Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lolek » 15 wrz 2018, o 15:21

Franciszek K. startujesz na WG Susiec czy nie, gdyż ja nie wiem co mam robić?
Na górę

Postautor: Ciciv » 15 wrz 2018, o 19:30

Robta co chceta 😉
Na górę

Postautor: Kgofif » 21 wrz 2018, o 19:02

Patrzumy wam na rece ! Nauczyliscie nas tego 😉 kampania rusza ! Nie wazne kto wygra ! Ma byc Uczcowie !
Na górę

Postautor: lolek » 22 wrz 2018, o 09:50

Patrzumy wam na rece ! Nauczyliscie nas tego 😉 kampania rusza ! Nie wazne kto wygra ! Ma byc Uczcowie !
Proszę pisać starannie Panie F.. Nie udawaj tego kim faktycznie jesteś.
Na górę

Postautor: Wyborca8 » 28 wrz 2018, o 15:15

wójt wójtem:) ale kto nowym kandydatem do rady powiatu może czas skończyć z hegemonią jednej osoby, czy nie ma młodszych i bardziej kompetentnych?
Na górę

Postautor: lolik » 30 wrz 2018, o 11:36

wójt wójtem:) ale kto nowym kandydatem do rady powiatu może czas skończyć z hegemonią jednej osoby, czy nie ma młodszych i bardziej kompetentnych?
Przecież ten stan rzeczy mogą zmienić wyborcy, a więc pójdźmy do wyborów i zagłosujmy na kogoś kto wniesie nowe pomysły, będzie energiczny i będzie działał z korzyścią dla lokalnej społeczności. A Ci, którzy maja emerytury niech odpoczywają, a nie zapuszczają korzenie w stołki bo oprócz emerytury pobierają jeszcze pobory. Apeluję również o refleksję o organu zatrudniającego dalej "wiecznego powiatowego". Wybory tuz, tuż.....
Na górę

Postautor: Chc » 30 wrz 2018, o 13:43

Juz mielismy mlodych przedstawicieli w Radzie gminy ! Ktorzy ciagna dla siebie nie dla solectwa, nie maja Wlasnego Zdania ! I tancza jak im zagraja ! Nie liczy sie wiek tylko Harakter ! Ale zmiana w tym wypadku wskazana :lol:
Na górę

Postautor: Vuci » 30 wrz 2018, o 17:49

Dokladnie nie liczy sie wiek tylko Haraktetr ! Takze.kandydatjo na Wojta !.niech szukaj alternatyw ! Bedzie w przyszlosci mlody wojt ! Bedzie Rada Mloda !. Zalosc ! Na mlodych mlodzi glosuja !.pani M ..... jestesmy za granica !!! Żal!
Na górę

Postautor: Wyborca8 » 1 paź 2018, o 21:44

Juz mielismy mlodych przedstawicieli w Radzie gminy ! Ktorzy ciagna dla siebie nie dla solectwa, nie maja Wlasnego Zdania ! I tancza jak im zagraja ! Nie liczy sie wiek tylko Harakter ! Ale zmiana w tym wypadku wskazana :lol:
Tak to może Partia Swoich Ludzi ha ha ha
Na górę

Postautor: CKW » 5 paź 2018, o 20:59

Nie znam się na polityce, nie wiem na kogo zagłosuję . Obserwuję ostatnio "kampanię" i powiem szczerze, że trochę się zraziłem do Kawy.... Niby wykształcony człowiek.... obyty...wierny tradycjom i PISowi... ale.... Kiedy koleżanka pokazała mi list, który Kawa wystosował do niektórych mieszkańców, to straciłem szacunek do tego człowieka. Otóż pan Kawa krytykuje obecne władze i oskarża o różne "nadużycia". Nie chce się zagłębiać w treść, bo nie o to chodzi... wszystko jest do zweryfikowania przecież (z tego co wiem nawet jedna osoba rozważa wszczęcie postępowania o zniesławienie... ) Chodzi o sposób w jaki ten pan chce dojść do władzy! Po trupach do celu! Nie wiem czy jestem jakiś inny, ale dla mnie to ważne jakim jest się człowiekiem. Takie zagrywki świadczą o słabości i strachu. Mi zależy na poznaniu tego, co ma do zaoferowania dany kandydat, co może zmienić w naszej gminie, a nie wyciąganie brudów (tym bardziej, że nie przedstawia na nie żadnych dowodów). Mam nadzieję, że pan Naklicki nie da się sprowokować i nie odpowie Kawie... Bo wtedy zrezygnuje z oddania głosu na kogokolwiek. No chyba, że przekona mnie jeszcze pani Mandziuk?....
Na górę

Postautor: Kibic » 6 paź 2018, o 12:11

Obecny wójt obrażał przed wyborami w 2014r. Pana Kawe wciągając rzeczy prywatne więc chyba nauka nie idzie w Las! Więc nie dziwmy sie !
P.S. kibicuje Kawie 😉
Na górę

Postautor: Mirek1 » 6 paź 2018, o 13:34

tak tak ile to durnot na Kawę człowiek się naczytał , ten wyżej artykuł to chyba też atak na Kawę,
Na górę

Postautor: Gosc 1 » 6 paź 2018, o 15:29

Atakują nie tych co trzeba ! Idźmy za prawda i za dobrymi ludźmi a będzie żyło się lepiej 😊
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 20:28

Chyba będzie Ostra Rywalizacja, Szanse wyrównane jak widać
Na górę

Postautor: lolik » 7 paź 2018, o 11:03

Chyba będzie Ostra Rywalizacja, Szanse wyrównane jak widać
uważam, że należy się zastanowić na poparciem Kawy. kawa jednak gwarantuje zerwanie sitwy, która odrodziła się w UG Susiec. Młodzi ludzie w poszukiwaniu pracy wyjeżdżają z naszego terenu, okolica się wyludnia, a w UG Susiec zajmuje się eksponowane stanowisko pobierając jednocześnie emeryturę. Są młodzi, energiczni ludzie, więc dajmy im szansę, a Ci, którzy mają już wypracowaną emeryturę i posiadają stałe źródło dochodu niech odpoczną po "wieloletniej harówie" nie są niezastąpieni jak im się wydaje, znam wielu o zdecydowanie wyższych walorach.
Apeluje więc do wyborców: poprzyjmy Kawę, dlatego, żeby ponownie przyszedł i zrobił porządek. W tej sytuacji, spośród kandydatów to tylko Kawa gwarantuje, że przerwie więzy układu.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”