ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 21:20

Ten gradziuk a jakie to mo mondre teraz a jak leb wesoko nosi. Panisko pańskie. Z jaką partią powiązany? Pis?
Nie z PIS a z PSL
E tam PSL chyba nie ma takich członków ?
Na górę

Postautor: Bbbbb » 9 lis 2017, o 21:31

Puchatek lubi zmiany tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 07:44

Pamietam czasy kiedy radną była Pani Teresa Małysz. I co zrobiła w tej naszej gminie. Chyba że dla siebie. jestem nauczycielem tej szkoły więc wiem, że jak pani Małysz była radną a była onego czasu na zwolnieniu lekarskim, więc akurat w tych dniach była sesja rady gminy, więc ona nie bacząc na to że jest na zwolnieniu lekarskim poszła na sesję bo szkoda było stracić dietę. Tak własnie ratuje sie gmine z długów. I jakbym dzisiaj jeszcze napisała że na zwolnieniu wzięła kasę to by oddała z odsetkami chamka. I tu pisze ktoś o oszczędnościach, myśle że to jej syn.
Próżność repliki się spodziewał
Nie dam Ci pstryczka ani klapsa
Nie powiem nawet ,,Pies cie jebał,,
Bo to mezalians byłby dla psa
J.Tuwim
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 10:23

Łopatami tych radnych nie odgoni od koryta..., Od ilu lat radni są ci sami? Teresek było wiele w radzie naszej.., nauczyciele nagminnie się pchają.., choć o życiu poza szkolnym wiedzą tyle co pies czy kot na płakał ...
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 10:23

Łopatami tych radnych nie odgoni od koryta..., Od ilu lat radni są ci sami? Teresek było wiele w radzie naszej.., nauczyciele nagminnie się pchają.., choć o życiu poza szkolnym wiedzą tyle co pies czy kot na płakał ...
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 22:09

Tam nie ma chociaż jednej osoby, która coś zrobi. Cała akcja opiera się na podnoszeniu łapek na komendę w celu otrzymania diety
Ja na prawdę nie widzę tam osoby, która powinna tam zostać na następną kadencję. Jeśli ktoś uważa , że tak nie jest to proszę o argumentację, bo być może nie wiem o jakiś zasługach czy przynajmniej próbach przeciwstawienia się temu towarzystwu wzajemnej adoracji
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 22:38

Tam nie ma chociaż jednej osoby, która coś zrobi. Cała akcja opiera się na podnoszeniu łapek na komendę w celu otrzymania diety
Ja na prawdę nie widzę tam osoby, która powinna tam zostać na następną kadencję. Jeśli ktoś uważa , że tak nie jest to proszę o argumentację, bo być może nie wiem o jakiś zasługach czy przynajmniej próbach przeciwstawienia się temu towarzystwu wzajemnej adoracji
kobiety są ambitne w obecnej radzie, piękna Lucy, typowa Grażyna i Janusze, a na czele prosty mechanizm :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2017, o 21:48

Zaorać posadzić drzewa owocowe i będzie chociaż jakiś plon..., pozbierać pokroić, posypać cukrem, przepędzić i dalej wesoło , no i taniej.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2017, o 07:30

Pajac hawrylak złożył sztuczną wiązankę za 25 zł z okazji święta odzyskania niepodległości ,nie stac cie na żywe kwiaty ? Ojczyzna płaci ci darmozjadzie i tak sie odwdzięczas ,wstyd ale czegosz to wymagac od kombinatora i kłamcy ,podziękujemy ci juz niedługo ,nie pomoże wóda prostaczku
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2017, o 07:26

Tak to jest jak baranowi wydaje się ,że jest lwem
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2017, o 13:17

Mam pytanie czy szkoła w Łaszczowie ma gospodarza? Codziennie jestem w Przedszkolu i widzę, że tu dbają o porządek, pozamiatane, liście wygrabione. Wokół szkoły zaś brud pełno liści porozwiewanych przez wiatr. Gdy chodziłam do szkoły, to zawsze na niektórych lekcjach sprzątaliśmy, zbieraliśmy papierki, grabili liście, zamiatali wokół szkoły i na chodnikach.To było też takie wychowawcze a teraz co, uczniowie mogą tylko śmiecić i patrzeć na ten brud?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2017, o 14:36

No tak latem nawet kwiatka koło szkoły nie zobaczysz, a gdy do tego dodać widok odrapanych ścian bo tynk poodpadał na niektórych ścianach,to mamy obraz ubóstwa. Niech pani dyr zobaczy szkoły w sąsiednich gminach, chociażby w Telatynie, nie mówiąc już o Lubyczy czy Suścu. Tam szkoły ukwiecone, zadbane, widać, że mają dobrych gospodarzy.
Na górę

Postautor: goly » 15 lis 2017, o 18:07

a Jak prosperuje myjnia?
Na górę

Postautor: nurek » 15 lis 2017, o 20:38

Chyba troche kuleje, skoro zaczynaja sie takie tematy.Trzeba sobie grunt do powrotu przygotowywac.No chyba, ze to ten maly strateg z parku cos knuje?W koncu dba o LO jak malo ktory dyr.a za to...Wynagrodzenie na poziomie dyr.z Sobieskiego z Wawy.W koncu ma na koncie tylu olimpijczykow i przepelnione klasy.Czas na nowa placowke...
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2017, o 22:50

Chyba troche kuleje, skoro zaczynaja sie takie tematy.Trzeba sobie grunt do powrotu przygotowywac.No chyba, ze to ten maly strateg z parku cos knuje?W koncu dba o LO jak malo ktory dyr.a za to...Wynagrodzenie na poziomie dyr.z Sobieskiego z Wawy.W koncu ma na koncie tylu olimpijczykow i przepelnione klasy.Czas na nowa placowke...
Jeśli chodzi o czystość na terenie szkoły to co za idiota pisze, że dzieci kiedyś sprzątały? Jeżeli mają to robić to po co są zatrudnione sprzątaczki i konserwator?? Czy po to aby plotkować i siedzieć na kuchni??? A co do LO mam pytanie do Pana chorążego, w ubiegłym roku taki był Pan aktywny ze swoimi uczniami, w okolicznych kościołach ''Apel Niepodległościowy'', a gdzie był Pan w tym roku? Rocznica pacyfikacji Małoniża był pleban i tych czterech cymbałów z plastikowym wieńcem. Szkoda raz do roku żywe kwiaty złożyć. ( czego to można wymagać od prostego człowieka, nałoży płaszczyk i kaszkiet a w lecie koszulę z krótkim rękawem, to po wyglądzie od razu widać, że żadnej klasy nie ma). A gdzie był Pan i młodzież szkolna?? W ubiegłym roku jak ważyły się losy LO, to jeździliście, pokazywaliście się .Jak trwoga to do Boga.
Banda hipokrytów.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”