ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 kwie 2017, o 10:18

Co ty tam wiesz o rządzeniu ciulu.
Takiego slowwnictwa to sobie w domu uzywaj to przynajmniej poziomu dotrzymasz
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2017, o 11:05

Co ty tam wiesz o rządzeniu ciulu.
A cóż to za znawca tak się irytuje,znowu zabolało? To dopiero początek,wkrótce zaboli jeszcze mocniej.
Na górę

Postautor: kibic » 30 kwie 2017, o 11:29

dlug goni dlug zero informacji od rady ktora doprowadzila do tego stanu kazdy na mrocznosc niewiedzy ale diety biora troche przyzwoittosci zrezygnujcie z uposarzenia wstyd przy takim zadluzeniu
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2017, o 14:56

dlug goni dlug zero informacji od rady ktora doprowadzila do tego stanu kazdy na mrocznosc niewiedzy ale diety biora troche przyzwoittosci zrezygnujcie z uposarzenia wstyd przy takim zadluzeniu
A kto z radnych czegokolwiek się wstydzi?Obawiam się,że niestety nikt.Co do niewiedzy to przecież prościej i wygodniej jak społeczeństwo nic nie wie, o to właśnie tutaj chodzi.
Na górę

Postautor: New » 2 maja 2017, o 22:56

Fajny park tam u was macie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2017, o 11:30

Porównując gminy Łaszczów i Telatyn to jak niebo i piekło. W Telatynie nie ma czegos takiego, ze nie przyjmą dziecka do przedszkola. Bo to wladza ma byc dla ludzi, a nie odwrotnie. W Łaszczowie z delegacją poszlo 15 rodziców do władzy a po mimo tego nie powiekszyli przedszkola. A ta patologia kolejny raz zagłosowala na tego samego czlowieka. Takich baranów to ja jeszcze nie widziałem. W Telatynie widac, ze kwitnie zycie rodzinne. Budowane są remizy, remontowane drogi niemal we wszystkich miejscowosciach. Budowane przepompownie, modernizowana oczyszczalnia. Ale nie dziwie sie w sumie ze w Łaszczowie jest taka wladza. Bo skoro spoleczenstwo Łaszczowieckie to patola lubiaca byc dymana to czego sie spodziewac od wladzy. Gmina została zniszczona w imie dobrobytu 3 rodzinek. Zal mi was
Na górę

Postautor: lewak » 3 maja 2017, o 14:46

tak, tylko zobacz jak wygląda telatyn a jak łaszczów. Telatyn jedna wielka dziura ze skupem złomu w centrum :-) wszystko szare i byle jakie...
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2017, o 15:14

tak, tylko zobacz jak wygląda telatyn a jak łaszczów. Telatyn jedna wielka dziura ze skupem złomu w centrum :-) wszystko szare i byle jakie...
Prosci ludzie, proste myslenie. Juz teraz wiem czemu tak łatwo tym społeczeństwem manipulowac. Jedynie skwerek sie wyróżnia. I oczywiscie od tego bede placił mniejsze podatki, utrzymam siebie i rodzine ;) A i zapomniałem ze przeciez w Łąszczowie jest kilka zakladów produkcyjnych, w których warunki pracowników urągają ludzkiej godnosci a pensja wygląda niczym miska ryżu
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2017, o 15:52

A co w Laszczowie po poludniu,dnia dzisiejszego robicie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2017, o 19:54

Gowno a co tu mozna robić. Pić z rozpaczy. Nudy. Spacerek. Młodzież pod starą bazą pije i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2017, o 08:46

tak, tylko zobacz jak wygląda telatyn a jak łaszczów. Telatyn jedna wielka dziura ze skupem złomu w centrum :-) wszystko szare i byle jakie...
A i jeszcze Telatyn nie ma cba w urzędzie a my mamy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2017, o 18:35

Porównując gminy Łaszczów i Telatyn to jak niebo i piekło. W Telatynie nie ma czegos takiego, ze nie przyjmą dziecka do przedszkola. Bo to wladza ma byc dla ludzi, a nie odwrotnie. W Łaszczowie z delegacją poszlo 15 rodziców do władzy a po mimo tego nie powiekszyli przedszkola. A ta patologia kolejny raz zagłosowala na tego samego czlowieka. Takich baranów to ja jeszcze nie widziałem. W Telatynie widac, ze kwitnie zycie rodzinne. Budowane są remizy, remontowane drogi niemal we wszystkich miejscowosciach. Budowane przepompownie, modernizowana oczyszczalnia. Ale nie dziwie sie w sumie ze w Łaszczowie jest taka wladza. Bo skoro spoleczenstwo Łaszczowieckie to patola lubiaca byc dymana to czego sie spodziewac od wladzy. Gmina została zniszczona w imie dobrobytu 3 rodzinek. Zal mi was
To znalazłeś właściwe odniesienie.
Co tutaj porównywać? takie same obydwie wioski, niczym się nie różnią. W jednej gminie rządzi bałwan w drugiej też, nawet nie chce powiedzieć gdzie się kształciła "magisterka" :lol:
Więc nie pajacuj, chcesz porównać,to poszukaj dobrze rozwiniętej gminy o podobnej liczbie mieszkańców, infrastrukturze itd. i wówczas możesz wskazać różnicę. I nie obrażaj społeczeństwa, bo w przyszłym roku będziesz się łasił po głosy, dla swojej.... "Pajacu" :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2017, o 20:52

To do takiego bagna doprowadziła Waszą gminę wojna pomiędzy p. H i wójtem Jedrusiną . I p.H. wywindował p.Czarka na piedestał,bo sam nie dał rady jego pokonać.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2017, o 21:19

To do takiego bagna doprowadziła Waszą gminę wojna pomiędzy p. H i wójtem Jedrusiną . I p.H. wywindował p.Czarka na piedestał,bo sam nie dał rady jego pokonać.
Niestety winda już wyżej nie pojedzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2017, o 08:22

Jak matura w tym roku w naszym slynnym liceum? Słyszałem że mają zamknąć jak nie bedzie minimum 20 dzieci w klasie. Ale to arturka w tym głowa żeby tyle było. A takie duże i tyle dzieci było. No ale to wszyscy wiedzą ze czego ten jegomość się dotknie to spierdolone taki nieudacznik.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”