ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 09:40

Grgiel musi odejść bo to niedouczony prostak nadużywający alkoholu
Na górę

Postautor: Blondyn » 15 cze 2018, o 09:47

Wymyśliliscie jakaś blondynkę żeby odwrócić uwagę od wyborów, blondynka została stworzona tylko tu na forum. W świecie realnym jej nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 09:56

Wymyśliliscie jakaś blondynkę żeby odwrócić uwagę od wyborów, blondynka została stworzona tylko tu na forum. W świecie realnym jej nie ma.
O tym doskonale każdy wie i nic nie da odwracanie uwagi od tego co jest teraz najważniejsze. Maszyna ruszyła :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:04

I znajdzie nam ta maszyna idealnego kandydata na burmistrza...
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:09

No jak to? A ja się szykowałem na 19 do biedry zobaczyć kto to jest ta blondynka
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:15

I znajdzie nam ta maszyna idealnego kandydata na burmistrza...
Nie pajacuj i tak nie błyśniesz :lol: :lol: Wasz gwiazdor już dawno przygasł :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:20

Ja chcę. Co muszę zrobić by zostać? Dodam że do żadnej partii nie należę. Do kościoła nie chodzę bo mnie te czarne [***].y denerwują. Na targu nie bywam i nie agituje. Na niby mecze korony nie chodzę bo nie ma tam naszych. Festyny i inne spędy bydła nie podniecają mnie więc nie uczestniczę. To co? Mam szansę? Woda i bimber będzie się lał jak strumień. Stać mnie na to. Kogo kupić za wódę? Strażaków by dowozili? Podpowiedzcie bo kurde ja chcę.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:26

No jak to? A ja się szykowałem na 19 do biedry zobaczyć kto to jest ta blondynka
Ty popaprancu już leć kolejkę zajmij bo nawet nie będzie ci dane poczuć zapachu blondynki :lol: Kto pierwszy ten lepszy :P
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 10:35

A wykształconą blondynką, która mówi, slucha i pachnie , jesteś? Taka Magdalena Ogórek, może być?
Na górę

Postautor: Rudda » 15 cze 2018, o 11:09

Ja chcę. Co muszę zrobić by zostać? Dodam że do żadnej partii nie należę. Do kościoła nie chodzę bo mnie te czarne [***].y denerwują. Na targu nie bywam i nie agituje. Na niby mecze korony nie chodzę bo nie ma tam naszych. Festyny i inne spędy bydła nie podniecają mnie więc nie uczestniczę. To co? Mam szansę? Woda i bimber będzie się lał jak strumień. Stać mnie na to. Kogo kupić za wódę? Strażaków by dowozili? Podpowiedzcie bo kurde ja chcę.
Jestem ruda i pomogę Ci wygrać te wybory. Najpierw zróbmy piknik, np. na starym placu buraczanym. Ty stawiasz ja gotuję. Żeby dodać imprezie pikanterii i smaczku, niech ktoś życzliwy zadzwoni po sanepid albo jakiś inny organ ścigania. Spotkać mnie można w Groszku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 11:15

Ok. Będę. O której?
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 11:21

Zaczynamy konkretnie rozmawiać, trzymam za WAS kciuki!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 12:58

No jak to? A ja się szykowałem na 19 do biedry zobaczyć kto to jest ta blondynka
Tak się nie podniecaj bo kupę w majty zrobisz i będzie smród na cały sklep
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 13:59

Ale ubaw :x :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 14:16

Ale ubaw :x :lol: :lol: :lol: :lol:
Ubaw???Nad taką pustką intelektualną można jedynie zapłakać !!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”