ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 14:33

Trzem Smutnym Panom dziękujemy. Ola, Ola, Ola !!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 14:43

,,poszła Ola do przedszkola"
Na górę

Postautor: Glos » 18 paź 2018, o 15:10

Śmiać mi się chce jak ktoś mówi że żeby być burmistrzem to trzeba mieć nie wiadomo jakie kwalifikacje i doświadczenie. Bujda na resorach. Mamy 21 wiek, wszystkie informacje są ogolno dostępne, nie wiesz czegoś to masz pod ręką prawników którzy powiedzą co można czego nie. Każda duża firma tak funkcjonuje. Pieprzenie o tym że ktoś coś osiągnął więc niech rządzi.... Ludzie, to brzmi co najmniej banalnie.
Waleesa wielce uczony był prezydentem :lol: to i ktoś nie doświadczony też sobie poradzi, gorszym kretynem i kłamca on naszego byłego noblisty chyba być się już nie da.

A teraz na poważnie. Ta kampania na prawdę stoczył się poziomem poniżej dna. Oszczerstwa, szydzenie z innych ludzi itd. Ja chcę żeby kandydat zdobył mój głos czymś co poprawi mój komfort życia w tej gminie a nie tym że będzie się nasmiewal z kontrkandydata.

Jeszcze jedno, jeśli ktoś twierdzi że propozycje Pani Pietrasz są bez sensu to czym dla niego jest obietnica podłączenia gminy do sieci gazowej :lol: gmina zadłużona na ponad 20 mln a oni będą gazowac, nie wiem co... Chyba swoje stołki :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 15:48

,,poszła Ola do przedszkola"
A tam przepelnienie !!! Zrobi porządek, pomysł nasuwa się sam...Ola, Ola, Ola !!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 16:31

Śmiać mi się chce jak ktoś mówi że żeby być burmistrzem to trzeba mieć nie wiadomo jakie kwalifikacje i doświadczenie. Bujda na resorach. Mamy 21 wiek, wszystkie informacje są ogolno dostępne, nie wiesz czegoś to masz pod ręką prawników którzy powiedzą co można czego nie. Każda duża firma tak funkcjonuje. Pieprzenie o tym że ktoś coś osiągnął więc niech rządzi.... Ludzie, to brzmi co najmniej banalnie.
Waleesa wielce uczony był prezydentem :lol: to i ktoś nie doświadczony też sobie poradzi, gorszym kretynem i kłamca on naszego byłego noblisty chyba być się już nie da.

A teraz na poważnie. Ta kampania na prawdę stoczył się poziomem poniżej dna. Oszczerstwa, szydzenie z innych ludzi itd. Ja chcę żeby kandydat zdobył mój głos czymś co poprawi mój komfort życia w tej gminie a nie tym że będzie się nasmiewal z kontrkandydata.

Jeszcze jedno, jeśli ktoś twierdzi że propozycje Pani Pietrasz są bez sensu to czym dla niego jest obietnica podłączenia gminy do sieci gazowej :lol: gmina zadłużona na ponad 20 mln a oni będą gazowac, nie wiem co... Chyba swoje stołki :lol:
To może zatrudnijcie sobie z własnych pieniędzy prawników i niech wam znajda jakiś bardziej odpowiedni sposób na życie. Bo to, że chcecie to my wiemy, ale to za mało. I nie kompromituj się z Wałęsą to to jest kawał innej historii i przede wszystkim walki. Jak ktoś chce w XXI wieku palić patykami, niech pali, ale w cywilizowanych gminach dawno są sieci gazowe i może nie każdy ma ochotę latać z butlami gazowymi lub palić czym popadnie w piecu. O kwestiach ekologicznych nie będę się rozpisywać, bo nie ma do kogo
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 16:41

Prąd macie ekolodzy, a z takim podejsciem to gminy nie będzie?! Ola, Ola, Ola!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 17:10

Śmiać mi się chce jak ktoś mówi że żeby być burmistrzem to trzeba mieć nie wiadomo jakie kwalifikacje i doświadczenie. Bujda na resorach. Mamy 21 wiek, wszystkie informacje są ogolno dostępne, nie wiesz czegoś to masz pod ręką prawników którzy powiedzą co można czego nie. Każda duża firma tak funkcjonuje. Pieprzenie o tym że ktoś coś osiągnął więc niech rządzi.... Ludzie, to brzmi co najmniej banalnie.
Waleesa wielce uczony był prezydentem :lol: to i ktoś nie doświadczony też sobie poradzi, gorszym kretynem i kłamca on naszego byłego noblisty chyba być się już nie da.

A teraz na poważnie. Ta kampania na prawdę stoczył się poziomem poniżej dna. Oszczerstwa, szydzenie z innych ludzi itd. Ja chcę żeby kandydat zdobył mój głos czymś co poprawi mój komfort życia w tej gminie a nie tym że będzie się nasmiewal z kontrkandydata.

Jeszcze jedno, jeśli ktoś twierdzi że propozycje Pani Pietrasz są bez sensu to czym dla niego jest obietnica podłączenia gminy do sieci gazowej :lol: gmina zadłużona na ponad 20 mln a oni będą gazowac, nie wiem co... Chyba swoje stołki :lol:
Jest Ratyczów i doradca z Warsaw, Tosia😂Takim tokiem myślenia daleko zajdziecie..
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 17:20

O znowu ten burak na forum
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 18:42

Prąd macie ekolodzy, a z takim podejsciem to gminy nie będzie?! Ola, Ola, Ola!!!
Wstyd! Młodzi ludzie a podejście jak u aborygenów. Dlatego kandydat musi być nowoczesny i postępowy. W przeciwnym razie ta gmina zniknie z mapy, jak już okazuje się, że wielką fanaberią jest jedno z podstawowych mediów jaką jest gaz. Unia daje to trzeba ciągnąć. Nie będę już dyskutować o nowocześniejszych instalacjach, z kimś kto jest 30 lat wstecz, ale wiedzcie, że wszelkie kopciuchy będą w końcu musiały być wyeliminowane. Lepiej pewnie podrzędne szkółki utrzymywać niż poprowadzić inwestycję gazową, która jest niezbędna w gosp domowych jak i w przemyśle
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:02

Dzieki czystemu pradowi z Tyszowiec nie wysadzisz mieszkania, stary pierniku i pozyjesz dluzej. Was stac stare k-chy placic za gaz, ja bede palil weglem, polskim weglem. OLA,OLA,OLA !!!! i slynne 10 proc. zostanie w rekach mieszkancow....
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:02

A komu się przyda gaz jak wszyscy się wyprowadzą z powodu braku szkół.Można robić i gaz tylko jak narazie to na odsetki brak.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:15

Śmiać mi się chce jak ktoś mówi że żeby być burmistrzem to trzeba mieć nie wiadomo jakie kwalifikacje i doświadczenie. Bujda na resorach. Mamy 21 wiek, wszystkie informacje są ogolno dostępne, nie wiesz czegoś to masz pod ręką prawników którzy powiedzą co można czego nie. Każda duża firma tak funkcjonuje. Pieprzenie o tym że ktoś coś osiągnął więc niech rządzi.... Ludzie, to brzmi co najmniej banalnie.
Waleesa wielce uczony był prezydentem :lol: to i ktoś nie doświadczony też sobie poradzi, gorszym kretynem i kłamca on naszego byłego noblisty chyba być się już nie da.

A teraz na poważnie. Ta kampania na prawdę stoczył się poziomem poniżej dna. Oszczerstwa, szydzenie z innych ludzi itd. Ja chcę żeby kandydat zdobył mój głos czymś co poprawi mój komfort życia w tej gminie a nie tym że będzie się nasmiewal z kontrkandydata.

Jeszcze jedno, jeśli ktoś twierdzi że propozycje Pani Pietrasz są bez sensu to czym dla niego jest obietnica podłączenia gminy do sieci gazowej :lol: gmina zadłużona na ponad 20 mln a oni będą gazowac, nie wiem co... Chyba swoje stołki :lol:
To może zatrudnijcie sobie z własnych pieniędzy prawników i niech wam znajda jakiś bardziej odpowiedni sposób na życie. Bo to, że chcecie to my wiemy, ale to za mało. I nie kompromituj się z Wałęsą to to jest kawał innej historii i przede wszystkim walki. Jak ktoś chce w XXI wieku palić patykami, niech pali, ale w cywilizowanych gminach dawno są sieci gazowe i może nie każdy ma ochotę latać z butlami gazowymi lub palić czym popadnie w piecu. O kwestiach ekologicznych nie będę się rozpisywać, bo nie ma do kogo
Jezu.... To jest straszne ! Walesa i kawał walki ? O co ? Ja nie wiem jak tym człowiekiem można było kierować jak on się wyslowic nie potrafi. Jak dla was taka osoba jest autorytetem to niech Bóg broni żeby tacy ludzie wybierali kto ma rządzić.

Co w tym dziwnego, że ktoś ma się radzić prawnika ? Przecież to normalne, mogę się założyć że obecni rządzący robią to na pewno.

W cywilizowanych gminach nie zadluza się mieszkańców na takie pieniądze. Na Boga ! Jaka ekologia? Jakimi patykami? O czym ty tu wogole mówisz ? W gminie nie ma czym wykosic poboczy i posprzątać miejsc publicznych a wy sobie wymyśliliscie sieć gazowa... Na prawdę, jeśli słyszę takie wypowiedzi to tak jakby mi się pomyliło i bym TVN włączył. Od razu mówię, że nie jestem Pisowcem ani tym bardziej Powcem czy Pslowcem. Po prostu nie da się takich argumentow słuchać.

W pierwszej kolejności należy się zająć sprawami prYziemnymi, za wszelką cenę doprowadzić do zmniejszenia zadluzenia. Niestety, możliwe to jest tylko przez oszczędności, w tym przez cięcie etatów. Wielu się to za pewne nie podoba :).

I ostatnie, jakie dotacje na sieć gazowa ? Ktoś chyba z konia spadł, kto ci da na to pieniądze ? W dalszym ciągu chcecir zadluzac gminę ? Kręcę opadają.

To moja osobista opinia, nie jestem od Pani Pietrasz jak większość będzie z pewnością zgadywac. Do tej pory nie zdecydowałem jescze na kogo zagłosuje. Krytykuje program obecnego włodarza ponieważ jest śmieszny :P nie zaufalbym nikomu kto napisałby takie bzdury.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:21

O tak, tak.............
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:25

Dzieki czystemu pradowi z Tyszowiec nie wysadzisz mieszkania, stary pierniku i pozyjesz dluzej. Was stac stare k-chy placic za gaz, ja bede palil weglem, polskim weglem. OLA,OLA,OLA !!!! i slynne 10 proc. zostanie w rekach mieszkancow....
Skąd ty idioto polski węgiel weźmiesz?
Z takim podejściem to się nie wysadzisz tylko zaczadziejesz
30 lat za murzynami
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 19:41

Dzieki czystemu pradowi z Tyszowiec nie wysadzisz mieszkania, stary pierniku i pozyjesz dluzej. Was stac stare k-chy placic za gaz, ja bede palil weglem, polskim weglem. OLA,OLA,OLA !!!! i slynne 10 proc. zostanie w rekach mieszkancow....
Ale pamiętaj, że te stare pierniki mają prawa wyborcze i prędzej pójdą głosować niż te młode pajace OLA, Ola :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”