ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: adek35 » 20 cze 2018, o 23:16

Największa łajza w Łaszczowie zarabia więcej niż prezydent Zamościa

Cezary Girgiel – burmistrz Łaszczowa, 52 lata, z Łaszczowa. Girgiel razem z małżonką posiadają 184 308, 38 zł oszczędności. Mają również udziały w papierach wartościowych PIONEER (odpowiednio: 1259,04 zł i 10 664,61 zł). Państwo Girgielowie mieszkają w domu o powierzchni 200 m2, którego wartość oszacowana jest na 240 tys. zł. Dom położony jest na działce o powierzchni 0,12 ha (o wart. 25 tys. zł). Burmistrz wraz z małżonką posiadają również inne nieruchomości: grunt o powierzchni 0,10 ha – 15 tys. zł, grunt 0,08 ha – 12 tys. 200 zł, grunt 0,11 ha – 6 tys. 366 zł oraz budynek handlowo-usługowy – 252 652,61 zł. Cezary Girgiel jako burmistrz Łaszczowa zarobił 146 tys. 868 zł i 20 gr. Państwo Girgielowie mają dwa samochody: marki Volswaggen Passat rocznik 2007 i Opel Astra rocznik 2005. Auta są raczej zadbane, ponieważ burmistrz i jego żona posiadają również myjnię samochodową. Burmistrz Girgiel i jego małżonka spłacają 300 tys. zł kredytu inwestycyjnego na wspomniany wyżej budynek handlowo-usługowy (żona burmistrza prowadzi taką działalność). Jedna trzecia kredytu została już spłacona.
Ciekawe ile wziął łapówek ?




Ciekawe, skoro myjnia jest niby warta 252 tys zl, a kredytu wziął na nią 300 tys zł plus dotacja z G6 , to skąd taka ta rozbieżność, coś tu kręci cezariusz
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 05:52

Norma u niego. Ja to jestem pewny na 100+ że gdzieś tam jest drugie mieszkanie lub domek. At tak na czarną godzinę lub dla córki. Życie kurczę życie. Jak się daje to się kraje. Jeden rąbie węgiel, drugi paliwo, a na tym stołku są możliwości jakie są.to G6 powinni rozwiązać bo ci najważniejsi dzielą się kasą. Kłębek zrobił zakład pogrzebowy, u nas myjnia itd. ale niestety G6 przez niewłaściwe zarządzanie i nierzetelne rozliczanie się z projektów nie dostało kasy i chyba samo się rozleci. I to właśnie jak to jakieś jełopy piszą ten cały Kozioł Woch zarządza G6. Istny koszmar prosty człowiek
Nie wiem czy ma średnie pcha się do władzy. No cóż długi i to duże trzeba spłacić. Jak Maliniak w 40 latku. A tak na marginesie co z tą blondi? Osobiście wolę szatynki lub brunetki. Amen..
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 06:01

Jesteś zakompleksionym małym człowieczkiem. Wszystkich krytykujesz, ciekawy jestem jaki poziom reprezentujesz? Po twoich wypocinach sądzę, że mniej niż zero. A co kogo obchodzi kogo ty wolisz? Możesz nawet chłopaczków lubić, prawdopodobnie zakompleksiencu wyglądasz tak źle że żadna blondi nawet na ciebie nie spojrzy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 06:15

Co z tą blondi pytasz? Wcale bym się nie dziwił (kimkolwiek ona jest i jeśli wogole jest) że boi się na Łaszczowie pokazać tyle na nią hejtu wyleliscie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 06:29

Jesteś zakompleksionym małym człowieczkiem. Wszystkich krytykujesz, ciekawy jestem jaki poziom reprezentujesz? Po twoich wypocinach sądzę, że mniej niż zero. A co kogo obchodzi kogo ty wolisz? Możesz nawet chłopaczków lubić, prawdopodobnie zakompleksiencu wyglądasz tak źle że żadna blondi nawet na ciebie nie spojrzy.
Kłuje prawda w oczy?Ludzie uczciwi krytyki się nie boją , ale tym panom z uczciwością zupełnie nie jest po drodze.A frustracja nic nie pomoże,wkrótce trzeba będzie zapłacić za te dwanaście lat ,,idylli"i dbania tylko i wyłącznie o własne interesy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 06:35

Co z tą blondi pytasz? Wcale bym się nie dziwił (kimkolwiek ona jest i jeśli wogole jest) że boi się na Łaszczowie pokazać tyle na nią hejtu wyleliscie.
Jakiego hejtu?? Umiesz czytać ze zrozumieniem?? Tyle co ta blondynka dostała tu komplementów to pewnie w całym swoim życiu tyle nie słyszała.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 07:54

Co z tą blondi pytasz? Wcale bym się nie dziwił (kimkolwiek ona jest i jeśli wogole jest) że boi się na Łaszczowie pokazać tyle na nią hejtu wyleliscie.
Jakiego hejtu?? Umiesz czytać ze zrozumieniem?? Tyle co ta blondynka dostała tu komplementów to pewnie w całym swoim życiu tyle nie słyszała.
A kwiaty gdzie??? Sądząc po ogrodzie jaki posiada to zapewne uwielbia łono natury 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 08:11

Norma u niego. Ja to jestem pewny na 100+ że gdzieś tam jest drugie mieszkanie lub domek. At tak na czarną godzinę lub dla córki. Życie kurczę życie. Jak się daje to się kraje. Jeden rąbie węgiel, drugi paliwo, a na tym stołku są możliwości jakie są.to G6 powinni rozwiązać bo ci najważniejsi dzielą się kasą. Kłębek zrobił zakład pogrzebowy, u nas myjnia itd. ale niestety G6 przez niewłaściwe zarządzanie i nierzetelne rozliczanie się z projektów nie dostało kasy i chyba samo się rozleci. I to właśnie jak to jakieś jełopy piszą ten cały Kozioł Woch zarządza G6. Istny koszmar prosty człowiek
Nie wiem czy ma średnie pcha się do władzy. No cóż długi i to duże trzeba spłacić. Jak Maliniak w 40 latku. A tak na marginesie co z tą blondi? Osobiście wolę szatynki lub brunetki. Amen..
I dlatego ten nieudany prototyp burmistrza musi odejść
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 21:33

przecież to więcej jak pewne że przyjdzie- ten co był na zastępcę- na biezaco zna sytuacje w gmnie
a ty zes nie wiedział bo nie pytałeś i nikt ci nie powiedział
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 21:58

to TERAZ TYM BARDZIEJ MU NIKT NIC NIE POWIE
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 22:10

Taki tu pierdolenie o szopenie nic poza tym.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 06:58

Co za cymbał zaplanował Dni Łaszczowa w taka pogodę ? Sami będą pić w Goku i straży a plebs niech się buja na deszczu ,
dlatego właśnie za taka pogardę dla ludzi obecny burmistrz już nie wygra wyborów .Amen.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 09:26

Za robotę się weź to ci takie spędy nie będa w głowie
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 10:35

I tak pójdziesz na ten spęd zobaczyć - kto jest, kto pijany.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 10:36

nie interesują mnie takie wiejskie potupajki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”