ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ktoss » 13 cze 2018, o 07:08

Blondyneczka Kuchareczka :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 07:17

Największa łajza w Łaszczowie zarabia więcej niż prezydent Zamościa

Cezary Girgiel – burmistrz Łaszczowa, 52 lata, z Łaszczowa. Girgiel razem z małżonką posiadają 184 308, 38 zł oszczędności. Mają również udziały w papierach wartościowych PIONEER (odpowiednio: 1259,04 zł i 10 664,61 zł). Państwo Girgielowie mieszkają w domu o powierzchni 200 m2, którego wartość oszacowana jest na 240 tys. zł. Dom położony jest na działce o powierzchni 0,12 ha (o wart. 25 tys. zł). Burmistrz wraz z małżonką posiadają również inne nieruchomości: grunt o powierzchni 0,10 ha – 15 tys. zł, grunt 0,08 ha – 12 tys. 200 zł, grunt 0,11 ha – 6 tys. 366 zł oraz budynek handlowo-usługowy – 252 652,61 zł. Cezary Girgiel jako burmistrz Łaszczowa zarobił 146 tys. 868 zł i 20 gr. Państwo Girgielowie mają dwa samochody: marki Volswaggen Passat rocznik 2007 i Opel Astra rocznik 2005. Auta są raczej zadbane, ponieważ burmistrz i jego żona posiadają również myjnię samochodową. Burmistrz Girgiel i jego małżonka spłacają 300 tys. zł kredytu inwestycyjnego na wspomniany wyżej budynek handlowo-usługowy (żona burmistrza prowadzi taką działalność). Jedna trzecia kredytu została już spłacona.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 07:27

Nasz Józef filantrop jak wygra wybory ma organizować w parku Dobuzku Obiady Czwartkowe dla okolicznej gawiedzi. A gotować ma wyżej wspomniana Blondynka.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 07:49

A kogo już dzisiaj obchodzi co ma Girgiel??? Trzeba patrzeć co który obiecuje. Panie Woch a na tę obiady czwartkowe jakieś talony będą czy jak?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 07:50

Taki tępak rządzi oj nie najlepiej to o nas świadczy
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 08:32

A kogo już dzisiaj obchodzi co ma Girgiel??? Trzeba patrzeć co który obiecuje. Panie Woch a na tę obiady czwartkowe jakieś talony będą czy jak?
Obchodzi tych co kręcą lody np.straż ile było wyjazdów w maju a ile paliwa poszło? prywata w czasie pracy
Będą bronić swego Pana i poic po remizach jak ostatnio
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 09:51

Zamiast konkretnie i rzeczowo dyskutować by dobrze wybrać przyszłego burmistrza sprpwadziliscie forum do wypominków i obrzucania kandydatów błotem. I jeszcze ta Bogu ducha winna rzekoma blondynka. Malo to blondynek po Łaszczowie lata?Rozum wam odjęlo?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:00

prostakom nie daje się wódki
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:06

Moja też blondynka ,i co ztego.cxasem ja spotykam wieczorem w biedronce i w całej biedronce czuć że ona jest.takie ma perfumy przyciągające.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:14

Idealny kandydat na burmistrza: blondynka, wyksztalccenie teraz określamy...
Na górę

Postautor: kleopata » 13 cze 2018, o 10:15

A ja myślałam że kucharki pachną bigosem albo flakami. Wam chłopy byle ladna buzia, nogi i może być kucharka
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:16

Moja też blondynka ,i co ztego.cxasem ja spotykam wieczorem w biedronce i w całej biedronce czuć że ona jest.takie ma perfumy przyciągające.
to są pewnie feromony :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:26

Te fermony są w sprzedaży? Drogie to ? Gdzie je kupić ?
Na górę

Postautor: Lazio » 13 cze 2018, o 10:33

No to tera wszyscy do biedry szukac pachnącej blondynki :arrow:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 10:44

Moja też blondynka ,i co ztego.cxasem ja spotykam wieczorem w biedronce i w całej biedronce czuć że ona jest.takie ma perfumy przyciągające.
Człowieku jak masz zonę blondynkę to jej kup wiadro dobrych perfum i se wąchaj ile wlezie a jak żes się zabujał w lasce to nie obwieszczaj tego na forum
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”