Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Wacibski » 23 paź 2018, o 14:22

Ok wygrał Naklicki . Ale ja do tej pory nie mogę uwierzyć że aż taka różnica głosów 1400glosow różnicy... Ja bym pertraktowala co chodzi o to ! To i tak nie zmienia faktu że nowy stary wójt będzie dobrym gospodarzem! Dla siebie no ale mamy co mamy. Nic nie zmienimy tak wybrali spoleczenstwo. A ja co by sie nie działo i tak jestem za PANEM KAWA!
A w 2010 jak było? juz pani zapomniała? idenyczne wyniki, ale wtedy pasowało, tak? widocznie ludzie mu ufają to go wybrali, sam też na niego głosowałem, i nie ma co gdakać, że nic nie zrobił tylko trzeba trochę poszerzyć horyzonty...
Bo to jest właśnie mentalność PiS. Wybory nie są sfałszowane tylko wtedy, gdy swoi wygrywają. :)
Na górę

Postautor: gag » 23 paź 2018, o 19:16

Sympatycy Kawy nigdy nie lizali ...Naklickiego.
Jedynie rude.... :lol: :lol: :lol:
Nie wierzę w takie zwycięstwo Naklickiego,bo wiem co się mówiło poza towarzystwem.dziwne to wszystko...
Wygrał ten ktory otwarty rachunek w sklepie zrobił,aby mieć taką frekwencje...no ale to nie moje sumienie i nie mi będzie wstyd...
Puknij się. Jeśli masz dowody, to wal z ludźmi z "poza towarzystwa" do prokuratora, jeśli nie, to się zamknij i nie pisz głupot.
P.S. A w którym sklepie urna stała?
Na górę

Postautor: Hehe » 23 paź 2018, o 19:22

Ok wygrał Naklicki . Ale ja do tej pory nie mogę uwierzyć że aż taka różnica głosów 1400glosow różnicy... Ja bym pertraktowala co chodzi o to ! To i tak nie zmienia faktu że nowy stary wójt będzie dobrym gospodarzem! Dla siebie no ale mamy co mamy. Nic nie zmienimy tak wybrali spoleczenstwo. A ja co by sie nie działo i tak jestem za PANEM KAWA!
A co może Pani jest jedną z Pań z którymi jeździł Pan K..????:D
Na górę

Postautor: Jan 5 » 23 paź 2018, o 19:32

Pani Bogusławo mówiła pani wyborcom że ma 100%poparcie i co okłamała ich pani ,czy oni panią bo przegłosowali?
Na górę

Postautor: Abccba » 23 paź 2018, o 20:09

Nie spodziewałam sie, pan N. pozytywnie mnie zaskoczył gratulując kontrkandydatom wyniku pomimo duzej przewagi nad resztą osob. Plusik tak trzymać w całej kadencji.
Na górę

Postautor: sdfghj » 23 paź 2018, o 20:36

Tusk w kułchozie UE
Schetyna w Polsce
Naklicki w gminie
Wspolne cele tej niezapomnianej partii juz wystarczająco poznalismy - tymczasem i byle do żł...ba
Nie poniżaj Tuska porównując go z naklickim.
Na górę

Postautor: asdfq » 23 paź 2018, o 20:47

Nie spodziewałam sie, pan N. pozytywnie mnie zaskoczył gratulując kontrkandydatom wyniku pomimo duzej przewagi nad resztą osob. Plusik tak trzymać w całej kadencji.
A co wiecie o leśnych działkach przy drodze do wójtowej "Roztoczanki"????
Na górę

Postautor: ytrewq » 23 paź 2018, o 21:05

Wie ktoś coś???
Wiem, ale nie powiem
Skoro drobny pijaczek zostaje radnym to coś tu cuchnie...
Na górę

Postautor: Loli30 » 24 paź 2018, o 08:47

Mandziuk 367
Kawa 808
Naklicki 2255
Zmiażdżył konkurencje a ty o jakiś przekrętach piszesz.Człowieku obudź się
Stul dziub farbowany ptaszku sprzedałeś się N..u juz przed wyborami. Ciekawe co obiecali a może sypneli złotą pszenicą?
Na górę

Postautor: lkoi » 24 paź 2018, o 09:03

Naklicki wygrał
Niestety!
Na górę

Postautor: Goddess » 24 paź 2018, o 12:05

Naklicki wygrał
Niestety!
Stety!
Na górę

Postautor: Cgg] » 24 paź 2018, o 16:04



Wiem, ale nie powiem
Skoro drobny pijaczek zostaje radnym to coś tu cuchnie...
Brawo, bądźcie czujni ta mafia sama się sypie.
Na górę

Postautor: Inny » 24 paź 2018, o 17:33

Ok wygrał Naklicki . Ale ja do tej pory nie mogę uwierzyć że aż taka różnica głosów 1400glosow różnicy... Ja bym pertraktowala co chodzi o to ! To i tak nie zmienia faktu że nowy stary wójt będzie dobrym gospodarzem! Dla siebie no ale mamy co mamy. Nic nie zmienimy tak wybrali spoleczenstwo. A ja co by sie nie działo i tak jestem za PANEM KAWA!
A co może Pani jest jedną z Pań z którymi jeździł Pan K..????:D
Nie nie jestem a nawet gdybym była to coś w tym złego?! Obecny wójt co robił 4 lata temu ? Tego sie nie Pamięta???? No ale cóż jest kto jest nie zmienimy tego dopiero po 5 latach ludZie sie przekonają jak będzie w naszej gminie !!
Na górę

Postautor: njgyc » 25 paź 2018, o 23:06

Susiec jednak stanął na wysokości zadania brawo Zbigniew!!!!!
żałosne !!!! kolejne lata władzy z kolegami .... i podawanie milionów pod stołem ! ha ha ha !
A milionów nie było, nie ma i nie będzie. Chyba, że na innym koncie.
Na górę

Postautor: Gag » 27 paź 2018, o 15:10

No i usunęli post, w którym ktoś pisał że Naklicji to oszust. A ja w odpowiedzi, że widzę IP gościa, który to napisał... :x
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”