ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 12:13

Podstarzali erotomani trzymani przez żonki na smyczach..., frajerzy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 12:28

O konusie przesadziłeś, pierdołę to se poszukaj w rodzinie. Ciebie, twoją babe, córki jak masz, psa, kota i rybki z akwarium wyłupię aż będą na pasku w TVPIS pisali o takim wariacie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 13:00

Podstarzali erotomani trzymani przez żonki na smyczach..., frajerzy :lol:
Tylko nie podstarzali..samo akurat do popatrzenia sobie na dorodne babki...trzeba by znowu kogoś fajnego podszukac....bo już nie wiadomo czy blondynka to czarna czy blondynka.....gruba czy chuda....
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 13:00

Podstarzali erotomani trzymani przez żonki na smyczach..., frajerzy :lol:
Tylko nie podstarzali..samo akurat do popatrzenia sobie na dorodne babki...trzeba by znowu kogoś fajnego podszukac....bo już nie wiadomo czy blondynka to czarna czy blondynka.....gruba czy chuda....
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 13:03

Bo to takie macho, że co najwyżej może popatrzeć i popisać :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 13:05

A co innego mogę ? Ja mąż a tu same mężatki , ale bym mógł że cho cho zdziwilbys się ,
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 13:37

Baby ach te baby, człek by je łyżkami jadł 😂😊
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 14:04

Baby ach te baby, człek by je łyżkami jadł 😂😊
To jedz w domu, a nie tylko ekran liżesz
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 14:28

barany banany na bazar sprzedawac

a nie podpinac pod elite
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 14:58

A co innego mogę ? Ja mąż a tu same mężatki , ale bym mógł że cho cho zdziwilbys się ,
Jasne :lol: a która by cię chciała? Teraz nie wystarczy że umiesz pisać na forum, teraz kolego kobiety patrzą jakie masz auto, czy jesteś wysportowany i czy dobrze ubrany. Takie czasy nastały ale ty się zostałeś w latach 80-siatych.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 16:22

A co innego mogę ? Ja mąż a tu same mężatki , ale bym mógł że cho cho zdziwilbys się ,
Jasne :lol: a która by cię chciała? Teraz nie wystarczy że umiesz pisać na forum, teraz kolego kobiety patrzą jakie masz auto, czy jesteś wysportowany i czy dobrze ubrany. Takie czasy nastały ale ty się zostałeś w latach 80-siatych.
Co to znaczy? Ubrany jestem ala-80,wysportowany-tez,auto niezawodne-1998,a nie jakis chlam niemiecki i co? Laski jakies dziwne-nie?
Na górę

Postautor: Natan » 16 kwie 2019, o 17:27

Nauzyciele to grupa ludzi bardzo ograiczona w mysleniu.Tylko oni mysla o sobie ze są kimś wyjatowym,tylko nikt tak nie uwaza.Zawod jak kazdy inny, a zdolni najcxesciej po rodzicach "geniusze" od siedmiu bolesci.Do roboty na osiem godzin pognac strajkowac sie odechce.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 17:45

........,,,Kogo obchodzi co uważasz ty :lol: :shock: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 18:08

........,,,Kogo obchodzi co uważasz ty :lol: :shock: :roll:
Nauczyciel jestem, ucz się prywatnie, do tego idzie. Rodzice. I tak postanowią-bo są mądrzy!?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 18:23

Wprost przeciwnie do cb :idea:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”