza o społecznika jakby w sobie odkryli to może i gminie by się wiodło
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 05:49

Jak na naszą naturę pesymistyczną przystało, napiszę tak. Nic korzystnego nie będzie się działo dopóki ludzie, którzy mają potencjał nie będą wypinali się na lokalne sprawy. Można zrozumieć, że takim ludziom ta cała polityka nie jest potrzebna, bo są w stanie zarobić większe pieniądze bez włażenia z butami do każdej dziedziny ich życia, ale taką żyłkę działacza o społecznika jakby w sobie odkryli to może i gminie by się wiodło
I to jest prawda
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 07:11

Są tacy ludzie w gminie Łaszczów, ale nie chcą działać spłecznie, mając świadomość że ich działania i tak potem sobie przypisze klika specjalistów.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 08:14

Są tacy ludzie w gminie Łaszczów, ale nie chcą działać spłecznie, mając świadomość że ich działania i tak potem sobie przypisze klika specjalistów.
Pierniczysz jak posłanka z platformy. "Mamy program wyborczy lepszy od pisu ale go nie ujawnimy bo pis nam go zabierze" :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 08:28

Najpierw porządek personalny, zabezpieczenie środków materialnych na funkcjonowanie gminy, potem działania zmierzające do naprawy stosunków społecznych w gminie... To takie proste działania, a jak bardzo pieniące tych co teraz zarabiali krocie na kumulacjach stanowisk
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 09:26

Nie ma to jak siedzieć przy pustym biu… u za publiczne pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 09:31

i pisać
BRAVO
BRAVO
a do czego te brawa :?:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 09:41

Człowieku! Masz tak nasrane w główce że aż Ci z uszu śmierdzi.
Na górę

Postautor: Gok » 25 mar 2019, o 10:33

Minela 8 i szum na forum.... Nie ma pracy dla ludzi z waszym wyksztalceniem? A moze siedzicie w super pracy a klijentow-petentow zbywacie bo macie wazniejsze sprawy? Co jak to jest?
Na górę

Postautor: Groch » 25 mar 2019, o 10:41

DAM ZAROBIC!!!

Fasole trza przebrac. Ponad 15ton. Dowoz do domu albo u mnie. Wyksztalcenie nie wymagane. 15zl worek 50kg zachowam anonimowosc jak ktos sie wstydzi ze pracuje. Idealna propozycja dla osob majacych wolne popoludnia i wieczory.
Na górę

Postautor: Gok » 25 mar 2019, o 10:50

Panie to w laszczowie ciezko bedzie to przebrac w tym sezonie. A jaszcze teraz po 20 jak zasilki placa to zapomnij.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 11:09

Nie ma to jak siedzieć przy pustym biu… u za publiczne pieniądze.


CO FAKT TO FAKT
I NAUCZYCIELI OD LENI WYZYWAĆ I JESZCZE POUCZAĆ JAKBY SIE ZNAŁO
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”