ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 07:49

Rozłoźył Łaszczów na łopatki...
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 10:20

Zboczeniec jeden cholera idź sobie sklepać freda i przestań zboczeńcu pijaku ćpunie wypisywać durnoty. Chamie jeden ty. Do kościoła byś poszedł komunie wziął a nie tylko naćpany pijaku wypisujesz.
Nie jestem żadnym zboczeńcem tylko poważnym mężczyzną na kierowniczym stanowisku, mam żonę i udane życie rodzinne. Nic nie poradzę że się zakochałem.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 10:37

Idź do lasu poczuchaj się o sosnę.Podobno pomaga.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 10:56

Dobrze napisane. Co bierzesz?
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 10:57

Ale w kim się zakochales? Jak panienka to korzystaj a jak mężatka to korzystaj z życia podwójnie---tylko bardzo dyskretnie nie na forum
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 11:31

Dobrze napisane. Co bierzesz?
Espumidan i czopki na wzdęcia
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 11:55

Zboczeniec jeden cholera idź sobie sklepać freda i przestań zboczeńcu pijaku ćpunie wypisywać durnoty. Chamie jeden ty. Do kościoła byś poszedł komunie wziął a nie tylko naćpany pijaku wypisujesz.
Nie jestem żadnym zboczeńcem tylko poważnym mężczyzną na kierowniczym stanowisku, mam żonę i udane życie rodzinne. Nic nie poradzę że się zakochałem.
A może ci sernik kryszyński zaszkodził???
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 14:33

Kto ci każe jeść ten sernik?
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 16:59

To forum staje się jakieś zboczone dla dewiantów i zboczeńców. Zaraz zaczniecie wstawiać swoje zboczone fotki. Tfu. Świnie niewyżyte tylko wam kopulowanie w głowie. Zamiast do spowiedzi to piszą durnoty. Do chóru kościelnego szukają chętnych. Aj co ja piszę tam też są baby a z tego co piszecie zboczone ogiery to wy wieku no uszanujcie nawet. O matko koniec świata nastaje. Armagedon.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 17:19

A co im pozostało w tym wieku? Tylko oczy napaść ładną kobieta w krótkiej sukience na pikniku pojesc popić za darmo i durnoty pisać o blondynkach
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 18:55

Nie za darmo, tylko. za pieniądze gminne to żarcie bylo, a pozostalo man głosować jak chcemy i pieprzyc glupoty na tym forum!
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 19:03

Najpiękniejsza dziewczyno o włosach blond
Zabierz mnie proszę daleko stąd
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 19:16

Chwasty powyrywaj na chodniku kolo myjni
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 19:33

To nie chwast tylko zioło
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 20:11

I na chodniku w Dobuzku, bo radny i soltys śpią, jeszcze zima?!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”