ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: kibic » 20 wrz 2018, o 10:38

kazdy boi sie zmian ale mysle ze mieszkancy maja dosc zdufanych w sobie radnych ktorrzy podporzadkowani sa ludziom decyzyjnym w naszej gminie kazdy wie o kogo chodzi ale boja sie mowic otwarcie bo nastapi zemsta nie bojmy sie zmian wszystko zalezy od nas abysmy po wyborach mogli spojzec sobie w oczy i powiedziec ze zrobilismy cos dobrego dla ogolu a nie dla wybrancow poustawianych poprzez kilka kadencji rady i wladzy wykonawczej ktora juz sie wykazala co potrafi zrobic dla siebie a nie mieszkancow dajmy szanse sobie i innym byc normalnymi ludzmi chyba przyszedl na to czas
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 10:43

Słyszałem że zgłoszono komitet Blondynki :P
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 10:45

Chętnie zapoznam się z programem pana Girgiela i pana Wocha. JESTEM BARDZO CIEKAWY CO MOGĄ JESZCZE RAZEM W TEJ GMINIE SPRZEDAĆ, SPRZENIEWIERZYĆ I KOGO OSZUKAĆ. Panie girgiel tak panu napiszę. Nikt się nie rodzi burmistrzem, burmistrzem się bywa, człowiekiem jest się zawsze. PAN I TAK TEGO NIE ZROZUMIESZ!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 10:47

wszystko ładnie pięknie, ale to czcze gadanie
nie ma na kogo głosować, z deszczu pod rynnę
owszem jest ze 2-3 nowe osoby , które na pewno mają zaufanie społeczne i wymienią tych starych radnych, ale jest ich stanowczo za mało
kwestia burmistrza raczej zostanie bez zmian
zobaczymy po spotkaniu 25.09 w sprawie tych nowych projektów unijnych
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 10:50

Wszyscy po kolei nie mają honoru i wstydu, bez wyjątku
I ci co pchają się z przyzwyczajenia i ci nowi co nie mają jakiegokolwiek pojęcia.
Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.....
Nie pchają się też ci co mają kolosalne pensje po znajomości i boją się je stracić....

W pierwszej kolejności burmistrz wypad ze stołka i jak najdalej od szkoły..
Na górę

Postautor: tak » 20 wrz 2018, o 11:01

A co mają czcze obiecanki do zmian które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania w naszej gminie czas wywruciane wszystko do górna mi gorzej nie bedzie jak jest piszą na tym forum ci którzy nie chcą zmienić nic bo są u władzy i korytku które nie powinno być wieczne
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 11:15

A co mają czcze obiecanki do zmian które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania w naszej gminie czas wywruciane wszystko do górna mi gorzej nie bedzie jak jest piszą na tym forum ci którzy nie chcą zmienić nic bo są u władzy i korytku które nie powinno być wieczne
A jaka to różnica, która świnia będzie przy korycie?
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 11:49

Może imaczej, pazerne i podłe świnie, które są toksyczne dla ludzi muszą już odejść
Na górę

Postautor: fredek » 20 wrz 2018, o 12:06

Stare szczury zaplęgły się w spichrzu i nie chcą odpuścić więc albo głodówka albo totalna deratyzacja!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 12:10

Mieliście szansę
Trzeba było wystawić kandydatów konkurencyjnych, a nie taką żałosną łapankę
A tak to po PTOKACH
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 12:23

Według twierdzenia burmistrza, jego żony i dzieci tylko on jedyny nadaje się na ten urząd. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 12:31

Mieliście szansę
Trzeba było wystawić kandydatów konkurencyjnych, a nie taką żałosną łapankę
A tak to po PTOKACH
A czemu Ty nie wystawłeś mądralo
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 13:02

Te cztery lata pokazały że burmistrz siadł na dupę i nie robił nic tylko brał wysoką pensję..., zero inwestycji, zero pomysłów rozwoju, zero wkładu i ch3ci, ale dla siebie i rodziny ajakże, Teraz woch na podmiankę?!
MNIE NIŻ ZEO.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 13:47

Miecio zlituj się. Odpuść. Zero wstydu i honoru tylko chore i durne ambicje. Ludzie już suchej nitki na tobie nie zostawiają. Ja wiem że w tym rewirze co startujesz wystarczy z 30 moherów dowieść autem i wygrasz. Ale Łaszczów to nie tylko 30 osób. I tak jak zbierasz tacę to nie patrzysz w oczy.
Nie wierzę to niemożliwe. Kto tego oszołoma wystawił?
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:17

Wiadomość dla tego co się martwił źe panowie kandydaci nie mają kontrkandydata. Dziś zarejestrowała swoją kandydaturę na burmistrza p. PIETRASZ. pewnie juź wiecie że kobieta startuje oficjalnie. Brawo pani Olu!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”