Super okazja Haydamaky w Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 cze 2016, o 21:41

Super okazja żeby wpier.olić im , i wszystkim ich miłośnikom ! AMEN !
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2016, o 21:51

Gość pisze:Super okazja żeby wpier.olić im , i wszystkim ich miłośnikom ! AMEN !
Gość pisze:szkoda, że nie mogę być dzisiaj w Tomaszowie bo chętnie bym rozjebał tych rezunów e Republice :panzielony: :evil:

"I usiedli przed barakiem i onanizowali się zbiorowo" :lol: :lol: :lol:
Erich Maria Remarque " Na zachodzie bez zmian"
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2016, o 22:09

"I usiedli przed barakiem i onanizowali się zbiorowo" :lol: :lol: :lol:
Erich Maria Remarque " Na zachodzie bez zmian"
A wytrysk mieli na twoją gębę , AMEN !!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 12:03

Tyle biadolenia i paplania przez jednego kolesia robiącego sztuczny tłok na forum a wczorajszy koncert Haydamaków w Republice
odbył się bez żadnych problemów. Nikt nie zakłócił wspaniałej atmosfery na koncercie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 14:52

Przecież nie chodziło o zakłócenie koncertu :roll: tylko o protest przeciwko gloryfikacji banderowskich tradycji, kultu nazistowskich oddziałów, jaka zatacza na Ukrainie coraz szersze kręgi.

NIeodcinanie się od tego trendu, to wyrażanie mniej lub bardziej cichego poparcia.
Takim poparciem idei jest też śpiewanie na Bandersztat.
Wolni ludzie, ich sprawa, kogo czczą. Niektórym po prostu nie podaje się ręki.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 15:28

Przecież nie chodziło o zakłócenie koncertu ...tylko o protest przeciwko gloryfikacji banderowskich tradycji, kultu nazistowskich oddziałów, jaka zatacza na Ukrainie coraz szersze kręgi.


No ale jaki protest ? Sztucznie rozkręcony protest miał miejsce przed pierwszym terminem koncertu tj. 25 maja.
Teraz koncert spokojnie bez żadnych protestów odbył się w drugim terminie tj. wczoraj 23. czerwca.

Co oznaczać może, że komuś znudziło się protestować :lol: lub ludzie przejrzeli na oczy, że jest to sztucznie podsycana nienawiść i przestali dawać sobą manipulować.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 16:09

Tym naszym talibom już odwala. Robią zadymę w wiadomym celu, bo to szowiniści i wszystko co nie polskie to banderowskie. Świetny zespół, i tyle.
Chętnie jeszcze raz byłbym na koncercie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 16:41

Gość pisze:Tym naszym talibom już odwala. Robią zadymę w wiadomym celu, bo to szowiniści i wszystko co nie polskie to banderowskie. Świetny zespół, i tyle.
Chętnie jeszcze raz byłbym na koncercie.

Jesteś debil, sam ze sobą piszesz i sam sobie odpowiadasz ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 16:48

Jesteś debil, sam ze sobą piszesz i sam sobie odpowiadasz !


Sorry ale to ty uchodzisz tu za forumowego debila i pajaca. Sprawdź sobie u admina, że piszą to różne osoby.
Ty zaś płatny sprzedawco sam stworzyłeś ze 100 tematów, w których piszesz głównie wszystko to co jest poparciem rosyjskiej polityki.

Koncert zaś był, bo Tomaszowiacy mają cię w du... :lol: :lol: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 17:28

Jeśli są wiedzący nic lub niewiele o wołyńskiej zbrodni, którzy dzięki protestowi wiedzą trochę więcej, to moim zdaniem efekty przyniósł.
Pisały o tym różne media, podpisało się kilkaset osób, więc mam nadzieję, że świadomość rośnie.

Na koncercie nie byłem - Hajdamaki krzyczeli "Sława Ukrainie", czy może pochylili na chwilę głowy w zadumie nad przeszłością?
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 13:59

Jak nie byłeś, to po co się tu wymundrzasz :idea: ? ogonek pod siebie i zmykaj stąd obszczymurku tomaszowski. To tak, jakby ślepy od urodzenia dyskutował o pięknych kolorach ścian pokoju w którym mieszka.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 14:15

Gość pisze:Jak nie byłeś, to po co się tu wymundrzasz :idea: ? ogonek pod siebie i zmykaj stąd obszczymurku tomaszowski. To tak, jakby ślepy od urodzenia dyskutował o pięknych kolorach ścian pokoju w którym mieszka.



Po prostu się zapytał. Czy on coś omawiał? A rację ma. Była dyskusja nawet na Onecie.

http://wiadomosci.onet.pl/lublin/lublin ... upy/4ll0nh

No a teraz się posikaj, że Azow to nonkonformiści :P Co ty na forum jakiś język chachłacki wprowadzasz? Wczoraj s.kinsynie w temacie o Węgrach dzis obszczymurku :panzielony:

http://www.sofadigest.com.ua/25-26-%D0% ... 1%8F-2015/
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 14:53

Koncert był i bardzo dobrze !
Ludzie zrozumieli, że muzyka to muzyka, coś co łączy. Nie będzie mi się tu jakiś ruski prowokator po Tomaszowie wymądrzał kto gdzie ma chodzić i czego ma słuchać.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 15:01

Gość pisze:Koncert był i bardzo dobrze !
Ludzie zrozumieli, że muzyka to muzyka, coś co łączy. Nie będzie mi się tu jakiś ruski prowokator po Tomaszowie wymądrzał kto gdzie ma chodzić i czego ma słuchać.



A kto ci bronił iść? :lol: Koncert przesunięto bo sie Hajdamaki obraziły , że na klęcząco ich nie witają. Straszyli pisaniem noty do organizacji do której należy autor petycji. Normalne. Jedni protestują inni mają to gdzieś i idą. A tutaj obraza. No bo jak. BRACIA. Nie dla wszystkich. Bo nie muszą dla wszystkich. Jak tam. Jedziesz za nimi na Banderstadt? :panzielony: Takie to już ograne z tym ruskim agentem , że już nudne. Nawet Małorus nie zauważył , że sympatią darzy Ukrainców 27% Polaków a niechęć wyraża 34%. :P

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... mniej.html


A dlaczego Ukraincy kładli się na chodnikach przed koncertem Chóru Aleksandrowa w Polsce? Oni mają prawo decydować kto ma gdzie chodzić i czego słuchać? :P Jakieś podwójne standardy?
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 15:13

Gość pisze:Koncert był i bardzo dobrze !
Ludzie zrozumieli, że muzyka to muzyka, coś co łączy. Nie będzie mi się tu jakiś ruski prowokator po Tomaszowie wymądrzał kto gdzie ma chodzić i czego ma słuchać.


A kto ci bronił iść? Koncert przesunięto bo sie Hajdamaki obraziły , że na klęcząco ich nie witają. Straszyli pisaniem noty do organizacji do której należy autor petycji. Normalne. Jedni protestują inni mają to gdzieś i idą. A tutaj obraza. No bo jak. BRACIA. Nie dla wszystkich. Bo nie muszą dla wszystkich. Jak tam. Jedziesz za nimi na Banderstadt? Takie to już ograne z tym ruskim agentem , że już nudne.


Mi nikt iść nie bronił. Poszedłbym w pierwszym terminie a już tym bardziej poszedłem w drugim terminie, bo akurat mnie nikt ani patriotyzmu ani historii uczył nie będzie. Podobnie wyrażali się inni co na koncert przyszli.
To z ruskim agentem wcale nie jest ograne, bo to jest robienie debili z Polaków, ogłupianie celowe. Drugim razem nikt nie protestował, bo ludzie zauważyli, że ktoś chce coś ugrać czyimiś rękami.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”