Obwodnica za 5 lat

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: telewidz » 14 paź 2016, o 09:37

Jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat.......................
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 15:52

a ten co? pdlneło? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 18:55

telewidz pisze:Jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...
jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat...

jest szansa na obwodnicę za 5 lat, burmistrz uśmiechnięty, elektorat zadowolony, piękna przyszłość naszego miasta rysuje się wspaniale A za 5 lat.......................

Zlekceważnony, upokorzony ośmieszony tomaszowski elektorat PiSu dalej naiwnie wierzy w obwodnicę, choć dalej jest w żywe oczy kiwany:
... Wiceminister Szmit ma przyjechać w drugiej połowie września aby zapoznać się ze stanem zaawansowania inwestycji. - I objąć osobistym nadzorem - stwierdził Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego. - Przycisnąć odpowiedzialnych - dorzucił Czarnek.
Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/serwisy/ek ... ,10584154/

Się pytam: mamy połowę października, no i gdzie ten wiceminister? Gdzie ten osobisty nadzór? Gdzie przyciśnięcie odpowiedzialnych? Ile ściemy ma jeszcze nawciskać PiS, żeby tomaszowski ciemny lud to zobaczył i przestał być tak ciemny?
:panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 19:43

A w d...mam obwodnicę. Mam tyle radochy z płaczów takich durnych lemingów że uj z obwodnicą :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 19:48

Pisowskie naczalstwo ściemnia, że budowa odłożona, bo są nowe przepisy, bo będzie nowa decyzja środowiskowa. BZDURY !!! Te nowe przepisy dotyczą tylko ekranów dźwiękochłonnych. Z projektu obwodnicy wystarczyć wyrzucić te ekrany, które wg nowych przepisów są zbędne. To dla projektantów robota na 3 dni !!!. Wydanie nowej decyzji środowiskowej to góra 3 tygodnie włącznie z czasem na jej uprawomocnienie.!!! PO CO TA PISOWSKA ŚCIEMA, ŻE ROZPOCZĘCIE BUDOWY TRZEBA ODŁOŻYĆ NA TRZY LATA???
Na górę

Postautor: Haker » 14 paź 2016, o 19:52

A kto wierzył w obwodnicę? :P
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 20:04

Gość pisze:A w d...mam obwodnicę. Mam tyle radochy z płaczów takich durnych lemingów że uj z obwodnicą :lol: :lol: :lol:

To nie płacze. to obśmiewanie zlekceważonego, ośmieszonego, upokorzonego pisowskiego elektoratu z zapyziałego Tomaszówka. Rżnij dalej głupa, że masz w d... obwodnicę. Przypomnij sobie, po co blokowałeś Lwowską i Zamojską 2 lata temu . Poprzypominaj sobie co twoi pisowscy ważniacy z Tomaszowa mówili wtedy: https://www.youtube.com/watch?v=TihHdcfJRaY . CO ONI DZIŚ MAJĄ DO POWIEDZENIA W SPRAWIE OBWODNICY???
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 20:07

Gość pisze:
Gość pisze:A w d...mam obwodnicę. Mam tyle radochy z płaczów takich durnych lemingów że uj z obwodnicą :lol: :lol: :lol:

To nie płacze. to obśmiewanie zlekceważonego, ośmieszonego, upokorzonego pisowskiego elektoratu z zapyziałego Tomaszówka. Rżnij dalej głupa, że masz w d... obwodnicę. Przypomnij sobie, po co blokowałeś Lwowską i Zamojską 2 lata temu . Poprzypominaj sobie co twoi pisowscy ważniacy z Tomaszowa mówili wtedy: https://www.youtube.com/watch?v=TihHdcfJRaY . CO ONI DZIŚ MAJĄ DO POWIEDZENIA W SPRAWIE OBWODNICY???



Blokowałem żeby odsunąć PO od władzy :roll: Udało się. Ja blokowałem ty siedziałeś w domu ale ty najbardziej przeżywasz. Uj wie o co ci chodzi. :roll:
Na górę

Postautor: Haker » 15 paź 2016, o 08:32

No i zamilkł :roll: Siedział w domu gdy ludzie blokowali, na PIS nie głosował ale pierwszy drze ryja o niespełnione obietnice. PIS niech rozliczą wyborcy PIS
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 08:46

Gość pisze:
Gość pisze:To nie płacze. to obśmiewanie zlekceważonego, ośmieszonego, upokorzonego pisowskiego elektoratu z zapyziałego Tomaszówka. Rżnij dalej głupa, że masz w d... obwodnicę. Przypomnij sobie, po co blokowałeś Lwowską i Zamojską 2 lata temu . Poprzypominaj sobie co twoi pisowscy ważniacy z Tomaszowa mówili wtedy: https://www.youtube.com/watch?v=TihHdcfJRaY . CO ONI DZIŚ MAJĄ DO POWIEDZENIA W SPRAWIE OBWODNICY???



Blokowałem żeby odsunąć PO od władzy :roll: Udało się. Ja blokowałem ty siedziałeś w domu ale ty najbardziej przeżywasz. Uj wie o co ci chodzi.


Taaa. Na transparentach z blokady najlepiej było widać, a z okrzyków najlepiej było słychać, że na blokadzie chodziło tylko o odsunięcie PO od wladzy :lol: :lol: . Znów kłania się powiedzenie: napluj k..ie w pysk, a ona że deszcz pada. Pytasz o co mi chodzi? A o to, żeby pokazywać jaka to z PiSu zbieranina kłamców i jak bardzo ciemny lud z Tomaszowa jest ciemny. . Masz jeszcze wątpliwości???? :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 08:49

Gość pisze:
Gość pisze:

Blokowałem żeby odsunąć PO od władzy :roll: Udało się. Ja blokowałem ty siedziałeś w domu ale ty najbardziej przeżywasz. Uj wie o co ci chodzi.


Taaa. Na transparentach z blokady najlepiej było widać, a z okrzyków najlepiej było słychać, że na blokadzie chodziło tylko o odsunięcie PO od wladzy Znów kłania się powiedzenie: napluj k..ie w pysk, a ona że deszcz pada. Pytasz o co mi chodzi? A o to, żeby pokazywać jaka to z PiSu zbieranina kłamców i jak bardzo ciemny lud z Tomaszowa jest ciemny. . Masz jeszcze wątpliwości???? :panzielony: :panzielony:




Nie czuję sie ciemny bo na peło czy nowoczesną tez bym nie zagłosował. :P Nie czuję się oszukany. Nie głosowałeś na PIS a najwięcej drzesz ryja o ich obietnice. Coś z tobą jest nie tak? Jakaś choroba?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 09:21

Dalej głosujcie na burmistrza,dalej głosujcie na tych samych radnych a już nie długo będziecie mieli obwodnicę,basen i dużo dużo więcej.Ale jak na razie to nie macie nic a oni poobsadzali po znajomości, po partii swoich gdzie tylko się da.Po cichu,bez konkursów,ogłoszeń tak aby jak najmniej osób wiedziało i miało szansę na posadę.Nie zdajecie sobie ile ,,Misiewiczów,, jest teraz w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 09:33

A PO i PSL oczywiście zatrudniało nie po znajomości.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 13:46

Gość pisze:A PO i PSL oczywiście zatrudniało nie po znajomości.

PSL dalej zatrudnia po znajomości w Starostwie.Nie chodzi czy PO zatrudniało po znajomości czy nie (oczywiście że tak robiło). Chodzi o to,że po objęciu władzy przez PIS czy to w Tomaszowie czy w całej Polsce miało być inaczej i każdy miał mieć równe szanse.W Tomaszowie czy okolicach nie trzeba mieć nawet wykształcenia,wystarczą znajomości.Przykład z okolic:Lubycza Królewska nabór na pracownika GOPS.Została zatrudniona osoba bez studiów,bez doświadczenia ale miała co innego niestety(Wszyscy inni kandydaci posiadali wyższe wykształcenie i doświadczenie w pracy biurowej,ale od samego początku na starcie nie mieli żadnych szans).
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2016, o 14:45

Gość pisze:A PO i PSL oczywiście zatrudniało nie po znajomości.

A gdzie ta zapowiadana przez PiS wszem i wobec "dobra zmiana? Po co PiS ją zapowiadał? Czemu wyborców oszukał? :twisted: :twisted:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”