ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 09:59

Tak to jest problem, wypuszczają swoje smrody pod osłoną nocy, często sąsiadom pod okna i powiem jedno nie są to ludzie biedni, których nie stać na opłaty, są to ludzie chytrzy, którzy daleko w du.... mają innych i władze. Wszyscy znamy ich nazwiska, wiemy kto po sąsiedzku to robi, może czas by się nimi zająć, ja osobiście wiem, że robi to były mundurowy i ma gdzieś prawo :?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 10:21

Powiedzcie mi co Czaruś zrobi jak jakimś cudem i sposobem wygra wybory ? Sprzedać niema co! A o podwyżkach podatków nawet nie myśl, bo jak nawet się uda do na taczce z gnojem z tej gminy się lokalny lud wywiezie. A do pracy to chyba kanałami bo ludzie mają już dość ! Kadencja Bedzie krótka! O ile będzie??!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 10:27

Powiedzcie mi co Czaruś zrobi jak jakimś cudem i sposobem wygra wybory ? Sprzedać niema co! A o podwyżkach podatków nawet nie myśl, bo jak nawet się uda do na taczce z gnojem z tej gminy się lokalny lud wywiezie. A do pracy to chyba kanałami bo ludzie mają już dość ! Kadencja Bedzie krótka! O ile będzie??!!
Następnej kadencji nie będzie.SKR-owski przyjaciel po ostatnich wyborach powiedział, ,To książe Twoja ostatnia kadencja".Prorocze słowa Panie Szad......i,prorocze słowa!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 10:33

Tak to jest problem, wypuszczają swoje smrody pod osłoną nocy, często sąsiadom pod okna i powiem jedno nie są to ludzie biedni, których nie stać na opłaty, są to ludzie chytrzy, którzy daleko w du.... mają innych i władze. Wszyscy znamy ich nazwiska, wiemy kto po sąsiedzku to robi, może czas by się nimi zająć, ja osobiście wiem, że robi to były mundurowy i ma gdzieś prawo :?

Podaj nazwisko bo mundurowych jest wielu
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 11:31

Niech sam się przyzna😁
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 11:58

Takich oszczędnych u nas wielu, a tutaj syf naokoło, wystarczy się rozejrzec śmieci park zdemolowany, ale wybory niebawem, będzie zaprowadzony porządek
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 13:16

Park prywatny. A chodnik w Dobuzku zarosniety po jaja!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2018, o 15:59

Prywatny, ale miał być udostępniony mieszkańcom, no i jest udostępniony ale patologii
Na górę

Postautor: Knew » 11 sie 2018, o 17:11

Śmiecicie w parku to macie jak macie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 09:10

Nie głosujcie na Pana Girgiela to nieudacznik ,zadłużył gminę na 20 mln i dług ciągle rośnie tak jak urosła myjnia i obok rośnie CPN
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 11:38

Czyj to ma być ten rzekomy cpn?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 14:45

A kto z PiSu będzie startowal na burmistrza?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 01:58

Pan Piasecki chyba do powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 05:33

No jeszcze tam jego kawałów nie znają..., już Janicki działa pełną parą 4 lata.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 05:43

No jeszcze tam jego kawałów nie znają..., już Janicki działa pełną parą 4 lata.
Co takiego zdziałać, pytam co?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”