ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 07:19

kupić to można ludzi bez honoru
Czyli 70 % rady gminy z tępym przewodniczącym na czele
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 08:47

Tępy to nic można nauczyć podnosić łapkę jak psa. Gorzej jak nie przestrzega przykazań bożych i kradnie prąd za który ludzie płacą rzetelnie i uczciwie a ten kryminalista kradł od kilkunastu lat. Nie powinno się go dopuścić do startu w wyborach z żadnego komitetu wyborczego. Dość trzeba następnej telewizji. Jak tylko będzie się pchał to będzie TV. Na 100 procent.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 09:21

Dziwny i chory ten człowiek. Powinien się wycofać z życia publicznego, zaszyć w jakimś lesie i nie wychylać z niego nosa przez 20 lat. Won od Łaszczowa bo i tak nic nie robisz jako radny tylko dietę bierzesz i jako sołtys tylko podatki zbierasz.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 09:55

przewodniczący gdyby miał odrobinę rozumu ........... byłby debilem
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 14:32

A pan nie kradniesz? Nie wierzę!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 17:18

Panie burmistrzu? Czego pan dokonał w tej trzeciej kadencji? Jakie działania się udały, jakie inwestycje zostały zrealizowane? Co będzie nam obiecane na czwartą kadencję? Mieszkańcy bardzo chcieliby wiedzieć co ma pan im dalej do obiecania? Co się zmieni dla szarego mieszkańca?

Chciałbym panu tylko przypomnieć że woda podrożała, podatki są wyższe, śmieci są droższe, Kredyt nie zmalał tylko jest przez pana panowanie ciągle dobierany..
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 18:33

Z informacji na bip wynika, ze od 2019r gmina splaca kredyt ze srodkow wlasnych. 2018r - wyborczy, bedo brac, i te moje 4 tys. na glowe jak nic?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 18:40

Panie burmistrzu? Czego pan dokonał w tej trzeciej kadencji? Jakie działania się udały, jakie inwestycje zostały zrealizowane? Co będzie nam obiecane na czwartą kadencję? Mieszkańcy bardzo chcieliby wiedzieć co ma pan im dalej do obiecania? Co się zmieni dla szarego mieszkańca?

Chciałbym panu tylko przypomnieć że woda podrożała, podatki są wyższe, śmieci są droższe, Kredyt nie zmalał tylko jest przez pana panowanie ciągle dobierany..
Gówno. 😂😂😊😊
Na górę

Postautor: gosc999 » 19 lut 2018, o 18:51

Dokładnie tego dokonał :!:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 06:40

Witam czy wiecie jaka rocznica nam umknęła? Druga rocznica kradzieży prądu przez radnego Mieczysława osucha, a on dalej jest radnym. Dziwny jest ten nasz kraj. A jeszcze bardziej dziwni ludzie tu mieszkający. W normalnym kraju to on by już nie był radnym i by siedział. PiS obiecuje że się weźmie za te pslowskie mafie powiatowe ale tylko mówi, a tu dalej po staremu.
Za dużo wie o przekrętach burmistrza i ludzi jego otoczenia ,zobaczcie kto nie kupuje paliwa ,węgla ,artykułów spożywczych ile miesięcznie zużywa paliwa
straż pożarna ,samochody służbowe jeździ kto chce i gdzie chce ,na zakupy ,do domu ,po dzieci w czasie pracy
A kto wozi dzieci w czasie pracy ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 13:18

Jakie ku.rwa dzieci? co wy wypisujecie ciule?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 09:05

Czy ktoś był w niedzieli w Zimnie na spotkaniu z pisowcami co tam naobiecywali?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 10:57

To pisiorki spotykali się a nie PSL? Bo ja słyszałem że PSL ale może i pisiorki zajęcia.bane. a kto jest przywódcą pisiorkow u nas w gminie?
Na górę

Postautor: gosc 888 » 21 lut 2018, o 11:02

To pisiorki spotykali się a nie PSL? Bo ja słyszałem że PSL ale może i pisiorki zajęcia.bane. a kto jest przywódcą pisiorkow u nas w gminie?
A kto PsL-u?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 16:52

Czy ktoś był w niedzieli w Zimnie na spotkaniu z pisowcami co tam naobiecywali?
Ze pomogą zamknąć burmistrza
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”