ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 17:58

O której blondynce mowa? Bo te obie od pana Józefa są w Kalgrupie,a pietruszką to sztandarowy produkt Kalgrupie😁 brawo Kalgrup,jeszcze dobrze prosperująca firma w gminie Łaszczów!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 18:29

Kobieta do pana W-a: Syn pojechal do Bristolu. A gdzie to?-pyta kandydat na burmistrza.
Na górę

Postautor: Tysiek » 17 paź 2018, o 18:51

A co w tym dziwnego, że nie wiedział gdzie?
Przecież mógł pojechać do hotelu w Warszawie, mógł pojechać do Anglii, mógł tez pojechać do USA i Bóg wie gdzie jeszcze, aby do Bristolu.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 19:11

Zapytaj tych z ratyczowa, oni wiedzą kto z kim i o czy rozmawia do jakiego sklepu kto chodzi
alfa i omega-serio
Czemu uważasz że mieszkańcy ratyczowa wszytko wiedzą?
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 19:15

A co w tym dziwnego, że nie wiedział gdzie?
Przecież mógł pojechać do hotelu w Warszawie, mógł pojechać do Anglii, mógł tez pojechać do USA i Bóg wie gdzie jeszcze, aby do Bristolu.
Adas bladzisz!!!!!
Na górę

Postautor: Tysiek » 17 paź 2018, o 20:05

Ja błądzę? Zastanów się co piszesz i do kogo się zwracasz.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:15

O której blondynce mowa? Bo te obie od pana Józefa są w Kalgrupie,a pietruszką to sztandarowy produkt Kalgrupie😁 brawo Kalgrup,jeszcze dobrze prosperująca firma w gminie Łaszczów!

Kalgrup dobrze teraz działa,zaczyna się robić potężna firma,oby tak dalej
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:21

O której blondynce mowa? Bo te obie od pana Józefa są w Kalgrupie,a pietruszką to sztandarowy produkt Kalgrupie😁 brawo Kalgrup,jeszcze dobrze prosperująca firma w gminie Łaszczów!

Kalgrup dobrze teraz działa,zaczyna się robić potężna firma,oby tak dalej
Co ty bredzisz? A tam ktoś jeszcze wozi towar?
Pamiętam kilka lat temu jak jechał traktor za traktorem z towarem, przez łaszczów nie dało się normalnie jechać , a teraz guzik
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:24

Chyba blondynka wozi
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:27

Chyba blondynka wozi
Ta blondynka bokiem wychodzi😝
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:31

🙃🙃 a która bo są dwie 🙃🙃
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:40

Trzeba przeanalizować profil na fb blondynki i zobaczyć kogo ma w znajomych z naszej gminy i kto bywa u Józia na imprezach. Wtedy będzie jasne , którego to tak wzięło, że pół roku chłopina nie może się otrząsnąć. Masakra
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:45

Dobrze napisane że się chlopina nie może otrząsnąć a tak serio myślisz że wszyscy faceci co bywają u Wocha mają Facebook???
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:54

Dobrze napisane że się chlopina nie może otrząsnąć a tak serio myślisz że wszyscy faceci co bywają u Wocha mają Facebook???
Na moją logikę pisze ten co ma fb. Ja jej nie mam w znajomych i nie widzę wpisów o jakiejś pietruszce więc tylko widzą to znajomi. Czyli delikwent ma fb
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 21:04

Albo żona delikwenta
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”