Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Adonis » 22 paź 2018, o 06:43

Ponoc Naklicki wygral ale poki co strasznie to dlugo trwa i nikt nic konkretnie nie wie i chyba skonczy sie na tej turze tylko
Wiec 2 kanedcje kawy i druga naklickiego. Mowia ze tak jak w 2010 wynory skoncza sie przy pierwszym rozdaniu
Na górę

Postautor: Yhoho » 22 paź 2018, o 08:25

I to jest to, brawo Zbychu rozwaliles konkurencję I o to chodzi, bez namawiania, chodzenia po domach i wozenia emerytów z oseredka co nie franiu? Brawo brawo. Teraz porządek z tymi co sieli ferment. Pozdrawiam! :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: pawelus » 22 paź 2018, o 11:08

witam. zna ktos juz moze wyniki?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 11:54

Naklicki wygrał
Na górę

Postautor: 5434 » 22 paź 2018, o 11:59

Teraz fani kawy będą lizać 4 lata dupe Pana Naklickiego, może chociaż troszkę się zamkną bo jakoś forum ucichło😂
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 12:06

Jak już to 5 bo tyle będzie kadencja trwała
Na górę

Postautor: Git » 22 paź 2018, o 12:32

Brawo wójt , przynajmniej wygrał gość który mieszka w gminie i wie co kogo boli,a nie rozumiem ludzi którzy głosują na gościa który mieszka w Zamościu i przez ostatnie 4 lata niczym się nie interesował w gminie ,niech spada do Zamościa ,a wy ludziska obudźcie się .
Na górę

Postautor: Wacibski » 22 paź 2018, o 12:45

No i nie polecą piórka Panie K..
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 13:00

brawo Panie Naklicki. Gratulacje.
Na górę

Postautor: Alres » 22 paź 2018, o 16:05

Przyznam, że głosowałam na p. Kawę nie wyszło mu, a z tego co słyszałam dobry jest wynik obecnego wójta, mam nadzieję że będzie się coś dziać. Moze kiedyś przekona mnie do siebie, bo odbieram, że poprzednik poddał się zwyczajnie a może to była próba meskich sił
Na górę

Postautor: Tryt » 22 paź 2018, o 17:22

Sympatycy Kawy nigdy nie lizali ...Naklickiego.
Jedynie rude.... :lol: :lol: :lol:
Nie wierzę w takie zwycięstwo Naklickiego,bo wiem co się mówiło poza towarzystwem.dziwne to wszystko...
Wygrał ten ktory otwarty rachunek w sklepie zrobił,aby mieć taką frekwencje...no ale to nie moje sumienie i nie mi będzie wstyd...
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:47

Mandziuk 367
Kawa 808
Naklicki 2255
Zmiażdżył konkurencje a ty o jakiś przekrętach piszesz.Człowieku obudź się
Na górę

Postautor: Wacibski » 22 paź 2018, o 17:57

Sympatycy Kawy nigdy nie lizali ...Naklickiego.
Jedynie rude.... :lol: :lol: :lol:
Nie wierzę w takie zwycięstwo Naklickiego,bo wiem co się mówiło poza towarzystwem.dziwne to wszystko...
Wygrał ten ktory otwarty rachunek w sklepie zrobił,aby mieć taką frekwencje...no ale to nie moje sumienie i nie mi będzie wstyd...
W takim razie polecam zmianę towarzystwa. Pana K. nie ma już w grze i czas się z tym pogodzić.
Na górę

Postautor: Lil » 23 paź 2018, o 09:09

Ok wygrał Naklicki . Ale ja do tej pory nie mogę uwierzyć że aż taka różnica głosów 1400glosow różnicy... Ja bym pertraktowala co chodzi o to ! To i tak nie zmienia faktu że nowy stary wójt będzie dobrym gospodarzem! Dla siebie no ale mamy co mamy. Nic nie zmienimy tak wybrali spoleczenstwo. A ja co by sie nie działo i tak jestem za PANEM KAWA!
Na górę

Postautor: hghgg » 23 paź 2018, o 13:39

Ok wygrał Naklicki . Ale ja do tej pory nie mogę uwierzyć że aż taka różnica głosów 1400glosow różnicy... Ja bym pertraktowala co chodzi o to ! To i tak nie zmienia faktu że nowy stary wójt będzie dobrym gospodarzem! Dla siebie no ale mamy co mamy. Nic nie zmienimy tak wybrali spoleczenstwo. A ja co by sie nie działo i tak jestem za PANEM KAWA!
A w 2010 jak było? juz pani zapomniała? idenyczne wyniki, ale wtedy pasowało, tak? widocznie ludzie mu ufają to go wybrali, sam też na niego głosowałem, i nie ma co gdakać, że nic nie zrobił tylko trzeba trochę poszerzyć horyzonty...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”