ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 15:43

Na tym właśnie polega paradoks naszej miejscowości, klaskać komuś komu się nie udaje, pluć na kogoś kto potrafi kombinować i jest nie do ruszenia bo przygotował sobie podłoże do działania... Mieszkańcy, ludzie rozumu trzeba, żeby na to patrzeć i nie zwariować... Liczę że się podniesiecie do działania i nie dacie się po raz kolejny zmanipulować i spić.. Nasza miejscowość może się podnieść z tego niebytu nierozumnej próżności, trzeba tylko wywalić tych którzy nie chcą naszego dobra! Jest potencjał w Łaszczowie, nie w Koronie, nie w GOKU, nie w szkołach..., są tu fajni ludzie którzy mogliby dźwignąć środowisko i wskazać kierunek.., Bo Ci co są teraz to są lisy, byli w PSL, teraz są w PISIe i chcą być z wszystkimi kto zapewni im te stołki próżności!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 19:12

Widzieliście, co wczoraj [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] nawywijał? Zawsze go widziałem w kościele z małżonką, zawsze życzliwy i zawsze uprzejmy. Na takim obywatelu, można by pomyśleć, można polegać. Nic bardziej mylnego, towarzysze!!!! Na własne oczy widziałem, jak [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ] zrobił [ wiadomość dostępna wyłącznie dla użytkowników z kontem premium ]. SKANDAL!!!! CZAS OTWORZYĆ OCZY!!!! CHAM BEZ HONORU!!!!!!!
Nie pajacuj, chcesz coś przekazać to napisz, a nie cudujesz o kontach premium.
Ale przecież to proste, skrypt automatycznie wyświetla wiadomość po zakupieniu konta premium. Zapraszamy na laszczow.pl/premium po więcej szczegółów. :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 07:51

zaczyna się kampamia wyborczo-pogrzebowa ,teraz pan burmistrz będzie na każdym pogrzebie
I co, boli cię, że nasz Pan Burmistrz fajny człowiek? On chociaż przyjdzie na pogrzeb, w przeciwieństwie do ciebie!
Tak, bardzo fajny jeżeli chodzi o własny interes a poza tym to nieokrzesany prostak spożywający alkohol w kotłowni
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 10:05



Nie pajacuj, chcesz coś przekazać to napisz, a nie cudujesz o kontach premium.
Ale przecież to proste, skrypt automatycznie wyświetla wiadomość po zakupieniu konta premium. Zapraszamy na laszczow.pl/premium po więcej szczegółów. :)
Ty "Puchatek" nie kombinuj, znajdź głupszego od siebie. Nie wchodźcie na te linki, które wam podaje aby przeczytać newsy o tym cymbale. Tam nic nie ma, a oni mają w tym swój cel.
Na górę

Postautor: Bbbb » 8 lis 2017, o 11:50

,,Puchatek"znajdź głupszych od siebie, choć to nie będzie pewnie takie proste. :lol:
Na górę

Postautor: Zax » 8 lis 2017, o 18:54

,,Puchatek"znajdź głupszych od siebie, choć to nie będzie pewnie takie proste. :lol:
Brawo Ty :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 07:27

Kolejny kredycik 500 tys. klepnięty ,brawo girgiel i hawrylak
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 13:03

Durne, bezsensowne zadłużanie i tak zadłużonej gminy! Panie Burmistrzu w Polsce urzędnik czyli próżniak fotelowy pasjonat pasjansa nie odpowiada za decyzje. Trzeba być głupkiem żeby co sześć miesięcy dobierać kolejny kredyt żeby mieć ciągłość wypłat dla pierdzących dyrektorów szkół.., pomyśl głupku że robisz krzywde wszystkim mieszkańcom..., szkoda ze na siebie nie nabierasz kredytów, tylko kombinujesz, szukasz dotacji, spółek, podziękowań, gratyfikacji od firm i podmiotów za każdą decyzję!!!! My mieszkańcy nie podarujemy tobie tego, znajdziemy cię i doprowadzimy za to co nam robisz...
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 14:32

Ja to widzę tak! Girgiel nauczyciel techniki, dyrektor Szkoły Podstawowej - burmistrz od lat 11 - zdrajca . Objął urząd wójta bogatej gminy Łaszczów..,
Przez okres wieloletniej kariery nauczycielskiej uczył techniki :) co to jest? Potem awansował na dyrektora szkoły.., no i to by było na tyle z osiągnięć szkoły tego Pana. W między czasie panujący wójt doprowadził do utworzenia szkoły średniej w ""Łaszczowie""" istnieje choć wiadomo jak. Poprzedni wójt doprowadził do Utworzenia Jednostki Straży Granicznej.., wiemy jak zasiedlili przed laty nasze okolice...., Zobaczcie teraz jak jest? Jest u władzy osoba która bogatą wioskę zamieniła w konające miasteczko!! Wójt nazywa się burmistrzem! Lanos zamienił się za PASSATA pare lat temu.., i co dalej ? Nie ważne że ustrojowo jest źle, w całym kraju jest źle jeśli chodzi o poszanowanie prawa.., Prawo małych miasteczek, wiosek ma się tak że są to miejscowości do wyprowadzania pieniędzy budżetu państwa podatkowego na prywatę i partyjniackie bilbordy rozwoju! W przyszłym roku zawalczę o to żeby się zmienił burmistrz i cały porządek .. zawalczę o miejscowość która powinna pachnieć dymem grila, pomocą sąsiedzką być wzorem..., czerpać od ludzi - nie od nich wyciągać! Co pan zrobił dla siebie przez te lata? A co dla tych co na pana głosowali? Mój brat nie głosował na myjnie chciał droge w Hopkiem? Na Wólce chcieli kawałek chodnika.. . Szkoła Podstawowa chciała zeby się pan nie przedzierał do domu od strony zamkniętego boiska szkolnego bo strasznie pies szczeka i panowie co dom dalej grają w karty to się stresują że to policja i celni!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 14:57

No to pozamiatane przekrojowo do samego meszku pod włosami.
Na górę

Postautor: goscc » 9 lis 2017, o 17:06

,,Za rok wybory, mietek już działa..., burmistrz też zaczął strażakom dawać granty..."
Co to znaczy???
Na górę

Postautor: uuuu » 9 lis 2017, o 18:01

Ostatnia prosta Panie burmistrzu.Mam nadzieję,że w przyszłym roku nie będzie już Pana na tym stanowisku, czego sobie i wszystkim tym,którzy patrzą w przyszłość życzę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 18:33

Ja myślę że za to to i w Łaszczowie pana nie będzie! ! !
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 20:25

Pamietam czasy kiedy radną była Pani Teresa Małysz. I co zrobiła w tej naszej gminie. Chyba że dla siebie. jestem nauczycielem tej szkoły więc wiem, że jak pani Małysz była radną a była onego czasu na zwolnieniu lekarskim, więc akurat w tych dniach była sesja rady gminy, więc ona nie bacząc na to że jest na zwolnieniu lekarskim poszła na sesję bo szkoda było stracić dietę. Tak własnie ratuje sie gmine z długów. I jakbym dzisiaj jeszcze napisała że na zwolnieniu wzięła kasę to by oddała z odsetkami chamka. I tu pisze ktoś o oszczędnościach, myśle że to jej syn.
Na górę

Postautor: nagle » 9 lis 2017, o 20:38

ooo, tak.Klaka juz sie odezwala.O Malyszowej sobie raptem przypomniales jeden z drugim??? Co ma piernik do wiatraka??? Oj glupis synu z myjni, glupis.Chyba, ze to krynica madrosci, szanowna pani matka i zona naszego milosciwie panujacego??? Tok myslenia i bystrosc juz po pierwszych slowach pasuje...Brawo Wy.Moze poszukajcie kogos, kto byl radnym ..jeszcze wczesniej.Glupota wielkosci planety.Ale czegoz tu sie spodziewac???
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”