Wójt Gminy Susiec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Adelajd2 » 14 paź 2018, o 05:31

Mieszkańcy gminy pamiętajcie, że tak jak wszystkie urzędasy, strażacy i cała reszta gminnej armii tankować swoje maszyny powinniście w jedynie słusznym CPNie u dynia a jeśli bawić to w jedynie słusznym ośrodku z zagloniałym basenem też u dynia a jak wybierać to odbierając piwo już wam to powiedzą z jedzeniem z wiarą i jakie leki na to wszystko brać to już po wyborach dostaniecie instrukcje ;-)
Na górę

Postautor: Fuuddh » 14 paź 2018, o 09:00

Coraz to nowsze wiadomosci ludzie wyciagaja :shock: podobno 4 lata temu w Łosincu cos do urny wpadlo I sie palila ! Komisja jak widac Dosc Zgrana I Zastraszona ! Ciekawe czyje glosy ulegly spaleniu ! Jestem w Szoku co Ludzie Wiedza I dopiero teraz wychodzi !!! :evil:
Na górę

Postautor: Jan 5 » 14 paź 2018, o 10:48

W czasie poprzednich wyborów komisja wyborcza w Łosińcu miała obserwatora od Kawy więc powinien wiedzieć co się paliło , a może jeden obserwator to za mało?
Na górę

Postautor: Ciciv » 14 paź 2018, o 11:26

W czasie poprzednich wyborów komisja wyborcza w Łosińcu miała obserwatora od Kawy więc powinien wiedzieć co się paliło , a może jeden obserwator to za mało?
Chyba Ci sie wybory pomylily ! OBSERWATOR BYL ! JAK POSEŁ GRAD NIE PRZESZEDŁ !
Na górę

Postautor: Ciciv » 14 paź 2018, o 11:37

I po co z nimi piszecie Naklicki I tak wygra w 1 rozdaniu :lol:
Na górę

Postautor: Chdh » 14 paź 2018, o 15:21

W czasie poprzednich wyborów komisja wyborcza w Łosińcu miała obserwatora od Kawy więc powinien wiedzieć co się paliło , a może jeden obserwator to za mało?
Chyba Ci sie wybory pomylily ! OBSERWATOR BYL ! JAK POSEŁ GRAD NIE PRZESZEDŁ !
Czlonkowie komisji ! Wezcie ze soba Gasnice ! Bo strazacy po kamp. Pana N moga nie dojechac :lol:
Na górę

Postautor: Bbb » 14 paź 2018, o 15:42

Pani M w kazdym domu w gminie Susiec sa mgr..... a paniwybrala Caryce Kapusty :lol:
Na górę

Postautor: Alstom » 14 paź 2018, o 16:30

Pani M w kazdym domu w gminie Susiec sa mgr..... a paniwybrala Caryce Kapusty :lol:
Nieźle hehe.
A jak się ma księgowa firmowa wciągnięta do gminy na sekretarke robi to samo co wcześniej tylko za naszą kasę z podatkow? Miała być z gminy, tutejsza a co wyszło - chyba darmowowy pracownik dla kogoś. Przez te wszystkie sekretarki mój głos trafi do Pani Mandziukowej.
Na górę

Postautor: lolik » 14 paź 2018, o 19:46

I po co z nimi piszecie Naklicki I tak wygra w 1 rozdaniu :lol:
Nie jest to takie pewne. Nastroje wskazują na duże szanse Kawy. Jednak wyborcy zauważyli, że nie jest tak jak miało być. Jestem obojętny w tej sprawie, gdyż tak naprawdę nie ma wielkiego wyboru :x
Na górę

Postautor: wfm » 14 paź 2018, o 20:45

Widzę, że rywalizacja się wzmaga. Dobrze, dobrze.sztabowcy działają.
Na górę

Postautor: Annter » 14 paź 2018, o 22:34

Właśnie jestem po przeczytaniu programu Pana Naklickiego nie widziałam jeszcze Pana Kawy. Co na pierwszy rzut oka zauważyłam to że odwierty w Grabownicy znowu mają wrócić? A przecież to była szala przetargowa w wyborach by nie niszczyć środowiska, Pan Kawa zapewniał że więcej nic nie będzie a Wy teraz znowu coś tam chcecie robić? Najpierw krytykujecie tak jak z wieżą widokową, Kargulem i Pawlakiem, domem pomocy w Ciotuszy po szkole a potem inwestujecie i macie podobne plany po co?? Zaufałam Panu Naklickiego bo obiecywał połączenia kolejowe, sanatorium, i że zakończy odwierty niestety nic z tego jak widzę nie chce zrobić. Wszędzie wokół we wszystkich gminach robią to samo budują sale sportowe, czy boiska, wchodzą w odnawialne źródła energii, robią termomodernizacje i odnawiają drogi bo są na te cele skierowane fundusze. Cieszę się że na tym tle stoimy na równi z innymi a nie z tyłu, ale proponuję zrobić jeszcze coś co Pan obiecywał zanim został Wójtem a wspomniałem wcześniej. Typowe programy to pewnie i za Pana Kawy by zrealizowano a ja pytam co z sanatorium i cała obsadą połączeniami kolejowymi o których wspominał Pan w moim i niejednym domu. Miał Pan zwalniać emerytów by tworzyć miejsca młodym a trzyma ich Pan w urzędzie? Niech Pan najpierw wróci do pierwszych obietnic wyborczych bo czuję się trochę oszukana moim oddanym głosem ...
Na górę

Postautor: Kgofif » 15 paź 2018, o 07:07

Panie Emilu pieknie wyszedl pan za fotce zrywajac Kawy plakaty :panzielony: oj albumik sie zbiera !
Na górę

Postautor: wyborca8 » 15 paź 2018, o 07:19

Panie Emilu pieknie wyszedl pan za fotce zrywajac Kawy plakaty :panzielony: oj albumik sie zbiera !
Jak tak bardzo chcesz pomóc kawie to wrzucaj foty a nie tylko obiecujesz jak kandydaci
Na górę

Postautor: lol » 15 paź 2018, o 11:11

Pani M w kazdym domu w gminie Susiec sa mgr..... a paniwybrala Caryce Kapusty :lol:
żaden kandydat z tego komitetu nie wejdzie do rady to raz, a dwa ze każdy zdrowo myślący wie że pani M. to tylko bufor dla obecnego wójta i póżniej w drugiej turze odda swoje głosy tak jak było cztery lata temu. Ale zawsze coś dla siebie ugra:)
Na górę

Postautor: Jjhp » 15 paź 2018, o 13:49

Panie Emilu pieknie wyszedl pan za fotce zrywajac Kawy plakaty :panzielony: oj albumik sie zbiera !
Jak tak bardzo chcesz pomóc kawie to wrzucaj foty a nie tylko obiecujesz jak kandydaci
Przyjdzie na to czas na to czas .....
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”