ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 sty 2018, o 21:57

Mów mi ch.uju a nie Panie. Na pana trzeba mieć wygląd lub szacunek bo pieniądze z chama pana nie zrobią.
Na górę


Postautor: Gość » 24 sty 2018, o 14:30

I co na to Rada Miejska? I co na to Pan Burmistrz?? Czy w tym roku zasięgnął opinii RIO jak brał nie 200 a 500 tys. kredytu? Co Ty wyrabiasz z tą gminą człowieku??? Jak można być takim imbecylem,oj się w końcu wezmą za te nieprawidłowości. Mam nadzieję, że w końcu zaczniesz składać wyjaśnienia i odpowiesz za te swoje tzw. "rządy"
Na górę

Postautor: rayaner » 24 sty 2018, o 21:18

na pytanie poprzednika powinien odpowiedziec przewodniczacy ze swa rada ktora przeklepuje nastepne pozyczki opamietajcie sie i tak nieudolnie zarzadzacie finansami gminy ktos z gory powinien was rozliczyc dobze ze konczy sie wam kadencja bo i tak doprowadziliscie finanse gminy do ruiny czas sie wycofac z waszych nieudolnych rzadow
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2018, o 21:31

Widzialem Pierwszą Damę w Mercedesie z Rancza i mam pomysł, wlaczajmy klaksony naszych zlomkow na widok Pierwszej Rodziny za kierownicą onego!?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2018, o 21:46

Widzialem Pierwszą Damę w Mercedesie z Rancza i mam pomysł, wlaczajmy klaksony naszych zlomkow na widok Pierwszej Rodziny za kierownicą onego!?
I jak prezencja? Lepiej? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 07:11

A JA !!! Co oni mają w głowie??? Siano?!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 07:15

na pytanie poprzednika powinien odpowiedziec przewodniczacy ze swa rada ktora przeklepuje nastepne pozyczki opamietajcie sie i tak nieudolnie zarzadzacie finansami gminy ktos z gory powinien was rozliczyc dobze ze konczy sie wam kadencja bo i tak doprowadziliscie finanse gminy do ruiny czas sie wycofac z waszych nieudolnych rzadow
Przewodniczący jest pusty jak murzyński bęben ale i na niego przyjdzie czas oj przyjdzie ,nie pomoże wódka dla wyborców
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 16:34

Dobre murzyński bęben. No ale taki jest cymbał i tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 18:40

Burmistrz bardzo skrupulatnie wypełnia swoją pracę, skrupulatnie pobiera co miesięczną bardzo wysoką pensję!! A w gminie nikt nic nie wie, nic się nie dzieje, nie ma żadnych opcji rozwoju dla nas!! Spadniesz ze stołka i będziesz beczał za swoje działania! Mieszkańcy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 20:57

Lada moment otrzymamy nakazy płatnicze,zdziwicie się stawkami podatków ,podziękujemy na jesień przy urnach
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2018, o 22:48

Czekają nas tylko podwyżki, te 4 tys na głowę trzeba jakoś spłacić.Nie, Panie Burmistrzu?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2018, o 09:23

No co jest? Sobota, wolne, a tu żadnego wpisu. Może by tak Tera coś na pisiorkow napisać?
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2018, o 07:57

PIS robi robotę jakiej nie może przeżyć komuna i bzdetna opozycja, do nas do Łaszczowa też dotrze sprawiedliwość, to tylko kwestia czasu!
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2018, o 08:50

A co oni takiego robią? Na razie to przez ich rządy wszystko podrożało od OC po spożywcze. A pobory stoją w miejscu. I co ty na to pajacu.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”