Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kazik B » 10 paź 2018, o 21:38

Zatesknilo sie za aferowiczem z poprzednich kadencji Panem K?? Tyle rzadzil i g***no pokazal, chcecie jego powrotu? Dajmy szanse obecnemu wojtowi, jedna kadencje jest i juz duzo juz zrobil dla gminy, nie zamyka szkol, naprawia drogi. Tak dla Pana Naklickiego !!!!!
W końcu ktoś coś mądrego napisał. Obecny wójt zajął sie OSP, interesuje sie sprawami mieszkańców. Najwidoczniej 4 lata temu wielu osobom coś przeszkadzało w Panie K. skoro został zmieniony. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, bo chyba tylko po to żeby w niej utopić innych.
Na górę

Postautor: luj » 10 paź 2018, o 21:41

Zatesknilo sie za aferowiczem z poprzednich kadencji Panem K?? Tyle rzadzil i g***no pokazal, chcecie jego powrotu? Dajmy szanse obecnemu wojtowi, jedna kadencje jest i juz duzo juz zrobil dla gminy, nie zamyka szkol, naprawia drogi. Tak dla Pana Naklickiego !!!!!
Głosuj na kogo chcesz! My zagłosujemy na Kawę. Jeżeli chodzi o inwestycje to żaden nie błysnął, ale przynajmniej kawa trzymał w ryzach urzędników i nie było emerytów na etatach, a imprez dla seniorów to obecny wójt robi więcej niz poprzedni, a obiecanych milionów ani dudu!
Na górę

Postautor: kokoko » 10 paź 2018, o 21:53

Witam wszystkich!
Otworzyłem forum z ciekawości o nastroje polityczne przed nadchodzącymi wyborami i musze stwierdzić że jestem w szoku?
Ludzie co wy tu wypisujecie? Pytacie gdzie sa te miliony? To wam odpowiadam, sa w stadionie na ktory gmina dostała 70% dofinansowania i na którym graja dzieciaki z całej gminy (bodajże nie gra nikt z Łasoch i Maził), sa w drogach które sa w całej gminie, np. na słynnym wygonie. Są w hali, w Majdanie, która była obiecywana przez 8 lat, w ocieplanej szkole w Grabowicy, we wszystkich swietlicach i remizach na terenie gminy. Nie wierzycie? To zapraszam do Susca, czy Rybnicy. Ale żeby nie było, że jestem tutaj jakimś przydupasem obecnego wójta, nie, patrze na przyszłość i staram sie sprawiedliwie ocenić funkcjonowanie organów, z ciekowsci takze o mozliwe zmiany, czytałem biuletyny kontrkandydatów, które sa smieszne. Zadnej merytorki, tylko w przypadku Pana Kawy, puste oskrazenia bez zadnego potwierdzenia, i uwaga wielkie inwestycje, place zabaw (które juz sa w kazdej miejscowsci), poza tym obiecuje Pan ze sesje beda trwały 4-6 godzin? Zbawiciel. Pani Mandziuk tez zero retoryki, tylko takie ble ble, historia, tradycja, ja rozumiem ze to teraz w modzie, ale jakie zmiany wprowadzi to w nasze zycie? Ja nie wiem zdecydujecie bjak chcecie, mam nadzieje ze to posty tutaj to tylko gadka niedowartosciowanych popleczników Pana Kawy? Przestancie gadac głupoty, tylko sie dowiedzcie z powaznych zródeł, jak jest, co zostało zbudowane, jakie sa plany, a nie wierzycie w jakieś sitwy i inne kolaboracje. Błagam was ogaarnijcie sie....
Na górę

Postautor: Lolek » 10 paź 2018, o 22:15

Panie Kawa pan lepiej kupuje koze na wybory
Na górę

Postautor: Pawelek1 » 10 paź 2018, o 22:18

Poplecznikom Kawy sie stolki maza. Kawa byl dlugo i nic nie pokazal. Dwa razy sie do tej samej rzeki nie wchodzi, mial czas na wykazanie sie. Moze mysli ze ludzie to tumany i zapomnieli jak to bylo za jego kadencji? miejmy nadzieje ze nie... Mam nadzieje ze wygra obecny wojt bo poprzednik nie dosrasta mu do piet w pelnieniu tej funkcji.
Na górę

Postautor: Wer » 10 paź 2018, o 23:10

Poplecznikom Kawy sie stolki maza. Kawa byl dlugo i nic nie pokazal. Dwa razy sie do tej samej rzeki nie wchodzi, mial czas na wykazanie sie. Moze mysli ze ludzie to tumany i zapomnieli jak to bylo za jego kadencji? miejmy nadzieje ze nie... Mam nadzieje ze wygra obecny wojt bo poprzednik nie dosrasta mu do piet w pelnieniu tej funkcji.
Że ludzie to tumany i glupasy to myśli pan Na....że są głupi, ślepi,nie kojarzą sytuacji i faktów....
Bo nawet pana N ....nie stać na rywalizację fair Play....a pan.K....sie teraz plakatuje więc pan N...i rzesza urzedasow i przydupasow pisze na forum....taką politykę i życie pan N...prowadzi! 😂
Niech wygra mocniejszy bez mataczenia! Stać Cię na to panie z klucza Rybnickiego?!buahaha
Na górę

Postautor: Susiec » 11 paź 2018, o 07:12

Naprawia drogi...itp- jakże dużo inwestuje w rozwój turystyczny w Susccu ! A gdzie inne miejscowości? Co z nimi ? Ludzie otwórzcie oczy zacznijmy myśleć racjonalnie ! Pytanie co Kawa robił w poprzedn8ch kadencja? Odp nic ? NIE ! Spłacać długi gminy po poprzedniku... Tym razem też tak bedzie... nie widać żadnych prac w tej kadencji pomijając Rybnice 😁 no i drogi żajdanu do Oseredka. Ale przecież trzeba zrobić coś! Ja swój głos oddają na Kawę! A co niektórych prawda w oczy kole Ale to dobrze może w końcu się OBUDZĄ ! pozdrawiam wyborca.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 07:21

Ludzie oddajcie głosy na kogo chcecie kawę herbatę czy innych kandydatów,najważniejsze abyście poszli na wybory.
Na górę

Postautor: Antonio » 11 paź 2018, o 08:12

Zatesknilo sie za aferowiczem z poprzednich kadencji Panem K?? Tyle rzadzil i g***no pokazal, chcecie jego powrotu? Dajmy szanse obecnemu wojtowi, jedna kadencje jest i juz duzo juz zrobil dla gminy, nie zamyka szkol, naprawia drogi. Tak dla Pana Naklickiego !!!!!
W końcu ktoś coś mądrego napisał. Obecny wójt zajął sie OSP, interesuje sie sprawami mieszkańców. Najwidoczniej 4 lata temu wielu osobom coś przeszkadzało w Panie K. skoro został zmieniony. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, bo chyba tylko po to żeby w niej utopić innych.
Idąc tym tokiem myślenia nie zagłosuję na drugi raz na towarzysza z PZPR dobrze znanego w piekarni w Józefowie, bo nie wchodzi się drugi raz do tej samej wody ;)))
Na górę

Postautor: Kffu » 11 paź 2018, o 08:29

Ktos napisal, ze ani p Naklicki ani p Kawa nie blysneli z inwestycjami ! Ok Ale za p Kawy gmina nie miala Dlugow ! A za p Naklickiego !!! Jutro kolejna impreza dla Smietany !
Na górę

Postautor: Abc » 11 paź 2018, o 10:36

Mamy ranking https://www.portalsamorzadowy.pl/wybory ... 504,2.html

Panie Naklicki tym razem trzeba więcej komisji przekupic,i więcej pieniędzy szykować ...
będzie to kosztowna kampania,niestety, dla Gminy Susiec!!!
Oj zobaczycie ludziska...po czasie... :twisted:
Na górę

Postautor: Mati7644 » 11 paź 2018, o 11:34

Ciemnoto dalej szukajcie sitew I długów bez potwierdzenia. Lepiej Osiow I innych harcerzy bylo zatrudniać. Nie dla tego zasciankowego kozo...;)
Na górę

Postautor: gosc4 » 11 paź 2018, o 14:20

Z Naklickim może wygrać tylko Kawa. szkoda głosów na M. Będzie powtórka z 2010 roku. Oj będzie się działo, ale tego potrzeba. Nie może ten układ dalej trwać. Trzeba namieszać. Głosujemy na kawę.
Niektórzy nie pójdą ani na Kawę ani na Naklickiego, więc Mandziukowa jest dla nich alternatywą
Na górę

Postautor: Kuras65 » 11 paź 2018, o 14:59

Ja chcę te boiska za 30 tyś zobaczyć panie k. Przecież to śmiech na sali....
Na górę

Postautor: Cfu » 11 paź 2018, o 15:18

:lol: no tak dla was 30 000 to Nic ! Podostawaliscie dotacje po 100 000 I tez malo ! NIC NIE ZROBILISCIE !
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”