ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 11:03

Moja też blondynka ,i co ztego.cxasem ja spotykam wieczorem w biedronce i w całej biedronce czuć że ona jest.takie ma perfumy przyciągające.
Człowieku jak masz zonę blondynkę to jej kup wiadro dobrych perfum i se wąchaj ile wlezie a jak żes się zabujał w lasce to nie obwieszczaj tego na forum
Bo to nikogo nie interesuje
Na górę

Postautor: Nietepy » 13 cze 2018, o 11:04

A nie mówiłem że blondynka rozwali to forum? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Arturo » 13 cze 2018, o 11:15

Idealny kandydat na burmistrza: blondynka, wyksztalccenie teraz określamy...
A co ona kandyduje żebyś jej wykształcenie określał? I pewnie na podstawie Facebooka?? Żenada
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 11:38

Szukamy idealnego kandydata, a nie CZLONKA kieszonkowej partyjki...
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 12:38

Szukamy idealnego kandydata, a nie CZLONKA kieszonkowej partyjki...
Członka już mamy
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 13:07

No ale napiszcie z jakiej wsi jest ta blondyna, widziałem ją w Dobużku, laska nieprzeciętna. Jak Woch ją wezmie do swojego sztabu wyborczego, to wybory na burmistrza wygra, bo ona napewno nie zechce kandydować.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 13:26

idź już stąd posrańcu
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 13:46

Dajcie jej spokój ma męża i dziecko
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 14:11

Pogotowalbym z taką kucharka
Za małą masz chohlę


Pochwal się swoją
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 14:29

Nie wiem o co chodzi ale lepszej reklamy nie mógł sobie Woch wymarzyć. Wygląda na to że jakaś blondynka niechcący mu robi kampanię wyborczą.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 14:42

Pogotowalbym z taką kucharka
Za małą masz chohlę
I za cienki portfel :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 15:12

Z takim sztabem wyborczym to Józef ma wygraną w kieszeni,,,,,,sam bym na nią zagłosował,,,,,
Ludzie czy Was popier....ło??? co Wy wypisujecie? Jaka wygrana? Kogo Wy chcecie wybierać??? Przecież ten człowiek to krętacz, kombinator itd. zapytajcie ludzi, którym cegłę sprzedawał kilka lat temu, co zrobił?? ile ludzi straciło przez tego "oszusta". Człowiek bez wykształcenia, zasad, przykleja się do każdego gdzie czuje jakąś korzyść materialną. Wy go chcecie wybierać na burmistrza???on nadaje się tylko do hodowli swojej trzody, a nie na zarządzanie gminą, już pokazał jak zarządził Grzędą. Kto go popiera, ten jest takim samym kretynem jak i on. Już jeden cymbał wystarczy.
O co chodzi z tą cegłą?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 15:57

O co chodzi z tą cegła? O nic nie chodzi. Taka gra, wygra lepszy, wygra ten który mocniej obrzuci błotem. A jak ja powiem że mi winien 10000 milionów to też uwierzysz? To tylko lokalna polityka, możesz mówić co chcesz i oskarżać kandydatów o wszystkie plagi egipskie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 16:53

O co chodzi z tą cegła? O nic nie chodzi. Taka gra, wygra lepszy, wygra ten który mocniej obrzuci błotem. A jak ja powiem że mi winien 10000 milionów to też uwierzysz? To tylko lokalna polityka, możesz mówić co chcesz i oskarżać kandydatów o wszystkie plagi egipskie.
Wszystkie plagi egipskie nie leżą w kompetencji takich ludzi.Ani jeden ani drugi nie są nikim szczególnym i mam
nadzieję,że jak mówi przysłowie, ,Gdzie dwóch się bije,tam trzeci korzysta".To jest właśnie lokalna polityka.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 07:31

Girgiel
Hawrylak
Bracia Pawłowscy
Osuch
Karwański
Szalaty
Kargol
Winnicka

Ci Państwo nie powinni pełnić jakichkolwiek funkcji ,przez nich jesteśmy zadłużeni i mamy najwyższe opłaty w powiecie ,głosowali zgodnie z życzeniem burmistrza za podwyżkami podatków ,opłat za śmieci ,wodę za zadłużaniem gminy ,pamiętaj o tym w najbliższych wyborach ,
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”