Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 10:32

Tak czytam materiał wyborczy Pana D.Cz. i zastanawiam się co to są panele fotowoltaniczne... bo znam się na fotowoltaice i panelach fotowoltaicznych. Ale nie na takich jak w ulotce- ja bym tego nie pisał jakbym nie wiedział co to jest.
Obietnice wyborcze na wesoło:

Właściciel sklepu - spali zeszyt :D bo nic więcej chyba nie jest w stanie zrobić dla ludzi.
Organista - dzieci nie ma, autorytetów w domu też, skoro pchał go wszędzie ksiądz.. Jak taki człowiek może być OJCEM GMINY skoro sam nie miał dobrych wzorców? Potrzebujecie Marionetki? to sobie PINOKIA wystrugajcie.
Ojciec Dyrektor - jest wyznaczony przez Partię a co z tego wypali, ja za tą partią też nie przepadam moje zdanie. Ma dobre stanowisko, co będzie..
Gajowy - może coś ustrzelić a może nie, różnie bywa na polowaniu..
Mesje Z - Ma dobre kontakty i jest na bieżąco z tym co się dzieje i jakie projekty są realizowane, ale każdy ma jakieś łatki.

Pamiętajcie że to nie głosowanie na kolegów czy partie, głosujcie na ludzi, dajcie władzę i WASZE pieniądze w odpowiedzialne ręce, potrzebny jest
Ojciec dla Gminy, a nie chłopaki na posyłki.

taka prawda
z Bogiem
Człowieku ! a kto projekt dobry napisze :lol: na te panele jak nikt nie umiał na te co maiły być, taki wstyd. Tu liczy się tylko stołek do emerytury po tylu latach wszyscy wiemy kogo i na co stać ponieważ zna się tych panów nie od dziś a organista? młodego już nie ma, chyba nie wiesz w którym kościele dzwoniło :P W naszej kochanej gminie tak właśnie głosują tego z kreślę bo to rodzina, kuzyn tego bo kolega, znajomy a ja tego bo fajny chłop znam go lubię, normalnie totalny cyrk! i mentalność ludzi bo przy głosowaniu nie patrzy się na dobro ogólne, żeby coś zmienić.Więc na cuda nie ma co liczyć do póki ludzie nie zmądrzeją w tej gminie. Ja nie znam osobiście Pana Budy ale dam mu szansę tym razem bo tamci panowie są już u mnie skreśleni na negatywnie.
Na górę

Postautor: Xsiondz » 15 paź 2018, o 11:44

Ludzie napisanie projektu to żaden problem, wszystko jest dokładnie opisane co jak i gdzie. Nie będę palcem pokazywać bo za to mi nie płacą.
Pan Buda to od początku do końca Marionetka księdza i na niego głosu nie oddam już lepiej na PISo dyrektora. (też marionetka ale nie aż taka)

Jak u was ksiądz ma Rządzić gminą :D to jesteście żałośni, a do tego zmierzacie (widać po forum)

Tam Trzeba gościa z jajami i swoi zdaniem, co się wstawi za gminą, a nie kurde Grajków, WÓJT to nie wodzirej weselny czy organista.
wywiad: (przykład)
- Panie Wójcie kim pan był przed Wyborami?
- Organistą

ŻAŁOSNE !!! i pokazujące poziom intelektualny w gminie...

Nie będę się powtarzać, decyzja każdego na kogo odda głos.

Mój na pewno nie pójdzie "do Budy"
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 11:59

Ludzie napisanie projektu to żaden problem, wszystko jest dokładnie opisane co jak i gdzie. Nie będę palcem pokazywać bo za to mi nie płacą.
Pan Buda to od początku do końca Marionetka księdza i na niego głosu nie oddam już lepiej na PISo dyrektora. (też marionetka ale nie aż taka)

Jak u was ksiądz ma Rządzić gminą :D to jesteście żałośni, a do tego zmierzacie (widać po forum)

Tam Trzeba gościa z jajami i swoi zdaniem, co się wstawi za gminą, a nie kurde Grajków, WÓJT to nie wodzirej weselny czy organista.
wywiad: (przykład)
- Panie Wójcie kim pan był przed Wyborami?
- Organistą

ŻAŁOSNE !!! i pokazujące poziom intelektualny w gminie...

Nie będę się powtarzać, decyzja każdego na kogo odda głos.

Mój na pewno nie pójdzie "do Budy"
Widać rządzącym kandydatom pisanie sprawia to duży problem. Jakie projekty napisali przez ostatnie chociażby 4 lata. No jakie? Przespali wszystko. Teraz nagle przed wyborami obudzili się i obiecują to czego nie wykonali będąc u władzy. Ktoś w to uwierzy?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 12:01

Ludzie napisanie projektu to żaden problem, wszystko jest dokładnie opisane co jak i gdzie. Nie będę palcem pokazywać bo za to mi nie płacą.
Pan Buda to od początku do końca Marionetka księdza i na niego głosu nie oddam już lepiej na PISo dyrektora. (też marionetka ale nie aż taka)

Jak u was ksiądz ma Rządzić gminą :D to jesteście żałośni, a do tego zmierzacie (widać po forum)

Tam Trzeba gościa z jajami i swoi zdaniem, co się wstawi za gminą, a nie kurde Grajków, WÓJT to nie wodzirej weselny czy organista.
wywiad: (przykład)
- Panie Wójcie kim pan był przed Wyborami?
- Organistą

ŻAŁOSNE !!! i pokazujące poziom intelektualny w gminie...

Nie będę się powtarzać, decyzja każdego na kogo odda głos.

Mój na pewno nie pójdzie "do Budy"
Co to znaczy "u was ksiądz.. " ? jakie u was? To ty nie stad? To na ch**a pana sie wypowiadadz? Co chcesz ugrac?
K***A jak ja nie mogę takiego prostactwo i buractwa!! Ksiądz (Bo chyba chodzi ci o KS. Jaroslawa) chyba każdy widzi ile zrobił, kazdy projekt mu przechodził. I jakos k***a do nowej parafii tego nie zabral.
A dyrektor k***a nawet Orlika dzieciom nie postawił, szkoła schodzi na psy, niewielu rodziców go w szkole szanuje. Tyle lat kasy z unii poszłooooo tylko gwizdnęło bo k***a w gminie gość od projektów tylko ręce rozkłada i kawkę piję.
No nie mogę k***a.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 12:06

Witajcie szanowne buraczki, odnośnie fotowoltaniki i nazewnictwa:

http://www.kolektory.com/panele-fotowol ... eczne.html

taka nazwa jest stosowana ale wasze mózgi są na to zbyt przeciążone i małe by to zrozumieć:)

Na piwo mówi się browar, piwo, bączek, to wam nie przeszkadza, ale jak już są tutaj FACHOWCY to może niech zanim zaczną rzucać mięsem, niech się zorientują, a super krety konkurencyjne też niech się zastanowią co piszą. ach wy Buraczki buraczki :D nic tylko medal z krążka cebuli powiesić wam na szyje na sznurki od snopowiązałki.

z BOGIEM !!!!!

Po tym wpisie wiem, że te wszystkie Twoje epitety pasują do Ciebie.Przeczytaj jeszcze raz dobrze poprzednie posty...
Na górę

Postautor: Matka » 15 paź 2018, o 13:13

Ludzie napisanie projektu to żaden problem, wszystko jest dokładnie opisane co jak i gdzie. Nie będę palcem pokazywać bo za to mi nie płacą.
Pan Buda to od początku do końca Marionetka księdza i na niego głosu nie oddam już lepiej na PISo dyrektora. (też marionetka ale nie aż taka)

Jak u was ksiądz ma Rządzić gminą :D to jesteście żałośni, a do tego zmierzacie (widać po forum)

Tam Trzeba gościa z jajami i swoi zdaniem, co się wstawi za gminą, a nie kurde Grajków, WÓJT to nie wodzirej weselny czy organista.
wywiad: (przykład)
- Panie Wójcie kim pan był przed Wyborami?
- Organistą

ŻAŁOSNE !!! i pokazujące poziom intelektualny w gminie...

Nie będę się powtarzać, decyzja każdego na kogo odda głos.

Mój na pewno nie pójdzie "do Budy"
Pominawszy fakt, że ks JN naprawdę dużo dobrego zrobił dla Jarczowa (a mógł wiecej, ale mu nie pozwolili), to co Ty se myślisz, "gościu", że on nie ma nic do roboty, tylko z odległości 80 km obcą gminą rządzić? Przecież już go u nas nie ma. A "młody" też Ci nie powie, że był organista, bo zainteresowani wiedzą gdzie pracuje, i że od dawna już go na jarczowskich chórach nie ma. Zresztą, Twój wpis świadczy o tym, że Tobie albo komuś z rodziny stołek pali się po d*pą i wypisujesz co paluchy na klawiaturę naniosą. W dodatku prostacko i po chamsku. Nie pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Matka » 15 paź 2018, o 13:18

Obietnice wyborcze na wesoło:

Właściciel sklepu - spali zeszyt :D bo nic więcej chyba nie jest w stanie zrobić dla ludzi.
Organista - dzieci nie ma, autorytetów w domu też, skoro pchał go wszędzie ksiądz.. Jak taki człowiek może być OJCEM GMINY skoro sam nie miał dobrych wzorców? Potrzebujecie Marionetki? to sobie PINOKIA wystrugajcie.
Ojciec Dyrektor - jest wyznaczony przez Partię a co z tego wypali, ja za tą partią też nie przepadam moje zdanie. Ma dobre stanowisko, co będzie..
Gajowy - może coś ustrzelić a może nie, różnie bywa na polowaniu..
Mesje Z - Ma dobre kontakty i jest na bieżąco z tym co się dzieje i jakie projekty są realizowane, ale każdy ma jakieś łatki.

Pamiętajcie że to nie głosowanie na kolegów czy partie, głosujcie na ludzi, dajcie władzę i WASZE pieniądze w odpowiedzialne ręce, potrzebny jest
Ojciec dla Gminy, a nie chłopaki na posyłki.

taka prawda
z Bogiem
A kim jest Twój piąty kandydat, o czymś nie wiemy? Poza tym z tego co wiem, organista dzieci ma, a marionetką mógł być kilka lat temu, kiedy proboszczem był ks Jarek, teraz nawet w niedzielę na mszy nie zawsze go widać.
Na górę

Postautor: pepe » 15 paź 2018, o 13:27

Ludzie napisanie projektu to żaden problem, wszystko jest dokładnie opisane co jak i gdzie. Nie będę palcem pokazywać bo za to mi nie płacą.
Pan Buda to od początku do końca Marionetka księdza i na niego głosu nie oddam już lepiej na PISo dyrektora. (też marionetka ale nie aż taka)

Jak u was ksiądz ma Rządzić gminą :D to jesteście żałośni, a do tego zmierzacie (widać po forum)

Tam Trzeba gościa z jajami i swoi zdaniem, co się wstawi za gminą, a nie kurde Grajków, WÓJT to nie wodzirej weselny czy organista.
wywiad: (przykład)
- Panie Wójcie kim pan był przed Wyborami?
- Organistą

ŻAŁOSNE !!! i pokazujące poziom intelektualny w gminie...

Nie będę się powtarzać, decyzja każdego na kogo odda głos.

Mój na pewno nie pójdzie "do Budy"
Co to znaczy "u was ksiądz.. " ? jakie u was? To ty nie stad? To na ch**a pana sie wypowiadadz? Co chcesz ugrac?
K***A jak ja nie mogę takiego prostactwo i buractwa!! Ksiądz (Bo chyba chodzi ci o KS. Jaroslawa) chyba każdy widzi ile zrobił, kazdy projekt mu przechodził. I jakos k***a do nowej parafii tego nie zabral.
A dyrektor k***a nawet Orlika dzieciom nie postawił, szkoła schodzi na psy, niewielu rodziców go w szkole szanuje. Tyle lat kasy z unii poszłooooo tylko gwizdnęło bo k***a w gminie gość od projektów tylko ręce rozkłada i kawkę piję.
No nie mogę k***a.
widzę że trafiłem w czuły i niewygodny punkt, szkoda że nie widzę tej słomy z butów oraz twoje czerwonej gęby z ciśnieniem, ale po poziomie
wypowiedzi i ilości słów na CH i K mogę sobie tylko wyobrazić jaki PIĘKNY ĆWIKŁOWY BURAK :D

Jestem lokalnym patriotą, widzę co się zapowiada i jakie są nie wygodne tematy, widzę też że trafiam w punkt.

A ja stąd, jak cię to ciekawi :)

A co do SUPER człowiek księdza, na logikę, jego człowiek jest (był) radnym w gminie, skoro jego dobry wujek ksiądz razem z NIM, nie zrobili dla gminy NIC, ani jednego projektu, wniosku, inicjatywy, no nie znalazłem NIC zupełne ZERO, to proszę za przeproszeniem nie pieprzyć głupot.
Jaki to świetny kandydat na Wójta, obiecywać to sobie możecie gruszki na wierzbie, prawda jest taka że ksiądz dba tylko o swój interes,
Młody pionek jest potrzebny albo do sterowania albo do dziwnych CZARNYCH interesów..

Jak was super ksiądz jest taki BEST the BEST to po co wam GMINA, poszli won do księdza niech wam pisze wnioski :D taki biznesmen się marnuje.
Pensje Wójta przelewajcie na konto księdza pozostałych pracowników gminy też. W szkole sama Religia niech jest, a wam homonto na szyję,
założyć i zapierdzielać kase, bo jak dojdą ci Panowie do władzy to jestem ciekaw kto będzie miał rację.

Psy niech szczekają, karawana jedzie dalej prostaczki :D ale się rozkręcacie:) dawajcie więcej oBłUDY.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 14:10

Chociaż nie wybudowano kanalizacji szambo się rozlewa! Garnitury pochlapane. Pięknie. A, apelowano o spokojna kampanię.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 14:42

Szambo to cwaniaczki pompują w pole, albo do rzeki,

Szamba nie ma - ogromna ilość $ na taką inwestycję ?
Gazu chyba też nie ma ?
jak szambo to oczyszczalnia, czyli druga inwestycja
Tematy do Kampanii jak znalazł

Zbudujemy kanalizację, HURRA ale trzeba tez oczyszczalnię NI HUURRA !! i tak to z wami ludzie jest...:D

ale temat gówna dobry, a garnitur to nie ręce do roboty tylko ZAKASANE rękawy, żaden kandydat nie wpadl na ten pomysł:D do zdjęcia, tylko twarze
albo podpieranie łopaty..

spokojne to są święta :) a nie kampania :D wszystkie chwyty dozwolone zwycięzca zgarnia wszystko
https://www.youtube.com/watch?v=I6eQ78HCGEA
Na górę

Postautor: Matka » 15 paź 2018, o 19:56



Co to znaczy "u was ksiądz.. " ? jakie u was? To ty nie stad? To na ch**a pana sie wypowiadadz? Co chcesz ugrac?
K***A jak ja nie mogę takiego prostactwo i buractwa!! Ksiądz (Bo chyba chodzi ci o KS. Jaroslawa) chyba każdy widzi ile zrobił, kazdy projekt mu przechodził. I jakos k***a do nowej parafii tego nie zabral.
A dyrektor k***a nawet Orlika dzieciom nie postawił, szkoła schodzi na psy, niewielu rodziców go w szkole szanuje. Tyle lat kasy z unii poszłooooo tylko gwizdnęło bo k***a w gminie gość od projektów tylko ręce rozkłada i kawkę piję.
No nie mogę k***a.
widzę że trafiłem w czuły i niewygodny punkt, szkoda że nie widzę tej słomy z butów oraz twoje czerwonej gęby z ciśnieniem, ale po poziomie
wypowiedzi i ilości słów na CH i K mogę sobie tylko wyobrazić jaki PIĘKNY ĆWIKŁOWY BURAK :D

Jestem lokalnym patriotą, widzę co się zapowiada i jakie są nie wygodne tematy, widzę też że trafiam w punkt.

A ja stąd, jak cię to ciekawi :)

A co do SUPER człowiek księdza, na logikę, jego człowiek jest (był) radnym w gminie, skoro jego dobry wujek ksiądz razem z NIM, nie zrobili dla gminy NIC, ani jednego projektu, wniosku, inicjatywy, no nie znalazłem NIC zupełne ZERO, to proszę za przeproszeniem nie pieprzyć głupot.
Jaki to świetny kandydat na Wójta, obiecywać to sobie możecie gruszki na wierzbie, prawda jest taka że ksiądz dba tylko o swój interes,
Młody pionek jest potrzebny albo do sterowania albo do dziwnych CZARNYCH interesów..

Jak was super ksiądz jest taki BEST the BEST to po co wam GMINA, poszli won do księdza niech wam pisze wnioski :D taki biznesmen się marnuje.
Pensje Wójta przelewajcie na konto księdza pozostałych pracowników gminy też. W szkole sama Religia niech jest, a wam homonto na szyję,
założyć i zapierdzielać kase, bo jak dojdą ci Panowie do władzy to jestem ciekaw kto będzie miał rację.

Psy niech szczekają, karawana jedzie dalej prostaczki :D ale się rozkręcacie:) dawajcie więcej oBłUDY.
Widzę, że Pan powiązany z gminą 🙂 Nie od dziś wiadomo, że ksiądz co mógł to zrobił, a jak z czymś konkretnym do urzędu szedł, to go blokowali. I Ty pewnie z tych, co to zaczęli do Tomaszowa na mszę jeździć, jak tylko Jarek zaczął głośno mówić co mu się nie podoba. Aa, jeszcze długie msze... katolicy z Bożej łaski, co im 15 minut dłuższa msza to już za długo. Powtarzam, co ma piernik do wiatraka - skoro Jarek prawie 100 km od Jarczowa, to mu wisi kto tu będzie rządził. Więc jak się do tego mają Twoje zarzuty o księżowskie sterowanie "młodego"? Ci, którzy znają Pana Budę i pozostałych kandydatów, z pewnością będą wiedzieli jak głosować, żeby się w Jarczowie polepszyło. Twoje ujadanie - a raczej pokwikiwanie znad korytka - niczego nie zmieni.
Na górę

Postautor: Cebularz » 15 paź 2018, o 20:31

A czy któryś z kandydatów posiada jakiś program wyborczy? Próbuje w internecie coś znaleźć ale nic nie ma niestety. Z chęcią poczytam
Na górę

Postautor: Siemka » 15 paź 2018, o 21:11

Niestety nie ma na kogo głosować!!! Wszystko,aby emerytura lub więcej, Nie idę na wybory!!! Połączyć z gminą Tomaszów,to rozpierdol ich , nic się nie zmieni kto by został, wegetacja, myślą tylko o sobie!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!i kasie naszej!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 21:25

A czy któryś z kandydatów posiada jakiś program wyborczy? Próbuje w internecie coś znaleźć ale nic nie ma niestety. Z chęcią poczytam
Panele mòwię I nie słyszę odzewu. Cuz to mało.
Na górę

Postautor: gosciu » 15 paź 2018, o 22:18

Czy ktos mi odpowie na pytanie kto kupil budynek szkoly w Lubczu,za ile,kto chce ja teraz upchnac i rowniez za ile?Tylko nie piszcie mi tu zaraz,ze to nie na temat pytanie itd.,ze tylko wybory ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”