ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 17:56

Dajcie spokój, weekend, pora biesiadować, ostatnie grile, pogawędki, nocne powroty do domów, trofea, kto czyj plakat zerwał... wszystko to moment chwili... będzie zmiana mamy szansę wyjść na prostą, pozostanie szemrana ekipa będzie z każdym dniem coraz gorzej...
Na górę

Postautor: maja761 » 19 paź 2018, o 18:05

Przewertowałam forum i widzę, ze nie tylko ja nie miałam okazji się dowiedzieć jaki program mają i co proponują Pan Woch i Pan Tymbel ?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 18:51

Pytasz co z LO i innymi szkołami, a co ma być samo się zlikwiduje, bo kto będzie dawał tu swoje dzieci, jak nauczyciele pracujące w tej szkole posyłają swoje dzieci do szkół w Zamościu lub Tomaszowie. A ostatnio p przewodniczący rady Hawrylak dlaczego nie dał tu swojego dziecka, tylko posłał do Zamościa i subwencja poszła tam, a nam tu podnosi podatki żeby utrzymać szkołę bez uczniów.

Dwulicowy człowiek , bez zasad moralnych co innego mówi co innego robi ,byle przy korycie ,szkoda bo tyle obiecywał
Na górę

Postautor: Tysiek » 19 paź 2018, o 19:00

Odpuście sobie średnie szkoły - w tak małych skupiskach ludzkich nie one szans przetrwania, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę prognozy demograficzne. Ambicje "wielkomiejskie" należy odłożyć na czas nieokreślony. Lubycka ZSMR powstał chyba w r. 1975 i co po nim zostało, a przecież na początku uczęszczało tam kilkuset uczniów, nie mówiąc o zapleczu socjalnym. Tyszowce też się poddały. Znaki czasu i tyle. Może gdyby ci "jurni", którzy się tak często wypowiadają na tym forum, przestali mówić (pisać) a wzięli się do pracy to jest szansa, że demografia by się poprawiła
Na razie
Do zobaczenia po wyborach
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 19:20

TA ŚLICZNA PANI ALEKSANDRA CO JEST NA BANERACH MA TAKIE SZCZERE I CIEPŁE SPOJRZENIE. TAK SIĘ NA NIĄ ZAPATRZYŁEM ŻE ZALICZYŁEM KRAWĘŻNIK. ALE TO NIC MAM ZAPASOWĄ FELGĘ,I TAK NA NIĄ ZAGŁOSUJĘ BO TAKIE OCZY NIE KŁAMIĄ.
To ch.uj.u pierdolony nie pij tyle i po pijaku nie smigaj. Zmądrzej. A głosuj na panią bo panie łagodzą obyczaje. I nie kszycz na forum [***] bo duża litera to kszyk i wrzask.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 19:53

Mnie najbardziej w tej kadencji zaciekawił ostatni przeciek o prywatyzacji GZUKu, aż mnie ciarki przeszły gdyby taka instytucja wpadła w ręce rodzinne Girgiela, czy Wocha..., a czy to plotka czy nie to proszę doczytać jak to zrobił prezydent miasta Gdańsk.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 20:20

A co to za instytucja???????OLA,OLA,OLA!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 20:27

Mnie najbardziej w tej kadencji zaciekawił ostatni przeciek o prywatyzacji GZUKu, aż mnie ciarki przeszły gdyby taka instytucja wpadła w ręce rodzinne Girgiela, czy Wocha..., a czy to plotka czy nie to proszę doczytać jak to zrobił prezydent miasta Gdańsk.
Byłaby szansa , żeby to przedsiębiorstwo działało jak trzeba, a nawet zyski by przynosiło. I z korzyścią dla ewentualnego inwestora i z korzyścią dla mieszkańców. Jakwidzę kto chodzi i zamiata i jak to robi to mnie krew zalewa
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 20:57

Na bip laszczow nie moge wejsc, jakis s-wirus sie wyswietla! Cisza wyborcza , czy cenzura? OLA,OLA,OLA!!!!!!
Na górę

Postautor: Astra » 19 paź 2018, o 21:29

- Zgodnie z obowiązującym prawem, sekretarz powinien mieć wyższe wykształcenie. Na gruncie przepisów przejściowych – art. 53 ust 3-4 – osoby, które w dniu wejścia w życie ustawy nie spełniają warunków, o których mowa w art. 6 ust. 4 pkt 2 oraz art. 5 ust. 2, mogą jednak nadal być zatrudnione na dotychczasowych stanowiskach – podkreśla urzędniczka z Departamentu Administracji Publicznej MSWiA.
Od 2008 r sekretarz musi legitymować się wyższym wykształceniem
istota funkcjonowania stanowiska sekretarza, w tym wymagania kwalifikacyjne zostały unormowane na gruncie art. 5 ustawy o pracownikach samorządowych z 2008 roku. Reguluje on m.in. kwestie zadań i wymaganego stażu pracy.

Ważny jest również artykuł 6. Wynika z niego, że pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę na kierowniczym stanowisku urzędniczym powinien dodatkowo legitymować się wykształceniem wyższym pierwszego lub drugiego stopnia.

- Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych stanowisko sekretarza należy do kierowniczych stanowisk urzędniczych
Należy dodać, że oprócz wykształcenia kandydat na sekretarza musi mieć przynajmniej 4 lata stażu pracy w administracji publicznej a z tego 2 lata na stanowisku kierowniczym.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:47

- Zgodnie z obowiązującym prawem, sekretarz powinien mieć wyższe wykształcenie. Na gruncie przepisów przejściowych – art. 53 ust 3-4 – osoby, które w dniu wejścia w życie ustawy nie spełniają warunków, o których mowa w art. 6 ust. 4 pkt 2 oraz art. 5 ust. 2, mogą jednak nadal być zatrudnione na dotychczasowych stanowiskach – podkreśla urzędniczka z Departamentu Administracji Publicznej MSWiA.
Od 2008 r sekretarz musi legitymować się wyższym wykształceniem
istota funkcjonowania stanowiska sekretarza, w tym wymagania kwalifikacyjne zostały unormowane na gruncie art. 5 ustawy o pracownikach samorządowych z 2008 roku. Reguluje on m.in. kwestie zadań i wymaganego stażu pracy.

Ważny jest również artykuł 6. Wynika z niego, że pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę na kierowniczym stanowisku urzędniczym powinien dodatkowo legitymować się wykształceniem wyższym pierwszego lub drugiego stopnia.

- Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych stanowisko sekretarza należy do kierowniczych stanowisk urzędniczych
Należy dodać, że oprócz wykształcenia kandydat na sekretarza musi mieć przynajmniej 4 lata stażu pracy w administracji publicznej a z tego 2 lata na stanowisku kierowniczym.

Nie ma wymogów co do stażu i stanowiska a najlepiej to żeby był dziedziczony z ojca na syna tak jak obecnie niektóre stanowiska
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:48

A Swatowski miał?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:56

To zagłosuj na Aleksandre nie będziaesz miał problemów z takimi informacjami. Ma szczery i realny program a nie gruszki na wieżbie i przedewszystkim jest bezpartyjna, uczciwa.My z żoną, synem babcią głosujemy na ALEKSANDRĘ. Tu trzeba ekonomi a nie wojska i biznesmenów dla samego siebie.ALEKSANDRO ROZWAL ICH W PIERWSZEJ TURZE.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 22:00

To zagłosuj na Aleksandre nie będziaesz miał problemów z takimi informacjami. Ma szczery i realny program a nie gruszki na wieżbie i przedewszystkim jest bezpartyjna, uczciwa.My z żoną, synem babcią głosujemy na ALEKSANDRĘ. Tu trzeba ekonomi a nie wojska i biznesmenów dla samego siebie.ALEKSANDRO ROZWAL ICH W PIERWSZEJ TURZE.
Pra pra babcia też będzie głosować?Pewnie tak ale dopiero w drugiej turze :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 22:11

To zagłosuj na Aleksandre nie będziaesz miał problemów z takimi informacjami. Ma szczery i realny program a nie gruszki na wieżbie i przedewszystkim jest bezpartyjna, uczciwa.My z żoną, synem babcią głosujemy na ALEKSANDRĘ. Tu trzeba ekonomi a nie wojska i biznesmenów dla samego siebie.ALEKSANDRO ROZWAL ICH W PIERWSZEJ TURZE.
ten program to jak ta twoja WiEŻBA i EKONOMI :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”