ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 10:12

Na zewnętrz robiony taki pozór, a w środku ludzie jacyś tacy niezadowoleni i rozczarowani :!:
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 11:30

A z czego mają być zadowoleni? Niech dalej wierzą w obiecanki cacanki wyborcze
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 11:51

To wszystko to blef- teraz pozorna restrukturyzacja, żeby wcisnąć jak najwięcej znajomków.
Ot takie to zmiany.
Na górę

Postautor: Ciekawa » 21 cze 2019, o 16:23

A co tam się dzisiaj działo na składzie buraczanym na Wólce Pukarzowskiej?O 3 rano pościg policyjny na bombach potem,śledcza,samochód rozbierali na części...
Na górę

Postautor: tik » 21 cze 2019, o 20:19

Policjant popełnił samobójstwo Tak mówią
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 21:11

Ten fornir predzej padnie niż myslicie jak ludzie nie zarobia to poodchodza a tam bez ludzi nic nie zrobi
Na górę

Postautor: trth » 21 cze 2019, o 21:23

Taaa poodchodzą, ludzie robią tam po 20 lat za minimalną kasę, na tym samym stanowisku, tak samo jak w chłodni. Nawet gdyby ktoś ich za rękę do lepiej płatnej pracy prowadził, to ludzie by jej nie zmienili, bo mieli by 100 wymówek.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 21:27

Wątpię jak widzą te rządy jeden przez drugiego :lol: 8) to prawdopodobne nawet bardzo
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 06:50

Dość konkretnie zmienił się zarząd klubu Korona... To dobry znak ale czas pokaże co z tego wyjdzie bo jest wiele do roboty...

Tak zwłaszcza nowy prezes , ze sportem ma tyle wspólnego ,ze piłkę połknął ,ciekawe czy jeszcze zostanie wikarym bo jest wakat ,brak jakichkolwiek zahamowań ,tylko my i nikt więcej, typowy objaw ,,wielkości ,, ,,małych ludzi,,
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 09:32

Przeżyłam z Tobą tyle lat 😍😍 złote obrączki 😍
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 09:52

WYMYŚLIŁAM CIĘ NOCĄ PRZY BLASKU ŚWIEC.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 09:54

Zabieram ze sobą moją kochaną MAMUSIĘ.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 09:55

WYMYŚLIŁAM CIĘ NOCĄ PRZY BLASKU ŚWIEC.
To Jarocka a nie Giżowska
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 10:06

ciemnoto :lol: 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2019, o 10:53

Dość konkretnie zmienił się zarząd klubu Korona... To dobry znak ale czas pokaże co z tego wyjdzie bo jest wiele do roboty...

Tak zwłaszcza nowy prezes , ze sportem ma tyle wspólnego ,ze piłkę połknął ,ciekawe czy jeszcze zostanie wikarym bo jest wakat ,brak jakichkolwiek zahamowań ,tylko my i nikt więcej, typowy objaw ,,wielkości ,, ,,małych ludzi,,

Ludzie się odsuwają od tych konkretnych zmian,
to się prześlizgnie jeszcze na wójta.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”