ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gogo » 24 cze 2018, o 10:19

Girgiela na taczkę i wypad ,dość już nakombinowałeś i zrujnowałeś gminę ,pogardzasz mieszkańcami ,wywyższasz ciemniaków i prostaków byle tylko lizali panu pewna część ciała i donosili ,będziesz siedział

Tyle jadu i deptania - i przepowiedni
Niedziela odpocznij wyjdź na świeże powietrze może przejdziemy obok siebie a nie znamy się Jestem liberałem.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 10:27

Girgiela na taczkę i wypad ,dość już nakombinowałeś i zrujnowałeś gminę ,pogardzasz mieszkańcami ,wywyższasz ciemniaków i prostaków byle tylko lizali panu pewna część ciała i donosili ,będziesz siedział

Tyle jadu i deptania - i przepowiedni
Niedziela odpocznij wyjdź na świeże powietrze może przejdziemy obok siebie a nie znamy się Jestem liberałem.
Bez jadu i deptania ,Przejdź sie koło myjni ,wejdź do środka ,świeże zioło ,zapal odpocznij i nie pier....ol hymnów pochwalnych pod adresem tego niedouczonego prostaka
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 13:00

Może zrobicie pod stadionem Korony strefę kibica to będzie możliwość obejrzenia meczu w większym gronie, bo kiepsko to widzę wieczorem
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 16:37

Może zrobicie pod stadionem Korony strefę kibica to będzie możliwość obejrzenia meczu w większym gronie, bo kiepsko to widzę wieczorem


To się nie opłaca ,młodzież to nie pewny elektorat ,ten człowiek niczego nie robi bezinteresownie ,nawet myjni nie pozwolił chłopakowi wybudować by po chwili samemu otworzyć taki biznes ,człowiek bez odrobiny honoru i kultury nie wspomnę o inteligencji ,której ewidentny deficyt aż razi
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 21:50

Katastrofa naszych nieudaczników, powinni pieszo wracać z Rosji!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 07:43

Katastrofa naszych nieudaczników, powinni pieszo wracać z Rosji!

To gdzie powinien iść burmistrz Girgiel i Radni ? To są dopiero nieudacznicy i na dodatek rozwijają się w tym kierunku .
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 09:21

Na Dołhobyczów!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 19:35

Czy ktoś widział wczoraj blondynkę na imprezie w Łaszczowie??
Na górę

Postautor: jkar » 25 cze 2018, o 19:50

widzę że szkoda ci, człowieku ogarnij się bo nie idzie tego czytać
Na górę

Postautor: jkar » 25 cze 2018, o 19:50

widzę że szkoda ci, człowieku ogarnij się bo nie idzie tego czytać
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 19:54

Czy ktoś widział wczoraj blondynkę na imprezie w Łaszczowie??
a bo to jedną :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 20:09

Ja jej nie widziałem Ale widze ze będzie na fajsbuku festyn w Kryszynie . To t będzie na pewno .
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 20:43

widzę że szkoda ci, człowieku ogarnij się bo nie idzie tego czytać
a ty co??? widzę że tobie szkoda że tak naskakujesz,nie jestes jej warty
Na górę


Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 21:04


Za nim odejdzie wszystko sprzeda jak kociołek
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”