Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Nfjf » 16 paź 2018, o 07:51

Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 10:13

Macie dobrego gospodarza, to radzę go przypilnować. Kiedyś już wybraliście sobie na próbę wójta którego pożegnaliście z hukiem po 4 latach. Chcecie eksperymentować Wasza sprawa. Tylko szkoda nastepnych pieciu lat. To że ktoś odnajduje się w biznesie, to swiadczy o tym, że jest dobrym gospodarzem i macie gwarancję że to wspólne gospodarstwo dobrze poprowadzi. Nie mieszkam na terenie gminy Susiec, a raczej jak to się u Was mówi jestem zza Tomaszowa. Wiem co piszę. Zanim zechcecie poeksperymentować zastanówcie się nad tym dwa razy. Mam nadzieję że wszystko rozstrzygnię się w pierwszej turze wyborów, czego Panu wójtowi i Wam wszystkim życzę.
Na górę

Postautor: Fffj » 16 paź 2018, o 10:37

Dokladnie ! Dajcie mu jeszcze 5 lat a potem H .... wan w d..... znajdzcie wowczad takiego Glupiego ktory chechce byc wojtem w tak Zadluzinej gminie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 10:43

Dokladnie ! Dajcie mu jeszcze 5 lat a potem H .... wan w d..... znajdzcie wowczad takiego Glupiego ktory chechce byc wojtem w tak Zadluzinej gminie :lol:
Na merytoryczny argument widzę już nie wystarczyło miejsca. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 13:07

dziwne, że Nakllickemu tego w oczy nie powie, jebane bydło,. aby coś się działo w tym zasranym niby mieście
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 13:12

pierdolone bydło susieckie. tylko sakrgi i pretensje? za kawy mieli.scie lepeiej
Na górę

Postautor: kris45 » 16 paź 2018, o 18:20

pierdolone bydło susieckie. tylko sakrgi i pretensje? za kawy mieli.scie lepeiej
Za kawy było chodzenie z kozami! To był wójt dopiero! Gmina przez 4 lata się zmieniła bardzo i wątpię że pan kawa odnalazłby się ze swoimi kozami w niej! Może z panią Madnziuk, ona kładzie nacisk na tradycje😂
Na górę

Postautor: ses » 16 paź 2018, o 18:33

Pani M w kazdym domu w gminie Susiec sa mgr..... a paniwybrala Caryce Kapusty :lol:
Nieźle hehe.
A jak się ma księgowa firmowa wciągnięta do gminy na sekretarke robi to samo co wcześniej tylko za naszą kasę z podatkow? Miała być z gminy, tutejsza a co wyszło - chyba darmowowy pracownik dla kogoś. Przez te wszystkie sekretarki mój głos trafi do Pani Mandziukowej.


To prawda,prawda ...
Na górę

Postautor: Kgofif » 16 paź 2018, o 18:55

:lol: poskrobalo jamnikow :x
Na górę

Postautor: Lwow » 16 paź 2018, o 19:07

Pisze koleś i sam sobie odpowiada rzuca wulgaryzmami że niby zwolennik KAWY Panie Rudy niech się Pan zajmie turystyką zamiast propagandy. Turystom którzy cie nie znają se rzucaj mięsem, bo na podpuchę jesteś za cienki. Mamy prywatną darmową księgową przecież od dawna, rodzinkę, która kupuje wszystko okazyjne ;))) ale wcześniej partyjka tworzy okazje do kupna różnych nieruchomości, siostrzyczki posłów dostają posadki bez konkursów w gminie i śmieją się naiwnym wyborcom w oczy. Jak to będzie gdy PIS wygra w wybory do Sejmiku i weźmie się Wam za PZPRowskie tyłki, a obiecali że wezmą się za powiązania partyjne i PO 4 latach tłustych będą tylko 4 lata chude.

Proponuję tak dla honoru i obywatelskiej szczerości jednemu z emerytów pracujących w gminie żeby przyznał że nigdy nie współpracował z SB lub ORMO lub innymi służbami bezpieczeństwa a osoba o tym samym imieniu i nazwisku w województwie to tylko zbieżność imienna z listą Wildsteina, bo dziwnym trafem osoby z tej listy nie mogą nawet kandydować na wójta czy starostę mogą być jedynie radnymi.
Na górę

Postautor: Aras » 16 paź 2018, o 19:11

A Panu Naklickiemu...to tylko władze dać jeszcze na cztery lata...to dopiero pokaże Wam (narodzie wywłaszczony) na co go stać będzie na takiej posadce :twisted:
A Ty "zza Tomaszowa" to kuzyn? Rodzina? Czy /Pan były poseł? / :lol:
Na górę

Postautor: j23 » 16 paź 2018, o 19:57

pierdolone bydło susieckie. tylko sakrgi i pretensje? za kawy mieli.scie lepeiej
Myślę, że wyborcy z Suśca właściwie zareagują na ten wpis i podziękują obecnej władzy gminnej.
Przypominam o tym, że w UG pracuje emeryt, który powinien odpocząć po wieloletniej harówie.
Na górę

Postautor: low » 16 paź 2018, o 20:15

Macie dobrego gospodarza, to radzę go przypilnować. Kiedyś już wybraliście sobie na próbę wójta którego pożegnaliście z hukiem po 4 latach. Chcecie eksperymentować Wasza sprawa. Tylko szkoda nastepnych pieciu lat. To że ktoś odnajduje się w biznesie, to swiadczy o tym, że jest dobrym gospodarzem i macie gwarancję że to wspólne gospodarstwo dobrze poprowadzi. Nie mieszkam na terenie gminy Susiec, a raczej jak to się u Was mówi jestem zza Tomaszowa. Wiem co piszę. Zanim zechcecie poeksperymentować zastanówcie się nad tym dwa razy. Mam nadzieję że wszystko rozstrzygnię się w pierwszej turze wyborów, czego Panu wójtowi i Wam wszystkim życzę.
Bez przesady z tym gospodarzem. Siedzenie i pierdzenie w stołek za niezłe pieniądze, no poza zebraniami z OSP i KGW, celem mamienia, że są ważni, że sa solą Gminy i takie tam dyrdymały. Niektórzy rządni zacności we wsi to łykają, ale kto kumaty to wie, że to festiwal obłudy. Pytam co w tej
Na górę

Postautor: pol » 16 paź 2018, o 20:27

Dokończę powyższy post. A co takiego szczególnego zrobiono w tej kadencji wójta; przywrócono kurs pociągów osobowych, uzyskano status Susiec Zdrój, pozyskano miliony - NIE. Zrobiono kilka drobnych inwestycji, które robi się w każdej najsłabszej gminie. Skąd ten zachwyt. No chyba, że to samozachwyt. działanie obliczone na obłowienie się i ustawienie swoich, polska proza i tyle. Oczekuję czegoś więcej.
Na górę

Postautor: Tolalos » 16 paź 2018, o 20:44

Wiecie co, ja już wolę Panią Mandziuk przynajmniej wiele mówi o kwiatach, tradycji i o pieczeniu placków, obecnemu gospodarzowi zarzucają jakieś dziwne operacje, rozbudowywanie dróg wokół swoich ośrodków i prywatę, a Kawosz to znowu powrót do patriotyzmu i Karguli z Pawlakami reszte pominę. Nie wiem jaka ona jest ale parę dni temu zbierała na osobę niepełnosprawną bodajże z Ciotuszy taka kampania wyborcza z korzyścią dla najbardziej potrzebujących jest OK a co z kampanii wyborczej innych mają osoby niepełnosprawne - nic, pozagryzacie się i już ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”