Super okazja Haydamaky w Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 15:17

Gość pisze:

A kto ci bronił iść? Koncert przesunięto bo sie Hajdamaki obraziły , że na klęcząco ich nie witają. Straszyli pisaniem noty do organizacji do której należy autor petycji. Normalne. Jedni protestują inni mają to gdzieś i idą. A tutaj obraza. No bo jak. BRACIA. Nie dla wszystkich. Bo nie muszą dla wszystkich. Jak tam. Jedziesz za nimi na Banderstadt? Takie to już ograne z tym ruskim agentem , że już nudne.


Mi nikt iść nie bronił. Poszedłbym w pierwszym terminie a już tym bardziej poszedłem w drugim terminie, bo akurat mnie nikt ani patriotyzmu ani historii uczył nie będzie. Podobnie wyrażali się inni co na koncert przyszli.
To z ruskim agentem wcale nie jest ograne, bo to jest robienie debili z Polaków, ogłupianie celowe. Drugim razem nikt nie protestował, bo ludzie zauważyli, że ktoś chce coś ugrać czyimiś rękami.




Mogli przyjechać w pierwszym terminie. Nikt im nie bronił? Dostali jakiś zakaz wjazdu? A do protestu każdy ma prawo. Jakoś ominąleś pytanie o Ukrainców kładących sie na chodnikach przed koncertem Chóru Aleksandrowa w Polsce. Oni mieli prawo decydować kto czego ma słuchać? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 15:32

Gość pisze:
Gość pisze:
. Jakoś ominąleś pytanie o Ukrainców kładących sie na chodnikach przed koncertem Chóru Aleksandrowa w Polsce. :panzielony:

Patrzcie przywołuje frustrat do tablicy i nakazuje odpowiadać :P to nie ten adresat.
Pytaj się ich, a nie mnie. Oni nie straszyli sądami, nie robili nagonki internetowej. Zespół ten w Polsce będzie występował jeszcze nie raz i ma fanów wśród Polaków.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 16:08

Gość pisze:
Mi nikt iść nie bronił. Poszedłbym w pierwszym terminie a już tym bardziej poszedłem w drugim terminie, bo akurat mnie nikt ani patriotyzmu ani historii uczył nie będzie. Podobnie wyrażali się inni co na koncert przyszli.
To z ruskim agentem wcale nie jest ograne, bo to jest robienie debili z Polaków, ogłupianie celowe. Drugim razem nikt nie protestował, bo ludzie zauważyli, że ktoś chce coś ugrać czyimiś rękami.


Mogli przyjechać w pierwszym terminie. Nikt im nie bronił? Dostali jakiś zakaz wjazdu? A do protestu każdy ma prawo.


Kto tu mówi, że nie ma prawa do protestu. Tylko z jakiego powodu jest ten brak konsekwencji w protestowaniu ?
Pierwszy termin oprotestowany a przy drugim, gdzie koncert był - cisza, zero protestów, zero manifestantów w tzw koszulkach .
To co jest ? Ludzie olali ruskich krzykaczy posługujących się ogłupionymi kilkoma chłopcami ??? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 17:07

Gość pisze:

Mogli przyjechać w pierwszym terminie. Nikt im nie bronił? Dostali jakiś zakaz wjazdu? A do protestu każdy ma prawo.


Kto tu mówi, że nie ma prawa do protestu. Tylko z jakiego powodu jest ten brak konsekwencji w protestowaniu ?
Pierwszy termin oprotestowany a przy drugim, gdzie koncert był - cisza, zero protestów, zero manifestantów w tzw koszulkach .
To co jest ? Ludzie olali ruskich krzykaczy posługujących się ogłupionymi kilkoma chłopcami ??? :panzielony:



A jakby był to też byś włosy wyrywał małorusie. I tak źle i tak niedobrze. :P Jedź jeszcze za nimi na Banderstadt w sierpniu. Bo przecież Wołyń to:

Wołyń, kraj powstańców, ojczyzna bohaterów ukraińskich od wieków była symbolem niepokory narodu ukraińskiego. W jej pradawnych lasach została wykuta ukraińska wolność i niepodległość narodowa, dorastały całe pokolenia bohaterów, pamięć o których dotychczas zachowuje każdy patriota ukraiński.

Właśnie na tych słynnych ziemiach w roku 2007 powstał pomysł organizacji Ogólnoukraińskiego festiwalu muzyki alternatywnej i sztuki współczesnej "Bandersztat" – przedsięwzięcia kulturalno-artystycznego przepełnionego patriotyzmem i ukraińskością.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 23:28

Jedź jeszcze za nimi na Banderstadt w sierpniu...
Właśnie na tych słynnych ziemiach w roku 2007 powstał pomysł organizacji Ogólnoukraińskiego festiwalu muzyki alternatywnej i sztuki współczesnej "Bandersztat" – przedsięwzięcia kulturalno-artystycznego przepełnionego patriotyzmem i ukraińskością.


Niewykluczone, że na Banderstadt pojadę. Niekoniecznie miałem plan iść na koncert Haydamaków w Tomaszowie ...ale skoro aż tyle o n im mowa, skoro takie "protesty" to poszedłem zobaczyć co to. Tak samo z Banderstadt, nie miałem zamiaru jechać ale skoro tyle o tym mowy, to pewnie trzeba zobaczyć. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 06:12

Może by wspólną jakąś (delegację) i wyjazd zorgnizować?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 06:56

Będziesz się czuł jak u siebie Małorusie . Może się załapiesz na pogadanki z weteranami UPA :panzielony: Nie ma to jak porozmawiać o historii w rodzimym języku :panzielony: Posłcuhać jak dzielnie walczyli a nie jak na forum czytać ciągle o dzieciach na sztachetach
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 07:27

Francowaty w swoim żywiole i tym tylko żyje na tym forum..........
Gość pisze:Będziesz się czuł jak u siebie Małorusie . Może się załapiesz na pogadanki z weteranami UPA :panzielony: Nie ma to jak porozmawiać o historii w rodzimym języku :panzielony: Posłcuhać jak dzielnie walczyli a nie jak na forum czytać ciągle o dzieciach na sztachetach
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 07:35

Sam Małorusie zaczynasz to co oczekujesz? :P Jaki Polak pojechałby na Banderstadt gdzie czerwono czarne szmaty, portrety Bandery i pogadanki z weteranami UPA . Nie drażnij swoim herojami to i forum sie uspokoi
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 07:53

Prowokatorze! A kto jest autorem Banderstadu tu na tym forum? Więc masz to na co zasługują twoje wymłociny.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 08:37

Może by wspólną jakąś (delegację) i wyjazd zorgnizować?

Kilka osób z Tomaszowa ma zamiar pojechać. Jeśli zbierze się większa grupa to można wynająć busa na kilkanaście osób. Koszt przejazdu ok 20 zł w obie strony
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 08:40

Weź sobie, miłośniku gajdamaków, ponapychaj ich w swój zad, bo już się żygać chce od tego tematu ! :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 08:47

Właśnie co tam Haydamaki, przecież tam będzie kupę znanych kapel a to blisko . Warto więc wyskoczyć do Łucka i sprawdzić jak to jest z tym festiwalem. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 08:58

Super pomysł i jeszcze pobuszować w Łucku nakręcić filmik i wrzucić do sieci. I zweryfikować jak to jest z tą Ukrainą. Bo na podstawie tego forum i jednego forumowicza, to ufffffff. Można jego teksty wykorzystać w tej relacji.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:02

Bądźcie mądrzejsi i nie piszcie z debilem, bo to dla niego pożywka i tylko się podnieca, atak szlak go trafi że nikt z nim nie dyskutuje , zacznie dyskutować sam ze sobą, aż w końcu wyląduje w czublandii ! :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”