Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ktos43 » 19 paź 2018, o 22:08

No wiec znowu we wladzach nastanie miłość wzajemna i adoracja PO z PSLem z korzonkami w PZPR Zle sie dzieje - to robmy igrzyska i bibę za bibą. Wszedzie ich pogonili zostal tylko w powiecie Susiec i Lubycza. Moze tak posluchac Kukiza co?
Na górę

Postautor: dupek » 19 paź 2018, o 22:14

Z calym szacunkiem dla Pani ! Ale Ludzie nie Marnujmy glosow bo w 2 turze szanowna Pani dalej pojdzie z Naklickim po domach :!:
Jeżeli ktoś ma ugruntowany pogląd to i odwiedziny kandydatów wszelkiej maści nie zmieni jego decyzji o poparciu kogoś sensownego. II tura pewna, chyba, że Kawa powtórzy sukces z 2010 roku to wówczas nie trzeba będzie słuchać kolejne dwa tygodnie tych dyrdymałów. Wietrzenie w UG Susiec nieodzowne. Demony przeszłości - pora zejść ze sceny. Niech młodzi mają szansę na decydowanie o rozwoju swojego rejonu. W WESELU Wyspiańskiego chochoły symbolizowały słomiany zapał narodu, a w UG Susiec symbolizuje przerośnięcie dupy do stołka. I taka to wójtowa racjonalność, jeden zarabia jako emeryt, urzędnik, radny, a inny poniewiera się poza granicami kraju za chlebem, pogratulować przyzwoitości. Jeżeli wyborcy tego właściwie nie ocenia przy urnach to znaczy, że stracili są masochistyczni.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 22:18

No wiec znowu we wladzach nastanie miłość wzajemna i adoracja PO z PSLem z korzonkami w PZPR Zle sie dzieje - to robmy igrzyska i bibę za bibą. Wszedzie ich pogonili zostal tylko w powiecie Susiec i Lubycza. Moze tak posluchac Kukiza co?
Ludzie szanuję Wasze wyznania polityczne,ale niech Pani Mandziuk i Kukiz pokażą się i zrobią coś dla gminy przed "stołkiem"...i za cztery lata będą pożądanymi,być może wójtami.Jedyną osobą jest Pan Franciszek co może zrobić porządek jak na tę czasy przystało! _ porządek dla nas, dla dzieci ...
Trzymam kciuki i pilnujemy Was teraz urzedaski-przebieraski..
Na górę

Postautor: Yty » 19 paź 2018, o 22:24

Powiem tyle...bije pianę jeden kandydat...bo innych zachowań "nie znaju" 😂.to wiele mówi...a najgorsze że przez ten dług to jego "wezwanie" z baneru jest do kosza, bo gospodarz...gospodarnie zarządza, po równo i nie aż tyle na minusie!!!! Rybnica elegancko,a reszta beeee
Majdan beeee
Może to i wina radnych? Może ale ja z zadupia też wybieram wójta i chce by moje dzieci miały takie same szanse dojazdu czy rozwoju jak dzieci z Susca.
Na górę

Postautor: Ezechiel » 19 paź 2018, o 22:30

Obawiasz sie powiedziec wprost o kretactwie? Rozwiazujac rebus obsadzeń dostrzegasz ze kolejne stolki obrastaja w ludzi z jednej rodzinki lub ludzi z niecnymi zaslugami z poprzednich wyborow rzadko z przecietnymi kompetencjami?
Masz dosc patrzenia na podszywanie sie pod zaslugi innych?
Nie trawisz przekupstwa i kupczenia glosami?
Wolisz prawde od pieknego kłamstwa za Twoje pieniadze?
TERAZ Masz właśnie WYJATKOWA SZANSE - idz na WYBORY i zatrzymaj to glosując na Pana KAWĘ! Pamietaj ze tylko SMIECI plyna z glownym nurtem...
Na górę

Postautor: Hell » 19 paź 2018, o 22:31

:shock: panie N ....gdzieś pan jest?
Na górę

Postautor: Kawosz » 19 paź 2018, o 22:37

A ja cenię Pana Kawe glowie ze to ze docenil madre dzieci wprowadzil stypendia naukowe dla dzieci.Moze kwoty nie powalaja z nog ale moje pociechy czuja sie tym dowartosciowane. Tyle w temacie
Na górę

Postautor: Asi » 19 paź 2018, o 22:50

Tusk w kułchozie UE
Schetyna w Polsce
Naklicki w gminie
Wspolne cele tej niezapomnianej partii juz wystarczająco poznalismy - tymczasem i byle do żł...ba
Na górę

Postautor: koles » 19 paź 2018, o 22:54

Z calym szacunkiem dla Pani ! Ale Ludzie nie Marnujmy glosow bo w 2 turze szanowna Pani dalej pojdzie z Naklickim po domach :!:
Jeżeli ktoś ma ugruntowany pogląd to i odwiedziny kandydatów wszelkiej maści nie zmieni jego decyzji o poparciu kogoś sensownego. II tura pewna, chyba, że Kawa powtórzy sukces z 2010 roku to wówczas nie trzeba będzie słuchać kolejne dwa tygodnie tych dyrdymałów. Wietrzenie w UG Susiec nieodzowne. Demony przeszłości - pora zejść ze sceny. Niech młodzi mają szansę na decydowanie o rozwoju swojego rejonu. W WESELU Wyspiańskiego chochoły symbolizowały słomiany zapał narodu, a w UG Susiec symbolizuje przerośnięcie dupy do stołka. I taka to wójtowa racjonalność, jeden zarabia jako emeryt, urzędnik, radny, a inny poniewiera się poza granicami kraju za chlebem, pogratulować przyzwoitości. Jeżeli wyborcy tego właściwie nie ocenia przy urnach to znaczy, że stracili są masochistyczni.
Nieźle.
Na górę

Postautor: misiek97 » 19 paź 2018, o 22:54

Jak to czytam to się zastanawiam jakim cudem wygrał P. Naklicki skoro tutaj wszyscy za kawą nie wiem co wam obiecał.Ciekawią mnie te stołki bo jakoś ich nie widzę... Przez 8 lat nie widziałem zasług kawy, może były małe i nikt nie zwracał uwagi ale pamiętam walkę o zastępcę od spraw zbędnych...
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 23:01

:shock: panie N ....gdzieś pan jest?
Jak to gdzie ?!!!! kolekcjonujemy z moimi kolegami i koleżankami z gabinetów cieni wasze plakaty,aby naród wsiochow wiedział kto jedyny pan i wladca😂😂😂
Żyjcie dla swojego pana i potomków jego! 😵😵😵
Na górę

Postautor: Tussk » 19 paź 2018, o 23:04

Niedawno lizali Naklickiemu dupe a teraz go opluwaja😂 :lol:
Na górę

Postautor: Asi69 » 19 paź 2018, o 23:07

Jak to czytam to się zastanawiam jakim cudem wygrał P. Naklicki skoro tutaj wszyscy za kawą nie wiem co wam obiecał.Ciekawią mnie te stołki bo jakoś ich nie widzę... Przez 8 lat nie widziałem zasług kawy, może były małe i nikt nie zwracał uwagi ale pamiętam walkę o zastępcę od spraw zbędnych...
On bynajmniej nie byl glupi chlop i kasy za darmo nie doil ale Pani siostrzyczka kolegi posła to niby co wniosla do gminy i to bez konkursu? Sekretarka Kawy nie ksiegowala za free w rodzinie bo posadke dostala. Pomniejszanie zaslug Kawy to chyba twoj chleb codzienny zdaje sie bo ten sam tekst powtarzasz co chwila. Poczytaj wstecz ale ze zrozumieniem ;) Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie Krzysiu
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 19:38

Cisza wyborcza?
Na górę

Postautor: ABC » 20 paź 2018, o 21:03

Cisza wyborcza?
Krzychu ma dziś wolne.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”