ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 07:05

Nie! PSL to nie to samo co PIS. Chciałbyś, ale PSL to to samo co Platforma a właściwie podogonie Platformy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 08:19

Pytam tych wszystkich którzy wszystkich tutaj na tym forum obsyrają, a przeważnie rządzących gminą, i nie ujawniaja się, są anonimowi, wielcy bohaterowi, tchórze do potęgo entej!. Miejci odwagę sie ujawnic, bo tutaj pisze tylko parę osób, takich Łaszczowskich debili!!!!!!!!!!!! którzy w życiu nic nie zrobili dobrego dla naszej miejscoowoścj.Zbliżają się wybory burmistrza i radnych, startujcie, niech naród gminy was wybierze, zobaczymy co potraficie, droga otwarta dla wszystkich1
Jak to nic a myjnia a dług
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 08:33

no miejci-mieci-O=Odwagę się z Miecim-mną-henim- mierzyć. MY tu PIS to też MY tutaj i PSL to to samo co PIS


Nie ma potrzeby ,wyrok nie zatarty ,komisarz wyborczy nie dopuści złodzieja do wyborów
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 08:57

Hermaszewski był na księżycu i widział 2 karakanow jak go kradli. I teraz go zdegraduja
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 09:00

ludzie już zbierają podpisy że są przeciwko kandydaturze Mieczysława O, dokument zbiorczy będzie dowodem niechęci dla takich pajaców.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 09:35

Radny bez żenady kradł prąd. Teraz pokrętnie i BARDZO głupio się tłumaczy. "Każdy łamie prawo..."

1. Radny z Łaszczowa został skazany za kradzież prądu. Zapłaci grzywnę
2. Lokalny polityk przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze
3. W rozmowie z Polsatem tłumaczył, że "każdy łamie prawo"

Reporter pojechał porozmawiać o sprawie z samym skazanym. Okazało się, że ze swojej funkcji rezygnować nie zamierza. A nawet więcej.

Reporter: Nie wstyd panu?

Radny: Nie, dalej będę startował na radnego i sołtysa.

Reporter: Jest pan przedstawicielem władzy, a łamie pan prawo.

Radny: Każdy łamie prawo, pan nie łamie prawa?

Chociaż samorządowiec przyznał się do kradzieży śledczym, w rozmowie z reporterem odpowiadał już wymijająco. Na stwierdzenie, że został skazany za kradzież stwierdził: - Nie. Wiedziałem, że to zakład energetyczny, to państwo w państwie i tam się człowiek nie wymiga. Później dodał: - Przyznałem się, jak oni mnie atakowali. Policjant zaczął mnie przesłuchiwać, jakie miałem wyjście? (...) Człowiek się czasami przyznaje i nie wiadomo, do czego.

Na pytanie reportera, czy zawiadomił prokuraturę, że wymuszono na nim zeznanie stwierdził: - Nie, a po co?

Absurdalna była też końcowa część dialogu radnego z dziennikarzem.

Radny: Będę żył dalej, tak jak żyłem.

Reporter: I dalej będzie pan łamał prawo?

Radny: Oczywiście.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 09:55

PRZECIEŻ DOBRZE WIESZ ŻE JAK TEN PAN WYSTARTUJE TO I TAK WYGRA MOŻE TOBIE ZAGRAŻA W WYBORZE TWOJEJ ZACNEJ OSOBY KTÓRA TAK ZADZIAŁAŁA AŻ GŁUPIO (LUDZIE TO OCENILI).
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 10:17

PRZECIEŻ DOBRZE WIESZ ŻE JAK TEN PAN WYSTARTUJE TO I TAK WYGRA MOŻE TOBIE ZAGRAŻA W WYBORZE TWOJEJ ZACNEJ OSOBY KTÓRA TAK ZADZIAŁAŁA AŻ GŁUPIO (LUDZIE TO OCENILI).
Nie wystartuje ,spokojnie ,jest wyrok
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 10:54

to trzeba było zrobić mu świństwo żeby nie startował i ty wystartujesz...ale
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 11:02

to trzeba było zrobić mu świństwo żeby nie startował i ty wystartujesz...ale
A KTO PIERWSZY ZROBIŁ ŚWIŃSTWO ? OKRADAŁ NAS TO NIE ŚWIŃSTWO ? PRZYZNAŁ SIĘ TO NIE ŚWIŃSTWO ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 12:24

http://kultura.laszczow.pl/zasoby/IMG_0280.JPG


Tak ma wyglądać nasza przyszłość?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 13:54

Co ty [***]...ales?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 15:53

to trzeba było zrobić mu świństwo żeby nie startował i ty wystartujesz...ale
A KTO PIERWSZY ZROBIŁ ŚWIŃSTWO ? OKRADAŁ NAS TO NIE ŚWIŃSTWO ? PRZYZNAŁ SIĘ TO NIE ŚWIŃSTWO ?

JAKICH NAS, JAKICH NAS.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 21:01



A KTO PIERWSZY ZROBIŁ ŚWIŃSTWO ? OKRADAŁ NAS TO NIE ŚWIŃSTWO ? PRZYZNAŁ SIĘ TO NIE ŚWIŃSTWO ?

JAKICH NAS, JAKICH NAS.
A kto płaci za straty powstałe w wyniku kradzieży nie podatnicy ?
Na górę

Postautor: rrr » 25 lut 2018, o 21:39

tak mi się wydaje że ten pan Smoli będzie płakał oj będzie jeszcze troche
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”