Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lew » 16 paź 2018, o 20:51

Pisze koleś i sam sobie odpowiada rzuca wulgaryzmami że niby zwolennik KAWY Panie Rudy niech się Pan zajmie turystyką zamiast propagandy. Turystom którzy cie nie znają se rzucaj mięsem, bo na podpuchę jesteś za cienki. Mamy prywatną darmową księgową przecież od dawna, rodzinkę, która kupuje wszystko okazyjne ;))) ale wcześniej partyjka tworzy okazje do kupna różnych nieruchomości, siostrzyczki posłów dostają posadki bez konkursów w gminie i śmieją się naiwnym wyborcom w oczy. Jak to będzie gdy PIS wygra w wybory do Sejmiku i weźmie się Wam za PZPRowskie tyłki, a obiecali że wezmą się za powiązania partyjne i PO 4 latach tłustych będą tylko 4 lata chude.

Proponuję tak dla honoru i obywatelskiej szczerości jednemu z emerytów pracujących w gminie żeby przyznał że nigdy nie współpracował z SB lub ORMO lub innymi służbami bezpieczeństwa a osoba o tym samym imieniu i nazwisku w województwie to tylko zbieżność imienna z listą Wildsteina, bo dziwnym trafem osoby z tej listy nie mogą nawet kandydować na wójta czy starostę mogą być jedynie radnymi.
Wystarczyłoby, aby przestał był wiecznym we władzach i z honorem odszedł. Ale skoro taki fachowiec to i wójt zatrudnił go od nowa. Widzimy to !!!!! :shock:
Na górę

Postautor: Antonina » 16 paź 2018, o 20:59

Byłam na spotkaniu, w którym brał udział obecny Wójt i dostałem zaproszenie na facebooka od Wójta Zbigniewa Naklickiego w czasie gdy widziałam jak przemawiał a cały czas jestem w zasięgu internetu wiec zaproszenie przyszło natychmiast, wobec tego kto prowadzi jego konto bo z pewnością to nie On. Proszę o ostrożność w czasie wyborów, póki co to same superlatywy są wstawiane ale ostrożność Panie Wójcie nie zaszkodzi, bo albo ktoś Panu prowadzi konto lub jest to przejęcie tożsamości.
Na górę

Postautor: pol » 16 paź 2018, o 21:03

Byłam na spotkaniu, w którym brał udział obecny Wójt i dostałem zaproszenie na facebooka od Wójta Zbigniewa Naklickiego w czasie gdy widziałam jak przemawiał a cały czas jestem w zasięgu internetu wiec zaproszenie przyszło natychmiast, wobec tego kto prowadzi jego konto bo z pewnością to nie On. Proszę o ostrożność w czasie wyborów, póki co to same superlatywy są wstawiane ale ostrożność Panie Wójcie nie zaszkodzi, bo albo ktoś Panu prowadzi konto lub jest to przejęcie tożsamości.
To jeszcze nie wiecie kto to i inne konta prowadzi!? Nie żartujcie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 21:09

Byłam na spotkaniu, w którym brał udział obecny Wójt i dostałem zaproszenie na facebooka od Wójta Zbigniewa Naklickiego w czasie gdy widziałam jak przemawiał a cały czas jestem w zasięgu internetu wiec zaproszenie przyszło natychmiast, wobec tego kto prowadzi jego konto bo z pewnością to nie On. Proszę o ostrożność w czasie wyborów, póki co to same superlatywy są wstawiane ale ostrożność Panie Wójcie nie zaszkodzi, bo albo ktoś Panu prowadzi konto lub jest to przejęcie tożsamości.
To jeszcze nie wiecie kto to i inne konta prowadzi!? Nie żartujcie.
Oświeć nas.
Na górę

Postautor: Jan 5 » 16 paź 2018, o 21:22

Skoro Mandziukowa jest takim fachowcem od kwiatów , tradycji i placków to niech się tym zajmie bo o zarządzaniu gminą nie ma pojęcia.
Na górę

Postautor: Lato » 16 paź 2018, o 21:33

Pamiętacie "Zielonych całkiem z przypadku" przed wyborami w telewizji byli oni jednocześnie mieszkańcami, protestującymi zielonymi i Bóg wie czym jeszcze w zależności od koszulki, którą założyli protestowali przeciw odwiertom ale najwięcej krzyczeli przeciw wójtowi Kawie, rozumiem że ktoś troszczy się o środowisko bo mi też na nim zależy po wyborach odwierty jeszcze prowadzono i chwilę później zaprzestano zgodnie z planem ale Zieloni wyjechali z Suśca tuż po wygranej jednego z kandydatów pomimo kontynuowania odwiertów i rządów przez paręnaście dni Kawy - czy to przypadek czy może plan?? Co byłoby gdyby Kawa jednak miał 50 pare głosów więcej i wygrał czy tak szybko by z Suśca wyjechali?? Może zgodnie z ulotką obecnego Wójta w której było kiedyś napisane o odwiertach zaprosimy Zielonych (niestety prowadzący jego konto też jest na forum i go czyta, to dzięki jego reakcji ulotka jest dużo krótsza i bez drażniącej tematyki) - kto czytał pamięta.
Na górę

Postautor: Tyrka » 16 paź 2018, o 22:47

Nie wiem dlaczego ale większość osób na tym forum jest z tych co szukają dziury w całym. Przeszkadza wszytko to co ktoś zrobi dla dobra społeczeństwa. Najlepiej nic nie robić, niby "spłacać długi" a tak naprawdę nie mieć pomysłu i chęci na rozwój gminy. Na to aby przyciągnąć turystów czy zrobić coś dla mieszkańców. Przecież przez turystów zarabiają mieszkańcy gminy bo Ci gdzieś muszą się podziać, to co w tym takiego złego? To że mamy wszędzie porobione drogi i nie musimy się bać czy przypadkiem nie urwiemy koła to chyba też nic złego a z tego co pamiętam za żadów poprzedniego Wójta było sporo takich dróg a jak były łatane to po 100 metrów bo oczywiście spłacamy długi i nie mamy pieniędzy. Stadion za 3.5mln? No sorry bardzo ale tego nie da się zrobić za 30 tyś. jest to dość ogromny koszt ale z tego też gmina ma korzyści, bo przecież zostanie on wynajmowany na różnego rodzaju obozy innym klubom a z tego co wiem zainteresowanie jest. Szkoda że tak wiele ludzi nie umie docenić tego, i tylko szuka dziury w całym i aby mieć powód na "obrobienie" dupy komuś i pogadanie jak to źle i nie dobrze się żyje.
Na górę

Postautor: Alstom » 17 paź 2018, o 05:26

Nie wiem dlaczego ale większość osób na tym forum jest z tych co szukają dziury w całym. Przeszkadza wszytko to co ktoś zrobi dla dobra społeczeństwa. Najlepiej nic nie robić, niby "spłacać długi" a tak naprawdę nie mieć pomysłu i chęci na rozwój gminy. Na to aby przyciągnąć turystów czy zrobić coś dla mieszkańców. Przecież przez turystów zarabiają mieszkańcy gminy bo Ci gdzieś muszą się podziać, to co w tym takiego złego? To że mamy wszędzie porobione drogi i nie musimy się bać czy przypadkiem nie urwiemy koła to chyba też nic złego a z tego co pamiętam za żadów poprzedniego Wójta było sporo takich dróg a jak były łatane to po 100 metrów bo oczywiście spłacamy długi i nie mamy pieniędzy. Stadion za 3.5mln? No sorry bardzo ale tego nie da się zrobić za 30 tyś. jest to dość ogromny koszt ale z tego też gmina ma korzyści, bo przecież zostanie on wynajmowany na różnego rodzaju obozy innym klubom a z tego co wiem zainteresowanie jest. Szkoda że tak wiele ludzi nie umie docenić tego, i tylko szuka dziury w całym i aby mieć powód na "obrobienie" dupy komuś i pogadanie jak to źle i nie dobrze się żyje.
Odpowiem ci Rudy na to co piszesz, choć jako pracownik masz zajmować się zupełnie czymś innym. Droga z pasem dla rowerzystow w kierunku do na szumy do końca województwa to czyja zasługa i czy ma 100 m?. Droga na hutę szumy do paar z drogi polnej na asfalt z budową mostu o których zabiegano przez wcześniejsze paręnaście lat ale wredy wasz ukladzik rozpijal towarzystwo aż skończyło się tragicznie o czym pamiętamy. Wasza metoda przebiegla to zrobić coś mizernego tam gdzie wiele robił Kawa i puścić propagandę na maksimum aby ludzie zapamiętali że przecież tym chwalił się inny wójt więc to pewnie on zrobił, przecież nikt honorowy cudzym by się nie chwalił? Dorobiliscie 2 budy na rzece i wielka chwała może ludzie pomyślą że wy zrobiliście drogę, dalej jakieś mizerne napisy ktore g..o widać na górze grabowickiej i to wy wybudowaliśmy wieżea nie Kawa tak? W taki lisi i nieuczciwy sposób bałamucicie od lat ludzi, ale skoro tak wygląda sposób na być wojtem za wszelką cenę to rządcie tak dalej ale nie spodziewajcie się że młodzi tego kręcenia lodów nie widzą i zostaną w gminie, w której daje się posadki bez konkursu dla siostry posła i dodatkowo trzyma emerytow. Stadion to więcej sprzedanych browarów w CPN. Ludzie głosujecie dalej na obsadę z korzeniami w PZPR - pomożecie towarzysze? Jak za flaszkę to dlaczego nie?
Na górę

Postautor: Dizel » 17 paź 2018, o 08:16

Zawiść, zazdrość i nienawiść jak świnie do koryta. Ludzie startujcie, glosujcie i razem coś róbcie a nie jeden sąsiad na drugiego. Dziwią się że upowcy - banderowcy nas mordowali. DAĆ WAM SIEKIERE PRZED WYBORAMI TO SAMI SIĘ POZARZYNACIE.
Dziękuję postoję.
Na górę

Postautor: Tyrka » 17 paź 2018, o 08:35

To gdzie mieli stadion zrobić? Na Paarach za sklepem? Stadion był wybudowany lata temu tak samo jak CPN a to że został odnowiony to chyba tylko się cieszyć, młodzież ma gdzie grać rozwijać talenty itp. Odnośnie browarów to takie małe spostrzeżenie ale jest zakaz picia alkoholu na terenie stadionu. A poza tym jeśli nawet kupią ludzie to ile tych borwarow? Dziesięć? Raz na dwa tygodnie jak jest mecz. Stacja wzbogaci się na tym bardzo z całe 5 zł zarobi, mistrzostwo normalnie..
Na górę

Postautor: gosc4 » 17 paź 2018, o 09:03

Macie dobrego gospodarza, to radzę go przypilnować. Kiedyś już wybraliście sobie na próbę wójta którego pożegnaliście z hukiem po 4 latach. Chcecie eksperymentować Wasza sprawa. Tylko szkoda nastepnych pieciu lat. To że ktoś odnajduje się w biznesie, to swiadczy o tym, że jest dobrym gospodarzem i macie gwarancję że to wspólne gospodarstwo dobrze poprowadzi. Nie mieszkam na terenie gminy Susiec, a raczej jak to się u Was mówi jestem zza Tomaszowa. Wiem co piszę. Zanim zechcecie poeksperymentować zastanówcie się nad tym dwa razy. Mam nadzieję że wszystko rozstrzygnię się w pierwszej turze wyborów, czego Panu wójtowi i Wam wszystkim życzę.
przypomnij który to wójt był tylko 4 lata ? albo w jakich latach to było bo jakoś nie kojarzę.
Na górę

Postautor: gosc4 » 17 paź 2018, o 14:21

A jak się ma księgowa firmowa wciągnięta do gminy na sekretarke robi to samo co wcześniej tylko za naszą kasę z podatkow? Miała być z gminy, tutejsza a co wyszło - chyba darmowowy pracownik dla kogoś. Przez te wszystkie sekretarki mój głos trafi do Pani Mandziukowej.

Jak Kawa miał sekretarkę z gminy Susiec to jak gęby darli a jak teraz jest z gminy Tomaszów to w porządku?
Zagłosuję na kawę to przynajmniej powie ile taka posadka na sekretariacie urząd kosztuje.
Na górę

Postautor: gosc 5 » 17 paź 2018, o 17:09

A jak się ma księgowa firmowa wciągnięta do gminy na sekretarke robi to samo co wcześniej tylko za naszą kasę z podatkow? Miała być z gminy, tutejsza a co wyszło - chyba darmowowy pracownik dla kogoś. Przez te wszystkie sekretarki mój głos trafi do Pani Mandziukowej.

Jak Kawa miał sekretarkę z gminy Susiec to jak gęby darli a jak teraz jest z gminy Tomaszów to w porządku?
Zagłosuję na kawę to przynajmniej powie ile taka posadka na sekretariacie urząd kosztuje.

TO PRAWDA..
Na górę

Postautor: Xyxhch » 17 paź 2018, o 17:19

Panie N. Niech pan nie rozsiewa plotek ze Kawa dogadal sie z Mandziukową ! Tylko pan jedt do tego Zdolny ! Pozakladal 4 komitety a.by mial wiekszosc w komisjach , robi prywatne sxkolenia dla swojej mlodziwzowki! Po co! Nalezy zadac sobie pytanie ! Przeciez nie chodzi o Uczciwe przeprowadzenie Wyborow ! Oj zmozecie tym razem byc Slynni Na Calą Polske !
Na górę

Postautor: Romeo24 » 17 paź 2018, o 19:26

A zauważyliście jakiś brak PSL i PO w poprzednich wyborach, że aż rzygać się chciało wszędzie było ich pełno teraz potworzyli komitety widma PSLowe i piszą ohydnie tak jak u nas w Łuszczaczu "Głosuj na człowieka a nie na partię" a ci sami latają by agitować za towarzyszami partyjnymi jak był klan tak pozostał. Ciekawi mnie dlaczego nasz Wójt kochany nie pozuje z logo Platformy Obywatelskiej z Tuskiem czy Gradem na jakimś pamiętnym tle dajmy na to Stoczni Szczecińskiej lub bardziej osobiście takiej piekarni w Józefowie. Proponowałbym też i Panią Bieńkowską aby przypomnieć, że tylko idiota może zgodzić się na pracę poniżej 6000 zł. Poprzedni wójt Kawa na pierwszej sesji obniżył sobie uposażenie do najniższego możliwego a nasz przedsiębiorca od razu sobie konkretnie podniósł - pewnie nie chciał by o nim tak brzydko myślała Pani Bieńkowska ;)) Piszę o nich łącznie, bo ta miłość nadal nie wygasła podobnie jak odwiecznych przyjaciół Polski to jest Niemiec i Rosji. A propos Rosji towarzyszom aktualnej władzy naszej gminy z rodowodem w PZPR (kiedyś niewierzącym w nic prócz Lenina) chciałbym złożyć najlepsze życzenia wszak jutro oczekiwana z wytęsknieniem rocznica rewolucji październikowej a może nawet pokuszę się o kuriera z czerwonymi kwiatami ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”