Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 mar 2017, o 16:30

A ja zawiodłem się na obecnym wójcie , pilnuje tylko swoich interesów, nic nie zrobił dla gminy Stacja paliwowa to prywatny interes , z którego ma dochody a nie gmina .
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2017, o 17:13

Hehe nie wiedziales ze na Wojta nie wybiera sie biznesmena :? Dla nichliczy sie interes wlasny ! A WYBORCY TO TYLKO PIONKI :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2017, o 17:19

Tylko p. Kawa jezdzi takim samochodem jak jezdzil ! wiec :P wybraliscie :lo
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2017, o 17:26

Jak tylko Cpn! ROZTOCzanka kateringuje wszystkie impry w gok ! JakAZ zbieznosc INTERESOW :lol:
Na górę

Postautor: gosc7 » 19 mar 2017, o 20:51

Jak tylko Cpn! ROZTOCzanka kateringuje wszystkie impry w gok ! JakAZ zbieznosc INTERESOW :lol:
Jeżeli tak to nieładnie !!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2017, o 06:54

Oj ! Nie ladnie :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2017, o 08:53

Wojt Naklicki wie na czym czapke nosi ! BRAWO Wojcie :!:
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2017, o 13:48

Owszem wie, ale sa iini na wysokich stolkach ktorzy swoim dzialaniem nie byli Wizytowką poprzednika! Nie Są i Nie Beda PANA NAKLICKIEGO ! Ludzie to zweryfikuja przy wyborach. W Kulturze powinien pracowac ktos CHOCIAZBY z minimum ..... KULTURY.
Na górę

Postautor: gosc5 » 27 mar 2017, o 21:19

szkoda gadać
Na górę

Postautor: Piotr1 » 29 mar 2017, o 10:10

Poprzedni wójt, nie był stąd , nie znał ludzi i miał prawo się pomylić, ale , że obecny wójt pcha się w to samo ,,błoto'' i ufa tym samym co zgubili pana Kawę to tego nie rozumiem?
Na górę

Postautor: Mariolka » 29 mar 2017, o 10:24

Nie wiem po co była ta zmiana dyrektora w susieckiej szkole ,skoro tamta ekipa dobrze działała . Przynajmniej można było z nimi normalnie porozmawiać i wszystko co trzeba po ludzku załatwić . Tak samo twierdzą dzieci, że kiedyś z dyrekcją można było się dogadać. Ludzie potrzebują normalnego załatwiania spraw, czasem pomocy i kiedyś to otrzymywali.
Na górę

Postautor: wiki2 » 29 mar 2017, o 12:29

W Suścu to jeszcze jeszcze ale w Łosińcu to dopiero!
Na górę

Postautor: doMari » 29 mar 2017, o 13:01

nie słyszałam większej bzdury
jak to możliwe, że teraz nie można nic normalnie załatwić, - przecież przez ostatnich Xx lat dyrektorem lub vice jest ta sama osoba, to jaka to zmiana ekipy?
trzeba chyba wymienić wszystkich, najlepiej z pisuu
Na górę

Postautor: Mariolk » 29 mar 2017, o 17:55

Rzeczywiście zastępca był i jest OK. Rodzice go szanują dzieci uwielbiają i tak ma być, zawsze pomoże, wysłucha , doradzi ale nie ma takich kompetencji jak dyrektor.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 18:11

O jakie kompetencje ci dokładnie chodzi? W jakiej sprawie nie pomógł ci dyrektor?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”