ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Pl3 » 22 lut 2018, o 18:32

Polska złamała jakieś przepisy unijne o zadymieniu, ale to wina nie pisowczyków, to wcześniejsze zaniedbania. A kto pytam się fanatyka i chorego na umyśle tego co pisze na tym forum kto chołubi kopalnie i salomona dude tego od związków kopalnianych? Kto wyrzucił do kosza reformy wcześniejszych rządów odnośnie zadymienia i smogu? Aj jaki ty głupi i do piczki materi nie podobny. Brak słów na twoje głupawe odpisy. I tak nie wygracie u nas. PSL THE BEST!!!
Chyba w snach :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2018, o 20:17

Podatek wplacam na konto gminy, jestem ze wsi i daleko mam soltysa...Mieszkancy naszego miasta jacys tacy bezradni, do czego ON Wam potrzebny? Balwany.....
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2018, o 20:32

Chodzą jak jacyś domokrążcy
Na górę

Postautor: goscx » 23 lut 2018, o 07:20

Podwyżki płac? Komu? I na tym polega fanatyzm pisowski. Co by nie robili to dobrze. Drożeją artykuły spożywcze to dobrze, drożeje węgiel to dobrze, wzrosło OC o 100 procent to dobrze, idą miliony na premie dla polityków też dobrze, reformy robione szybko i byle jak też dobrze, miliony na kancelarię prezydenta, limuzyny, obstawę tych chorych miesięcznic też dobrze, skłóceni ze wszystkimi sąsiednimi krajami też dobrze i może powiesz mi fanatyku że w Smoleńsku był zamach to ty jesteś prawdziwy popier.doleniec i masz dokładnie zryty łeb doktryną [***]. Na marginesie nie należę do żadnej partii.
Ty jestes takim idiota czy tylko tak udajesz ?! (mam nadziej, że to drugie). Jak sie ma minimum orientacji i zainteresowania to sie zauważy, że ceny żywnosci poszły w góre niemal we wszystkich krajach Europy. I to nie tylko w tych bogatych ale także należacych do Grupy Wyszechradzkiej. Dodatkowo jajka i produkty pochodne podrożały w wyniku stosowania przez zachodnie farmy niedozwolonych srodków w wyniku czego straty poszły w miliony sztuk jajek. Produkty mleczne podrożały poniewaz nałożono na Polske limity mleczne, w wyniku czego musimy sprowadzac zachodnie o wiele droższe pełne chemi mleko.
Wytłumaczyłem to najprościej jak sie da, tak, żeby Twoja ograniczona główka to pojełą.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 07:29

Gdzie jest ciągnik z gzuku ? Posuty ? Jak baran eksploatuje to tak sie to kończy , naprawa 8tys. pensja traktorzysty 5,5 tys.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 08:12

Pisałem jak fanatyk to fanatyk, zaje.bany fanatyk co nie zrobią to dobrze. Za dużo oglądasz tvpis i tak to się kończy. Jak zakazujecie handlu w niedzielę to myślisz że do kościoła wszyscy polecą. Włącz myślenie zryty łbie. Amen i alleluja.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 08:52

Pisałem jak fanatyk to fanatyk, zaje.bany fanatyk co nie zrobią to dobrze. Za dużo oglądasz tvpis i tak to się kończy. Jak zakazujecie handlu w niedzielę to myślisz że do kościoła wszyscy polecą. Włącz myślenie zryty łbie. Amen i alleluja.
Girgiel najgorszy burmistrz w historii Łaszczowa musi odejśc.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 08:59

Pisałem jak fanatyk to fanatyk, zaje.bany fanatyk co nie zrobią to dobrze. Za dużo oglądasz tvpis i tak to się kończy. Jak zakazujecie handlu w niedzielę to myślisz że do kościoła wszyscy polecą. Włącz myślenie zryty łbie. Amen i alleluja.
Oby jeszcze myjnie zamknęli
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 09:04

Tutaj widać jak fanatycy pisowscy mają zryte łby przez propagandę w TVPis i Rydzyka.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 13:18

Ale widać też jak lewactwo ma zryte łby przez niemiecko żydowskie TVN y i nie widzą, że teraz się nie wyprzedaje państwa, ale dba się, by to, co tamci złodzieje czytaj: POpaprańcy nakradli by wróciło do Polski!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 13:31

Nie podpuszczaj bękarcie szatana. Fanatyku kaczki jaki ty durny że aż dupa piecze. Debilu co ci ukradli? Źle ci było? Trzeba było kraść znalazł się patriota pier.dolony w sam łeb pisowski. Idź włącz tvpis i napisz coś kundlu bo się nie mogę doczekać. Te wcześniejsze wpisy to nie moje ja pisałem wczoraj. To jakiś CH...UJ nakręca. Pozdro kundlu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 13:36

Haha, ale się wkurzają lewaki! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 13:49

To ty zryta czapo czy bękart szatana znowu podpuszcza? I tak lewaki wygrają wybory. A wy śpijcie jak kaczorex w stanie wojennym. 😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2018, o 14:39

Nie podpuszczaj bękarcie szatana. Fanatyku kaczki jaki ty durny że aż dupa piecze. Debilu co ci ukradli? Źle ci było? Trzeba było kraść znalazł się patriota pier.dolony w sam łeb pisowski. Idź włącz tvpis i napisz coś kundlu bo się nie mogę doczekać. Te wcześniejsze wpisy to nie moje ja pisałem wczoraj. To jakiś CH...UJ nakręca. Pozdro kundlu.
Weż suszarkę i susz szosę bo samochody z myjni wyjeżdżają ociekając wodą ,jest mróz i jezdnia staje sie lodowiskiem ,znowu ktos wpadnie do rowu
Na górę

Postautor: goscx » 23 lut 2018, o 17:56

Lewacy przestańcie używac swojego prostackiego języka i wyzwisk jakich używacie w swoim domu. Nie musicie sie chwalić tym jak sie odnosicie do swoich matek dzieci mężów i żon ;)
Do Kośocioła nie musicie chodzić, możecie sobie pojechac do miasta i pojsc na jakas wystawe gejostwa, pedofilii, wynaturzenia, aborci i eutanazji. Tam sie zapewne odnajdziecie. NA Rydzyka tez nikt nikogo nie zmusza zeby dawac. Możecie te pieniadze wysłąc do Niemiec na utrzymanie "biednych" arabusów. JAkos na zachodzie w niedziele sklepy są pozamykane i nikt z tego powodu nie zapluwa sobie buzi. Konczy sie czas wyzysku Polaka i robienia z niego białego murzyna Europy. Konczy sie czas gdy Polska na kolanach szła przed makrele i unie. Musicie sie z tym pogodzic.
Bezzębne psy szczekają a karawana jedzie dalej
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”