Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 18:17

Jak tylko Cpn! ROZTOCzanka kateringuje wszystkie impry w gok ! JakAZ zbieznosc INTERESOW :lol:
Ale wiecie, że w urzędzie udostępnią do wglądu/skserowania wszystkie umowy które dotyczą publicznych finansów? Może faktycznie ktoś powinien się tam przejść i o nie poprosić.

Panowie i Panie Radni. Może któryś z was?
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2017, o 11:09

Rada jest Przekupiona prawie ! od A do Z tancza i trzepia zêsami jsk Pan karze !
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2017, o 11:26

Uslyszalam o forum od znajomych, nie jestem zbyt komputerowa ale napisze tylko taka sytuacje. F. KAWA w pewnym okresie wszedl do mojej rodziny, zostal wojtem.... wiec poprosilam Go aby zalatwil prace dla syna i corki, odpowiedz byla ktutka ! Nie ! Jestem Uczciwym Czlowiekiem ! Nie chce gadania ludzi! Od tamtej pory urwalam kontakt ! I nie odzywam sie do dzis dnia, ale patrzac na to, co obecny Wojt robi ! Doceniam wojta Kawe bynajmniej zawsze Mowi Prawde w Oczy ! Nie Obiecuje ale stara sie ! Obecne Obiecanki Milinow rosna ALE Długow ! i Bogacenia sie Najbogatszych !
Na górę

Postautor: gosc5 » 26 kwie 2017, o 21:41

Mamy wzgórze HOLLYWOOD.
Czas pozyskać jakieś gwiazdy!
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 10:30

Mamy wzgórze HOLLYWOOD.
Czas pozyskać jakieś gwiazdy!
Gwiazdy już są, wystarczy dobrze się rozejrzeć po Urzędzie Gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 11:01

nie podoba mi się napis i nie pasuje w tym miejscu...........
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 00:40

hollywood jest, gwiazdy są, to pewnie zaraz i miliony się pojawią
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 00:46

A ja uwierzyłam i zagłosowałam, więc nadal czekam na realizację obietnic. Bo jak na razie to tylko jedna jest spełniona, tj. "likwidacja stanowiska zastępcy wójta", a lista była długa...
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2017, o 15:51

Likwidacja zastepcy Wojta ! Czt wy jestescie tacy Prosci czy Udajecie ! To tylko isynulacje ! Czy pan Naklicki zadzil by gmina sam ! DAWNO POSZLIBYSCIE Z TORBAMI A TAK DZUEKI SUSŁOWI I DWOM RUDYM WIEWIIROM ZAMIAST ZACISZA ROZTOCZY POWSTAJE TOTALNIE NIE PASUJACE DO REGIONU HOLYWOIIIIIIIOOD ECH ..... Rude tanczy jak szalone!
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2017, o 16:09

Likwidacja zastepcy Wojta ! Czt wy jestescie tacy Prosci czy Udajecie ! To tylko isynulacje ! Czy pan Naklicki zadzil by gmina sam ! DAWNO POSZLIBYSCIE Z TORBAMI A TAK DZUEKI SUSŁOWI I DWOM RUDYM WIEWIIROM ZAMIAST ZACISZA ROZTOCZY POWSTAJE TOTALNIE NIE PASUJACE DO REGIONU HOLYWOIIIIIIIOOD ECH ..... Rude tanczy jak szalone!
a teraz weź kredki i narysuj o co ci chodzi bo pisanie, jak widać, nie jest twoją mocną stroną :P
Na górę

Postautor: turystka » 30 kwie 2017, o 17:58

Pięknie tu u was. Widać, że Susiec ma gospodarza. Tylko Panie wójcie przypominam, że jest Pan gospodarzem całej gminy. O ile Pana zasługi widać w Suścu to o innych turystycznych miejscowościach( nawet z większym potencjałem Pan zapomniał). Chodzi mi o Majdan Sopocki. Sama rewitalizacja nie wystarczy. O to należy dbać, żeby służyło ludziom długo. Trudno turyście zrozumieć dlaczego coś nowego i pięknego jest tak zaniedbane. Naprawdę nie można wykosić terenów wokół zalewu, opryskać chwastów, przypilnować mieszkańców, którzy wywożą śmieci do lasów.. Czy to są aż tak duże nakłady?
Druga sprawa. Góra piaskowa, którą moje pokolenie pamięta od dziecka. Największa atrakcja dla dzieci. Czy naprawdę nie można tego poszanować i tych miejscowych aborygenów powstrzymać od wywożenia stamtąd tego piasku. Przecież oni mają piach wszędzie , nie rozumiem dlaczego to niszczą z drogą dojazdową włącznie. Przy samej górze jakiś ,, mądry inaczej" zorganizował sobie skład odpadów budowlanych( jakieś pustaki, resztki blachy i itd)
Czy Państwo naprawdę nie widzą zagrożenia, że tam się bawią dzieci , ludzie jeżdżą sobie quadami, a o wypadek nie trudno.....Pozostawiam pod rozwagę moje wywody i życzę mądrych i gospodarnych działań. Takich czystych ekologicznie terenów nie ma już wiele w naszym kraju dlatego należy je odpowiednio szanować z korzyścią dla mieszkańców jaki i turystów. Pozdrawiam serdecznie
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2017, o 12:02

Ośrodek Polskich Kolei Państwowych
http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosc ... kp-w-suscu
Widzę to tak. Gmina nie ma aż takich pieniędzy aby ośrodek przywrócić do stanu świetności. Postoi nieużywany trzy do pięciu lat i wystawią na sprzedaż za bezcen. Naklicki przystąpi do przetargu i kupi sobie kolejną maszynkę do pieniędzy stwarzając tym sobie monopol na branżę turystyczną w gminie oraz eliminując konkurencję.
Co o tym myślicie?
Już gmina jest obsadzona kolesiostwem i kumoterstwem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2017, o 08:11

A moim zdaniem on juz na tym lape trzyma ! Oj biedny bedzie wywlaszczony Susiecki lud :lol:
Na górę

Postautor: rysiu » 29 maja 2017, o 14:48

Może ktoś mi napisze co to za afera w susieckiej szkole z tymi średnimi ocenami?
Na górę

Postautor: Gosia1 » 29 maja 2017, o 18:16

Janko Muzykant narozrabiał!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”