ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 08:21

Piszesz że G nie będzie startował? A co ono będzie robić, ono jest spalone w Ł. Gdzie ono pójdzie na starostę? Też słuchy dochodzą że niejaki Kowalczyk będzie się pchał. A G to już 4 lata temu miał nie startować? Przecież jak inny będzie to zacznie od wszelkich kontroli i G w [***] pójdzie.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 23:05

Apeluję do tych rodzin które tu mieszkają.., pora wybrać burmistrza, który da nam szansę rozwoju.., zarabiania i godnego życia.., nie potrzeba nam matacza, ukłądowca i skompirusa.., a już na pewno nie potrzeba nam aspirującego nauczyciela... bardzo chory układ wsi w małym miasteczku, proboszcz uwikłany w ograbienie parafii został pognany.., a burmistrz mieszkaniec z dziada w dziada domu zamieszkały kradnie ile się da w obliczu litery prawa..., Złodziej z dyplomem magistra ..
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 09:23

Buraku ,to ze tatuś dał ci mercedesa nie oznacza ze możesz nie przestrzegać przepisów ruchu drogowego ,myśl to nie boli
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 10:47

Co się doje.eba.łeś świński pomiocie. Won.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 10:57

Buraku ,to ze tatuś dał ci mercedesa nie oznacza ze możesz nie przestrzegać przepisów ruchu drogowego ,myśl to nie boli
Za dużo wymagasz ,prowadzić auto i jeszcze myśleć
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 21:16

Kto jest u nas w miejscowości poważany i szanowany?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 21:44

A ktoś taki jest? Łaszczów to specyficzna miejscowość tutaj tylko panuje zazdrość i oczernianie innych :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 07:44

To pan burmistrz Girgiel dla władzy i pieniędzy poróżnił ludzi ,tak to jest jak niedouczony człowiek zostaje wywindowany na piedestał
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 10:57

Świnie precz od koryta.., zero czynów, zero inwestycji sprzyjających godnemu życiu, zero przyszłościowego myślenia, dlatego świnie precz od koryta!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 12:45

Będą strasznie kwiczeć już nie długo, tak na wzór tej naszej sejmowej Nowoczesno, PO PSL owskiej
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 16:51

Szadkowskie to jest mózg tego wszystkiego. Pozbyć się go i alleluja.
Na górę

Postautor: anonim1 » 12 lut 2018, o 23:05

Skończyłem podstawówkę w Łaszczowie, później uczyłem się w innym mieście, ale wciąż tu powracam i obserwuję. Na pewno nie jest idealnie, ale wydaje mi się że nie jest tak źle jak piszą w 90% wcześniej. Wszystko jest na jakimś poziomie, Łaszczów się wyróżnia w wielu miejscach, choć i tak nie powinno tak być ( choćby zatrudnianie przybyszów do Korony którzy o wiele za dużo zarabiają, a mogliby młodzi z gminy występować), Oczywiście LO w Łaszczowie powinno przejść wielkie zmiany, żeby jeszcze mogło funkcjonować. Podstawówka i końcówka gimnazjum też sobie poradzi. Nauczyciele powinni się wziąć w garść i zacząć uczyć, a nie patrzeć na wypłaty. Służba zdrowia jeszcze żyje, ale kto wie cokolwiek to musi wiedzieć, że też muszą wejść zmiany, bo tak dłużej być nie może. Ale jak patrzę na resztę to na prawdę nie jest źle. Będąc w Łaszczowie wszystko można kupić, załatwić w urzędach i obejrzeć dobrey mecz ( pisałem wyżej). Być może potrzebne są zmiany, ale uważam, że jak nie będzie gorzej, to tylko musi być lepiej. Mogę się wgłębiać w to co inni piszą, że to gmina do turystyki, czy gospodarki, ale sami przyznajcie że tak do końca nie jest. Oczywiście są perpekstywy gminy, np. w latach 90 tych był pomysł na założenie uzdrowiska i adaptacji pałacu i stawów, ale to raczej teraz są mrzonki. Jak ktoś wyżej napisał tu są ludzie którzy wszyscy wszystkim zazdroszczą, więc raczej w internecie dobrze nie może być. Ja mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle i nie chcę tu wchodzić w imienne sprawy. Jeśli będzie nowy gospodarz, to oby zrobił więcej, a jeśli będzie ten sam (nie wiem czy staruje) to oby nic nie zepsuł, a naprawił. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 23:53

Strasznie płytka autoreklama..., zaczęła się kampania! Oczywiście przejezdny powrócił i wie jak jest wszędzie bo mu w domu powiedzieli..., popatrz jak wszędzie ładnie i wszystkim dobrze się żyje..., zobacz jacy ludzie szczęśliwi .., jak biesiadują, odpoczywają.., jaki mają dostatek. Zapytaj rodzicó lepiej jakie płacą rachunki za wodę, śmieci, podatek.. Zobacz co im zapewniają szkoły.., GOK, GOPS, remizy jakie mamy po wioskach, strażaków zobacz jakie dostojne. Kpina, kpina, kpina!! Już widzę panie nauczycielki z zespołu zaczęły opisywać dobrobyt!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 06:35

Skończyłem podstawówkę w Łaszczowie, później uczyłem się w innym mieście, ale wciąż tu powracam i obserwuję. Na pewno nie jest idealnie, ale wydaje mi się że nie jest tak źle jak piszą w 90% wcześniej. Wszystko jest na jakimś poziomie, Łaszczów się wyróżnia w wielu miejscach, choć i tak nie powinno tak być ( choćby zatrudnianie przybyszów do Korony którzy o wiele za dużo zarabiają, a mogliby młodzi z gminy występować), Oczywiście LO w Łaszczowie powinno przejść wielkie zmiany, żeby jeszcze mogło funkcjonować. Podstawówka i końcówka gimnazjum też sobie poradzi. Nauczyciele powinni się wziąć w garść i zacząć uczyć, a nie patrzeć na wypłaty. Służba zdrowia jeszcze żyje, ale kto wie cokolwiek to musi wiedzieć, że też muszą wejść zmiany, bo tak dłużej być nie może. Ale jak patrzę na resztę to na prawdę nie jest źle. Będąc w Łaszczowie wszystko można kupić, załatwić w urzędach i obejrzeć dobrey mecz ( pisałem wyżej). Być może potrzebne są zmiany, ale uważam, że jak nie będzie gorzej, to tylko musi być lepiej. Mogę się wgłębiać w to co inni piszą, że to gmina do turystyki, czy gospodarki, ale sami przyznajcie że tak do końca nie jest. Oczywiście są perpekstywy gminy, np. w latach 90 tych był pomysł na założenie uzdrowiska i adaptacji pałacu i stawów, ale to raczej teraz są mrzonki. Jak ktoś wyżej napisał tu są ludzie którzy wszyscy wszystkim zazdroszczą, więc raczej w internecie dobrze nie może być. Ja mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle i nie chcę tu wchodzić w imienne sprawy. Jeśli będzie nowy gospodarz, to oby zrobił więcej, a jeśli będzie ten sam (nie wiem czy staruje) to oby nic nie zepsuł, a naprawił. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Chyba tylko podstawówkę skończyłeś skoro masz problemy z obiektywną oceną sytuacji a pisanie ,że można wszystko załatwić w urzędach a co łaskę robią
za nasze pieniądze ,kolesiostwo ,złodziejstwo ,pijaństwo ,donosicielstwo,prywata prawie na każdym kroku ,kupa cymbałów po wyższym podstawowym w każdej instytucji , pomyśl zanim zaczniesz pisać ,,znawco,,
Na górę

Postautor: anonim2 » 13 lut 2018, o 07:03

Skończyłem podstawówkę w Łaszczowie, później uczyłem się w innym mieście, ale wciąż tu powracam i obserwuję. Na pewno nie jest idealnie, ale wydaje mi się że nie jest tak źle jak piszą w 90% wcześniej. Wszystko jest na jakimś poziomie, Łaszczów się wyróżnia w wielu miejscach, choć i tak nie powinno tak być ( choćby zatrudnianie przybyszów do Korony którzy o wiele za dużo zarabiają, a mogliby młodzi z gminy występować), Oczywiście LO w Łaszczowie powinno przejść wielkie zmiany, żeby jeszcze mogło funkcjonować. Podstawówka i końcówka gimnazjum też sobie poradzi. Nauczyciele powinni się wziąć w garść i zacząć uczyć, a nie patrzeć na wypłaty. Służba zdrowia jeszcze żyje, ale kto wie cokolwiek to musi wiedzieć, że też muszą wejść zmiany, bo tak dłużej być nie może. Ale jak patrzę na resztę to na prawdę nie jest źle. Będąc w Łaszczowie wszystko można kupić, załatwić w urzędach i obejrzeć dobrey mecz ( pisałem wyżej). Być może potrzebne są zmiany, ale uważam, że jak nie będzie gorzej, to tylko musi być lepiej. Mogę się wgłębiać w to co inni piszą, że to gmina do turystyki, czy gospodarki, ale sami przyznajcie że tak do końca nie jest. Oczywiście są perpekstywy gminy, np. w latach 90 tych był pomysł na założenie uzdrowiska i adaptacji pałacu i stawów, ale to raczej teraz są mrzonki. Jak ktoś wyżej napisał tu są ludzie którzy wszyscy wszystkim zazdroszczą, więc raczej w internecie dobrze nie może być. Ja mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle i nie chcę tu wchodzić w imienne sprawy. Jeśli będzie nowy gospodarz, to oby zrobił więcej, a jeśli będzie ten sam (nie wiem czy staruje) to oby nic nie zepsuł, a naprawił. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Ha Ha Ha,ale polałeś miodek Cezarowi,ale niestety wkrótce będzie kubeł zimnej wody. :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”