Odśnieżanie chodników

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 10:12

Gość pisze:
Gość pisze:A tylu tutaj na forum było konstytucjonalistów . Lepszych od prof i dr prawa . A numeru wyroku TK nie wiedzą jak znaleźć? No to proszę: wyrok z dnia 5 listopada 1997 r., K 22/97.

Także za łopaty i odśnieżać a do wiosny się okaże czy trzeba ten piasek czy popiół uprzątnąć.

A ja odśnieżam tylko teren swojej posesji , za płotem jest teren użyteczności publicznej , na utrzymanie którego płacę podatki . nigdy nie odśnieżałem, nie odśnieżam i nie będę odśnieżał, i co mi zrobicie , możecie mi nadmuchać pod ogon , a frajerzy niech przez okres zimy pełnią czyn społeczny!
Dla ciekawych mieszkam na ul.Gen. T. Piskora !



Moga ci wlepic mandat. widocznie ludzie mają w d...chodzenie po tym chodniku.brniesz po sniegu?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 10:58

Dlaczego mieszkańcy bloków nie odśnieżają swoich chodników ?
Trzeba ich ukarać dla przykładu , jak solidarność to solidarność !
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:04

Gość pisze:Dlaczego mieszkańcy bloków nie odśnieżają swoich chodników ?
Trzeba ich ukarać dla przykładu , jak solidarność to solidarność !



Głupiś. To teren Spółdzielni i im płacimy za to że sprzątają. Jak masz jakiś nie odśniezony to zaplasz do Spółdzielni a nie do przylegającego bloku.Pół chodnika byś odsnieżył przez ten czas jak tutaj siedzisz
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:10

A my płacimy podatki urzędowi miasta za to że mają odśnieżać , ty jesteś głupi !
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:15

Gość pisze:A my płacimy podatki urzędowi miasta za to że mają odśnieżać , ty jesteś głupi !



Czytaj ustawy. Już miałeś podany wyrok Trybunału Konstytucyjnego że masz odsnieżać a dalej sie rzucasz. Spółdzielcy też płacą podatek od nieruchomości czy za wieczystą dzierżawę. My wynajmujemy Spółdzielnie. Ty tez możesz komuś zapłacić. Ile mozna bic pianę
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:22

Gość pisze:
Gość pisze:A my płacimy podatki urzędowi miasta za to że mają odśnieżać , ty jesteś głupi !



Czytaj ustawy. Już miałeś podany wyrok Trybunału Konstytucyjnego że masz odsnieżać a dalej sie rzucasz. Spółdzielcy też płacą podatek od nieruchomości czy za wieczystą dzierżawę. My wynajmujemy Spółdzielnie. Ty tez możesz komuś zapłacić. Ile mozna bic pianę

A my wynajmujemy Urząd Miasta i nam odśnieża , a my mu za to płacimy podatek !
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:24

Po co bić piane z kimś do kogo nic nie dociera :roll: Nawet TK rozstrzygnął że masz sprzątać chodnik i że to jest zgodne z Konstytucją a Prokuratura kwestionuje tylko zapisy wychodząc poza ustawę czyli sprzątanie piasku czy popiołu. Nie chcesz nie sprzątaj ale obowiązek masz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 11:31

Gość pisze:Po co bić piane z kimś do kogo nic nie dociera :roll: Nawet TK rozstrzygnął że masz sprzątać chodnik i że to jest zgodne z Konstytucją a Prokuratura kwestionuje tylko zapisy wychodząc poza ustawę czyli sprzątanie piasku czy popiołu. Nie chcesz nie sprzątaj ale obowiązek masz.

A u mnie jak zawali sprawę Urząd miasta , to Ty przyjdziesz i po odśnieżasz !
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2016, o 11:59

Śnieg pada , chwytać za łopaty właściciele prywatnych posesji , i solidarnie do społecznego czynu odśnieżania miejskich chodników !
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2016, o 08:47

Gość pisze:
Gość pisze:Po co bić piane z kimś do kogo nic nie dociera :roll: Nawet TK rozstrzygnął że masz sprzątać chodnik i że to jest zgodne z Konstytucją a Prokuratura kwestionuje tylko zapisy wychodząc poza ustawę czyli sprzątanie piasku czy popiołu. Nie chcesz nie sprzątaj ale obowiązek masz.

A u mnie jak zawali sprawę Urząd miasta , to Ty przyjdziesz i po odśnieżasz !



I po co się nakręcasz. Odśnieżaj
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2016, o 10:42

Kochacie swoje miasto to go odśnieżajcie.Nie pytajcie co miasto zrobiło dla was ale co wy możecie zrobić dla miasta
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2016, o 10:50

Dzięki za przypomnienie, zaraz biorę łopatę i idę odśnieżać ! :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2016, o 12:54

A dziś pozamiataj rozrzucany piasek.
Na górę

Postautor: snow » 21 lip 2016, o 15:24

Ta - przyda się mieszkańcom TL
Odśnieżanie chodnika w Warszawie w lipcu.

Czy posty z linkami nie powinny być usuwane z automatu?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2016, o 16:20

Pogromca banderowców się pomylił. Zaraz się odezwie :lol: .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”