Eksponowana Tomaszowska Gazeta WYBiÓRCZA !!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 sty 2016, o 15:15

Od lat chodzę do jednego sklepu, od kiedy pamiętam WYBIÓRCZA leżała na górnej półce ale z innymi gazetami, nie było parcia na Kupowanie. Dziś odcięte finanse, cofnięte prenumeraty, itp. i co wchodzę do sklepu o mało co się nie zabiłem, myślałem, że koś sanki na środku postawił patrze a to nie sanki to wielki CZERWONY stojak na gazety a w Nim co, wielka sterta WYBIÓRCZEJ, ale przycisnęło lewackie gadziny, od wczoraj nie chodzę do tego sklepu przechodzę na drugą strone ulicy !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2016, o 15:19

Nie wiem jak to ludzie w ogóle do ręki biorą
Na górę

Postautor: aaa » 2 mar 2016, o 15:50

pisowcy czytają tylko gazetę polską
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 15:55

Prawdziwi Polacy nie kupują i nie czytają kłamy michnika !!
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 16:01

Gość pisze:Prawdziwi Polacy nie kupują i nie czytają kłamy michnika !!


Tobie ciągle mylą sie Polacy z Wolakami :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 16:26

Polak to Polak a Polska to Polska i nic mi się z niczym myli mieszkam w Polsce wspieram Polskie a nie jakieś agenturalne ścierwo
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 16:43

Gość pisze:Polak to Polak a Polska to Polska i nic mi się z niczym myli mieszkam w Polsce wspieram Polskie a nie jakieś agenturalne ścierwo

A twój guru "śpiewał": marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski. Nie idziesz za nim? :panzielony: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 16:44

To własnie dzieki Pis Wyborcza stała sie gazetą opozycyjną
a wy czytajcie te wasze badziewia
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 16:53

Gość pisze:
Gość pisze:Polak to Polak a Polska to Polska i nic mi się z niczym myli mieszkam w Polsce wspieram Polskie a nie jakieś agenturalne ścierwo

A twój guru "śpiewał": marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski. Nie idziesz za nim? :panzielony: :twisted:

I własnie tacy jak ty nadają się na takich zdrajców jak bolek .
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 17:08

agenturalne ścierwo, nie odpuszcza nawet Wyklętym i Niezłomnym do dziś prowadzą UB-ecką nagonkę na Bohaterów, ktoś powinien zająć się anty Polską działalnością jąkatego oblesia, towarzysza z Magdalenki.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 17:31

Gość pisze:agenturalne ścierwo, nie odpuszcza nawet Wyklętym i Niezłomnym do dziś prowadzą UB-ecką nagonkę na Bohaterów, ktoś powinien zająć się anty Polską działalnością jąkatego oblesia, towarzysza z Magdalenki.

marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 17:34

Gość pisze:
Gość pisze:agenturalne ścierwo, nie odpuszcza nawet Wyklętym i Niezłomnym do dziś prowadzą UB-ecką nagonkę na Bohaterów, ktoś powinien zająć się anty Polską działalnością jąkatego oblesia, towarzysza z Magdalenki.

marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski :lol: :lol: :lol:

nie zaczepiajcie gówna nie będzie śmierdziało
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 17:51

Oglądalność "Wiadomości" leci na łeb na szyję. Kolejny duży spadek widowni

1. O 470 tys. widzów spadła w lutym oglądalność "Wiadomości" TVP 1
2. Spadek jest większy niż w styczniu, kiedy wyniósł on 410 tys. osób
3. Pierwszy raz od wielu miesięcy "Fakty" TVN miały więcej widzów

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream

Jak widać "dobra zmiana"nawet ciemnemu ludowi nie przypadła do gustu ...
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2016, o 17:54

Włącz myślenie wyłącz telewizje to zna każdy Polak a te ścierwa pedałenu oglądają kodowcy
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2016, o 00:03

Tak wykuwała się III RP - w oparach wódki i uściskach Wałęsy z Kiszczakiem

Ponad 1300 zdjęć z archiwum Czesława Kiszczaka udostępnił dziś Instytut Pamięci Narodowej. To ostatnia część materiałów zabezpieczonych 16 lutego br. w willi Marii Kiszczak. Na fotografiach utrwalono działaczy ówczesnej opozycji dogadujących się z komunistami przed i w trakcie rozmów okrągłego stołu. Zostały one wykonane głównie w Magdalence oraz w willi MSW przy ul. Zawrat w Warszawie.

Na zdjęciach zobaczyć można całą plejadę późniejszych sław III RP - prezydentów, premierów, ministrów... Oprócz Lecha Wałęsy, Czesława Kiszczaka, Stanisława Cioska (wówczas członka KC PZPR, później ambasadora w ZSRS i Rosji) w kadrze uchwyceni zostali także Tadeusz Mazowiecki, Zbigniew Bujak, Adam Michnik, Aleksander Kwaśniewski, Ireneusz Sekuła, Leszek Miller. Zdjęcia wykonano zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i podczas wspólnego biesiadowania, spożywania posiłków i picia wódki.

http://m.niezalezna.pl/78376-tak-wykuwa ... iszczakiem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”