Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Jouyt » 19 lis 2018, o 16:39

Teraz PiS w starostwie będzie rządził i oni będą swoich wsadzac na stołki, normalne, tak było, jest i będzie. Kościół katolicki nie powinien się pchać w politykę. Kradną więcej niż niż politycy a ślepy "wierzący" naród będzie szedł za Panem w czarnym przebraniu i słuchał się co Pan powie. Nie samym kościołem ludzie żyją. Kościół jest dla ludzi a nie ludzie dla Kościoła. Tyle w temacie.
Narazie to PSL się pcha i pchal do kościoła. Zobaczymy czy będzie tak samo z pismem lokalnym, mam nadzieję że wezmą sobie naukę do serca z tym co zrobił PSL.
Na górę

Postautor: Mumia » 19 lis 2018, o 17:04

Co ty z tym PSL em !!!mnie gówno ochodzi kto rządzi aby mądrze!ludzie chcą mieć drogi, światło,spokój a ty ciągle siejesz zamęt!lecz się albo już nie chodź na mecze orkana bo i tak nic nie robisz!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 17:51

Mało tego że nic nie robi to jeszcze piszę tu brednie i innym pracować spokojnie nie pozwala, weź się napij człowieku bo jak nie pijesz to jesteś nie do zniesienia. Każdy i tak wie że to ty tu piszesz cały czas a la Marian
Na górę

Postautor: Tyuij » 19 lis 2018, o 18:23

Mało tego że nic nie robi to jeszcze piszę tu brednie i innym pracować spokojnie nie pozwala, weź się napij człowieku bo jak nie pijesz to jesteś nie do zniesienia. Każdy i tak wie że to ty tu piszesz cały czas a la Marian
Haha ale jaja kto to jest. Jestem z Belzca i nie wiem o kogo biega.

W sumie nie jestem żaden,, Marian.,, ale tez nie lubie tej koniczynkowej zatwardzialej kliki.
Na górę

Postautor: Belz » 19 lis 2018, o 18:44

Jutro sesja pierwsza?
Na górę

Postautor: Hdj » 19 lis 2018, o 21:43

Jutro sesja pierwsza?
Mareczek telefon do czerwoności rozgrzał, zeby tylko jego poparli jutro.Bo inaczej marzenie o ścieżce do fotelu wójta upadnie.
Na górę

Postautor: Gfj » 19 lis 2018, o 23:12

No właśnie są inni ludzie wkoncu nie PSL hahaha
Nie znam Panów o których piszesz ale wolę ich niz ciagle te same PSL twarze.nie lubie pisu ale cieszę się że ktokolwiek w starostwie odsunął ten zaczetrzewiony PSL. I co on ma wspólnego z partia rolnicza? Jak kroluje w nim praca po partii i kolesiostwo :D

Jest w tym dużo racji, patrzę na tych PSL swietoszkow co tydzień pod ołtarzem kościelnym to mam ubaw.
Swietoszek,, Moliera,, uważam że jest w punkt o nich:)
Dziwię się, jak można popierać PSL, bo to przecież gorszy obciach niz PIS. Zresztą wystarczy popatrzeć na naszego "lokalnego Witosa" i wszystko jasne.
Na górę

Postautor: G os c » 20 lis 2018, o 00:27




Jest w tym dużo racji, patrzę na tych PSL swietoszkow co tydzień pod ołtarzem kościelnym to mam ubaw.
Swietoszek,, Moliera,, uważam że jest w punkt o nich:)
Dziwię się, jak można popierać PSL, bo to przecież gorszy obciach niz PIS. Zresztą wystarczy popatrzeć na naszego "lokalnego Witosa" i wszystko jasne.
To prawda jak mozna popierac PSL -partia kolesi od koryta,-DNO. Cytuje poniżej wpis wcześniej napisany.
" Dalej mieszanie polityki do kościoła.Czy ludu PSLowski zastanawiasz sie w jakiej sytuacji jest teraz nasz proboszcz?Ze jest mu pewnie teraz niezręcznie.Ale co tam, najwazniejsze z buciorami wypelnionymi słomą wparadowac do Kościoła, bo ludzie musza widziec PSL.Bo powiat, upadl, sejmik tez, a ostatni bastion w Belzcu.Szczerze, tej partii nie znosze przez takich wlasnie ludzi z PSL, jacy sa w naszej gminie.Butni, im wszystko sie nalezy, a kto ma inne zdanie, to ma przechlapane.Czekam, kiedy wreszcie sie to skonczy, czy aż tak ludzie sa zaslepieni tym, co im sie wciska?Nie znosze polityki, ale PSL to juz dno kompletne, - Posady Swoim Ludziom."
Dobrze ze ze ludzie troche zrozumieli i pognali ich przy wyborach w całym powiecie i Polsce.-obłuda .Dla nich to widły i w pole
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 04:59

I znowu piszesz, wszystkie posty piszesz sam i sam sobie odpowiadasz, wszystko jest pisane tylko przez ciebie, nikt tu więcej nie pisze. Jesteś na tyle głupi myśląc że nikt nie wie że to ty? Weź się człowieku do roboty a nie zioniesz nienawiścią, sam siebie już w tym amoku nienawidzisz. Wójt wygrał i zrozum to wreszcie że nikogo nie obchodzi twoja nienawiść do niego i PSL. Daremne twoje bazgroły bo tylko ja to czytam to tam wypocisz..... piłeś dzisisj?
Na górę

Postautor: Tytus » 20 lis 2018, o 13:33

Jutro sesja pierwsza?
Mareczek telefon do czerwoności rozgrzał, zeby tylko jego poparli jutro.Bo inaczej marzenie o ścieżce do fotelu wójta upadnie.
O kogo chodzi? Kto tak wydzwania?
Na górę

Postautor: Ghj » 20 lis 2018, o 14:16


Mareczek telefon do czerwoności rozgrzał, zeby tylko jego poparli jutro.Bo inaczej marzenie o ścieżce do fotelu wójta upadnie.
O kogo chodzi? Kto tak wydzwania?
A kto z radnych tak ma na imię?Komu tak zależy...?
Na górę

Postautor: Chooop » 20 lis 2018, o 15:25

Uważaj bo się posikasz z ciekawości!żal dupę ściska!
Na górę

Postautor: Alin » 20 lis 2018, o 15:42

Uważaj bo się posikasz z ciekawości!żal dupę ściska!
Żal du... Ściska bo ktoś kogoś nagabuje?
Myśl trochę człowieku
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 17:46

Pamiętajcie władze jest krótka a znajomości na całe lata. Niektorzy radni tak się zmienili, że pociag do władzy zmienił ich w ludzi bezprecedensowych, zadnych władzy za wszelką cenę. Kiedyś można było z nimi normalnie porozmawiać a teraz mniemanie każdy ma takie o sobie, kupowanie glosow, oskarżanie innych i oczernianie, a wszystko po to aby być u władzy. Śmieszne , to tylko świadczy o tym jakimi są ludźmi i to że piszą tutaj, czy oni czy ich znajomi, czy ich dzieci różne głupoty to tylko w głębi duszy świadczy o nich samych. Ciekawe czy patrząc w lustro śpią spokojnie.
Na górę

Postautor: 67krys » 20 lis 2018, o 18:11

Pamiętajcie władze jest krótka a znajomości na całe lata. Niektorzy radni tak się zmienili, że pociag do władzy zmienił ich w ludzi bezprecedensowych, zadnych władzy za wszelką cenę. Kiedyś można było z nimi normalnie porozmawiać a teraz mniemanie każdy ma takie o sobie, kupowanie glosow, oskarżanie innych i oczernianie, a wszystko po to aby być u władzy. Śmieszne , to tylko świadczy o tym jakimi są ludźmi i to że piszą tutaj, czy oni czy ich znajomi, czy ich dzieci różne głupoty to tylko w głębi duszy świadczy o nich samych. Ciekawe czy patrząc w lustro śpią spokojnie.

Bardzo mądry komentarz... Co to robi z ludźmi :(
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”